Treść opublikowana przez szatynwroc
-
problem z przyspieszeniem
Z fusów wróżyć się nie da, trzeba sprawdzić błędy i auto w czasie jazdy. Więc dobra diagnostyka i będzie wszystko jasne.
-
zakup bmw coupe 335d/i
Popatrz na mobile.de to da ci spory obraz cenowy.
-
E91 LCI Żólta kierownica z kłódką
Panowie Jak taki błąd się wyświetla to trzeba zrobić update softu w sterowniku CAS i problem znika.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
No niestety mnie tez nie było, bo nie było zainteresowania wiec trzeba pomyśleć o jakimś innym terminie :-)
-
E46 aktywacja BC Wrocław
Mateusz przecież ja takie rzeczy robię, numer do mnie masz :-) Wejdź do nas na stronę www.car-connect.pl
-
Dolnośląskie
Eeee cenowo jest znacznie inaczej natomiast obsługa daje wiele do życzenia.
-
330d - brak pelnej mocy
To warto jeszcze sprawdzić prace przepływki ! Może juz biedna nie mierzy tak jak powinna. Do tego EGR zblokować programowo i będzie lepiej.
-
Dolnośląskie
Zbieżność z kątami świetnie zrobi Ci Rysiek z http://www.pkt.pl/wozniak-ryszard-elektromechanika-pojazdowa/2823279/5-1/ Gość robi to dokładnie i dobrze.
-
Dolnośląskie
Polecam ci ten zakład ja u nich serwisuje i jestem zadowolony. http://www.alfaco.pl/baza_firm/firma/4131,gidzinski_miroslaw_klimatyzacja_samochodowa.html
-
padniete turbo.
POISON24 - polecam ci http://turbo-rkf.prv.pl/ chyba najlepsi we Wro.
-
Płyn chłodzący
Z tego co się orientuję to 9 litrów ale wszystkiego i tak nie spuścisz wiec 8 litrów powinno ci wystarczyć. Kup sobie PRESTONE bardzo polecam ten płyn chłodniczy.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Koledzy jest idea zrobienia spota 5 maja o 20 na dachu przy Magnolii ? Chętnych zapraszam ja będę :-)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To co 5 maja o 20 na dachu przy Magnolii ?
-
535d Wymiana filtra czastek stalych.
Ale czy jesteś pewien że problem jest po stronie DPF a nie gdzie indziej !!! Sprawdź dokładnie auto, bo nie jeden przypadek miałem że człowiek chciał wywalać a problem leżał gdzie indziej. A po diagnostyce i naprawie problem z DPF się rozwiązywał i do dziś nie wraca i wcale nie trzeba było go usuwać.
-
Dolnośląskie
Robiłem u nich kiedyś remont manualnej skrzyni i byłem zadowolony. Natomiast wykazali się słaba wiedza o skrzyniach ASB. Ja w swojej E46 sam wymieniałem olej metoda dynamiczną - zakupiłem 9 litrów oleju jednakże 1 litr mi został. W miskę wchodziło mi 4 litry oleju u Ciebie jest skrzynia ZF i to 6 biegowa więc jest trochę inaczej. A 6 litrów oleju to wystarczy na wymianę metodą statyczną. W okolicy Wrocławia polecam warsztat z Mirkowa, spotkałem się już z kilkoma pozytywnymi opiniami na ich temat. Natomiast niedopuszczalne jest aby przyjechać z autem na sprawdzenie ewentualnego wycieku a oni odkręcają miskę olejową, po cholerę!!!
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
A może jakieś usterki są tylko kierowcy o nich nie wiedza bo uważają że tak ma być !
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Już spotykaliśmy się na CH Magnolia, dwa razy organizowałem taki SPOT, nawet temat jest taki zrobiony ale chyba trochę umarł :-) Kolego masz na myśli 3.04.2013 ?
-
Problem z navi i softem mk3 bardzo proszę o pomoc
Odezwij się do mnie.
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
Chłopie przeczytałeś całość ze zrozumieniem ! Znasz zasadę działania automatu ! Wiesz że do 2500 obr masz lekkie wysprzęlglenie cały czas w automacie ! To co piszesz to herezje. Ciekawe czy zejdziesz do 800 obrotów na minutę i tak będziesz mógł jechać sobie spokojnie, ja tak w manualau zrobię a Ty w automacie tak zrobisz ! Niektórzy powinni czytać swoją wypowiedź przed wysłaniem :duh:
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
kolego chyba przy zalozeniu,ze w manualu ktos ma do d... technike jazdy to tak inaczej w naszych ASB to malo mozliwe Kolego nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Chodziło mi o to że jak wgrasz program ECO do auta z automatem i do takiego samego z manualem to większe zmniejszenie spalania uzyskasz w automacie. Jak masz manuala to możesz zejść z obrotami poniżej 1500 i tak sobie pyrkać ECO jazdę. Natomiast automat nie pozwoli na to gdyż zawsze trzyma wyżej obroty stąd i większe spalanie auta z automatem. Dodakowo po programie ECO masz więcej momentu i wtedy automat zmienia charakterystykę pracy co daje efekt w spalaniu.
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
Jako ze temat mnie zainteresował dodam coś od siebie. Z tego co widzę po wykresie to na pewno nie masz chipa w wersji ECO wynika to z faktu iż za dużą moc masz uzyskaną. Przypuszczam że TC dowalił za dużo paliwa. Jako przykład podam iż ja posiadam silnik 3 litry w wersji 218KM i 500Nm zrobiłem sobie program ECO który miał przed wszystkim obniżyć spalanie, chciałem to zrobić po to aby sprawdzić ile realnie da się zejść z spalania. Po zrobieniu programu ECO moja moc wzrosła o 18 KM a moment obrotowy o 60Nm. W chwili obecnej zauważyłem spadek spalania w mieście Wrocław o 0,5 litra/100km przy średniej prędkości 27km/h. Natomiast na trasie przy średniej 130 km/h spalanie spadło o 0,3 litra/100km. Testy nadal prowadzę i weryfikuję te średnie spalania. Aaaa chyba najważniejsze najlepsze wyniki ECO osiąga się w autach z automatyczną skrzynią biegów.
-
E60 WBANU31048CW57157
szatynwroc odpowiedział(a) na misio_987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo czym poznałeś ze jest stary iDrive ? Przecież ma przyciski pod czytnikiem ?
-
E61 kodowanie lusterek NCS a funkcja nie działa
Zakoduj sobie HUD typu M i wtedy powinny ci działać.
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
Ciekawe o ile licznik miałeś przekręcony ! Choć pewnie tego nie bierzesz pod uwagę.
-
E61 kodowanie lusterek NCS a funkcja nie działa
W tych dwóch modułach musisz zmienić i powinno działać TMBT I TMFT. Po kodowaniu zrób odczyt i sprawdź czy dobrze się zapisało bo innej opcji niema.