Treść opublikowana przez Balugass
-
320d Drgania przy delikatnym hamowaniu
popraw póki nikt nie widział :duh: :) a co do tematu to mam to samo... u mnie najprawdopodobniej tueje wahacza i jeden drążek kierowniczy ma juz luz delikatny
-
320i poziom oleju
może głupio to zabrzmi ale czy czekałeś aż olej zleci do miski?? rozgrzej silnik zgaś i sprawdz po 5min ile jest oleju :cool2:
-
e46 318d stuki przy obrotach rzedu 900 obr/min
niezła "szlifierka" z tego dieselka :lol: jakiej firmy dałeś poduchy?? jak podróby to drgania beda dalej przeoszone a plastiki tego nie przeoczą i bedą skrzypieć i trzeszczec :cool2:
-
320d sztywne koło zamiast dwumasy w M47.Jakie wady i zalety?
a jak takie zaspawane koło wyważyć?? tu heftne troche więcej a tam troche mniej?? :D jak padnie mi dwumas to kupie zestaw z jednomasem i zobaczymy jak bedzie... podobno skrzynia pada od wibracji ale wątpie w to stare diesle mercedesa czy vw nie miały dwumasów i jeździły i jeździły...
-
[323i] - porady dla początkującego.
1) zależy gdzie pękł ale można spawać bez problemu 2) to ciesz sie ze tylko 0,5l przekłamuje:) to jest normalne musisz brać poprawke u mnie oszukuje o 0,2l a u niekturych o ponad 1l 3) najprawdopodobniej luz tuleji tylniego zawieszenia, dużo e46 ma z tym problem poszukaj na forum jest tego sporo 4) na benzyniakach sie nie znam zabardzo:) ale z tego co sie czyta to jest to dobry silnik 5) do 15tys :cool2: pełen syntetyk motul,LM, vavoline 6) niby sie nie wymienia lecz ja bym radził wymienić i masz spokojną głowe :cool2:
-
Car detailing - co i jak, porady
czy glinka do lakieru usunie smołe (czarne kropki za kołami) z lakier?? czy po glince można smiało woskować??
-
320d-buczenie z tylu auta
buczenie zaczyna sie jak dodajesz gazu z niskich obrotów?? chyba mam podobnie :(
-
bmw e46 320d brak mocy
popieram sprawdz na prostej drodze 80-120 na 4 biegu i podaj wynik :) może jeździłes dużo mocniejszym autem wczesniej stąd te wrażenie :cool2:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Choć szczerze powiedziawszy w prakytyce róznice żadne. POza tym, że FUCHS ma opinie producenta dobrych olejów do maszyn rolniczych ale nie do samochodów, choć ma swoich fanów i na tym polu :) nie tylko do ciagników ale też do samochodów ciężarowych np: Fusch titan truck plus 15w40 ma o niebo lepsze parametry niż jakikolwiek mineralny castrol mobil czy shell... są to naprawde dobre oleje :cool2:
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
moim zdaniem guzik prawda zrobiłem wczoraj 850km szwagra kia ceed 1.6 crdi która nie ma koła dwumasowego i jestem mega pozytywnie zaskoczony :D żadnych drgań sprzęgło chodzi aksamitnie biegi wchodzą bez problemu szybko reaguje na gaz (nie ma takiego spokojnego,elastycznego przełożenia mocy jak u mnie w beemie) auto ma 3 lata i 160tkm wiec jak coś miało by paść to już dawno powinno sie rozsypac...jak padnie mi dwumas to bede zakładać jednomas :cool2:
-
318i - Olej w tylnym moście
Motul 75w80 :cool2:
-
320d Problem z przyśpieszeniem + zdjęcia live data DIS
to wszystko jasne :cool2: ile kucy i niutków teraz napedza bunie??
-
320d Problem z przyśpieszeniem + zdjęcia live data DIS
hmm 6s to jakoś chyba za szybko jak na 136km :)
-
320d- Uszkodzony tłok.
a przed awarią kopcił mocno??
-
Uszkodzony emblemat
kupuje sie cały emblemat na allegro ceny od 20zł można sie też pokusić o zakup ori w aso ceny nie znam :cool2:
-
320d czy jest wersja lift z 2000r ?
raczej cieżko ludzie boją sie takich składaków... zależy jaki mocny dzwon był(zakładam ze dlatego jest zmieniony przód) sprawdz czy masz poduszki powietrzne i czy nie są wystrzelone napinacze pasów:)
-
320d 2001 zatarty silnik
lub poprostu brak oleju..
-
320 odprysk lakieru- co z tym zrobić??
klarem sie uzupełnia?? bo baza chyba nie ruszona :) maszyne do polerki mam wiec może sam spróbuje jak troche jaśniej napiszesz:)
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
regenerowałeś w tej firmie ?? http://www.sprzeglo-service.pl/ ile zapłacileś?? fachowa firma?? długo czekales??
-
320 odprysk lakieru- co z tym zrobić??
Witam!! ostatnio myjąć samochód zrobiłem takie kuku :( co mam z tym zrobić ?? pasta polerska?? bardzo mnie denerwuje ten odprysk i chciałbym sie go jak najszybciej pozbyc :evil: pomocy!!:) http://images45.fotosik.pl/814/2ddaf9e6c2da1c80med.jpg
-
320d numery czynności serwisowych
witam :) mam wyciag napraw mojej buni z ASO i chciałbym sie dowiedzieć co ją bolało i co miała wymieniane :) szkopuł w tym ze nigdzie nie moge tego rozkodowac :( ISPA cała historia napraw Numer zlecenia GUID: 3443645 175091 3307834 124675 2847603 czy ktoś da rade pomóc?? :cool2:
-
320d - szybko sie grzeje
w mojej 320d jak temp jest ok 15stopni na dworze to w miescie (jazda 2-pasmówka) po 4 max 5km mam juz ok 90 stopni :cool2:
-
320d czy to objawy zużytych tulei??
wyglada na to jednak ze mam lekko krzywą felge a poza tym opona widac ze opona też ma bicie... zamienie koła z tyłu na przód i zobaczymy co i jak :) mam nadzieje ze pomoze :cool2: czy delikatnie zużyty drążek kierowniczy też może dawać takie objawy??
-
320d turbina, przepływomierz, elektrozaworki??
ja to zakładałem wężyk na gruszke od turbo i zaciagałem powietrze i widać jakpracuje sztanga :cool2:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
kolego jak zawsze jest to kwestia gustu jesli o mnie chodzi, to na jasnych autach bardziej podobaja sie mi biale na ciemnych (jak np. orientblau u mnie) bardziej podobaja sie mi zolte mam własnie ten kolor bumci :D też wydaje mi sie ze zółte będą fajnie wyglądały :cool2: