Treść opublikowana przez K9Darek
-
świecąca się kontrolka zużycia hamulców
Są przy lewym-przednim i prawym-tylnym hamulcu.
-
świecąca się kontrolka zużycia hamulców
Temat obrobiony jak te hamulce.. :search:
-
Bmw e34 520i 12v 1990 Chlodzenie
Fajny mechanik.. :mad2: :duh: Podaj jego dane żeby ktoś się na niego nie nadział
-
Zamiana na E34...
No chyba jedyny drobny + dla Omy to trochę większa przestrzeń.
-
Świecący "jeż" nawiewu
Jeśli dorwiesz takie to roboty praktycznie nie ma. Jeżeli zdecydujesz się sam zamontować jakieś żarówki czy LEDy to kwestia tylko ich zamocowania bo z kablami to banał. Podpinasz kabelki do oświetlenia niżej czy obok i voila!
- cięzko odpala na zimnym
-
Wymiana Żarówki pozycyjnej w przedniej lampie E34
Niby dlaczego gorzej? Powiedziałbym że łatwiej bo wiesz już gdzie to jest, w którą stronę kręcić i nie musisz tak uważać żeby nie złamać jak przy próbie wykręcenia.
-
Wymina Głosników w E34 520I
Kiedyś taki temat już był. U góry wystarczy delikatnie podważyć tę siatkę głośników żeby się nie pogięła i już. Na dole (4 OHM 20/40 WATT) trzeba odkręcić cały plastikowy narożnik za którym jest głośnik.
-
Jak zdjąć osłonę dzwigni od biegów w automacie???
U mnie to jest na rzepy które po prostu mocno trzymają. Spróbuj. Nawet jeśli są zatrzaski to też powinno dać się to podważyć.
-
Problem ze spryskiwaczami
He He. To może być złośliwość rzeczy martwych. Spróbuj z innym modułem.
-
Problem ze spryskiwaczami
Problem może tkwić w manetce przy kierownicy. Możliwe że po jej pociągnięciu i puszczeniu nie dochodzi do przerwania obwodu i impuls leci nadal.
-
E34 DZWONIENIE Z TYŁU KLOCKÓW
Proponowałbym je przede wszystkim porządnie zamontować.
-
E-34 pomóżcie jaki silnik
Skoro tak twierdzisz to znaczy że nie wiesz jak jeździ M50B20 albo miałeś jakąś padlinę bo ja swoją takie rzeczy robiłem na codzień i sam się dziwiłem jak szybko i bezproblemowo wskaźnik dochodził do 180..
-
na gazie zapala a na pb ciężko
Zaolejona świeca robi się czarna na elektrodzie.
-
na gazie zapala a na pb ciężko
Na początek zająłbym się nieinwazyjnymi metodami. Oczyść porządnie zaolejone gniazda i świece. Jeśli to nie pomoże to można próbować co innego. Filtr czy pompę paliwa itd. Co do pompy to mam oryginalną chyba bo nie zaglądałem i tylko troszkę niechętnie zapala gdy mam z 5 litrów w baku. Poza tym nic.
-
na gazie zapala a na pb ciężko
Najprawdopodobniejszą możliwość sam podałeś. Jeśli elektrody świecy są zaolejone to może powodować problem z odpaleniem i spadkiem mocy. To może być uszczelka pokrywy zaworów lub -w gorszym przypadku- pierścienie tłokowe. P.S. Nie odpalaj na LPG!
-
tylni most cieknie regeneracja czywymiana lub naprawa
Spróbuj najpierw dociągnąć śruby. Jak nie pomoże to wymień uszczelkę i powinno być oki.
-
nie wiem czy mam vanosa ?
Filtr jak filtr ale to mocowanie.. Sorki za off-top
-
520i co sądzicie
Jakoś nie widzę żebym użył słowa "zawsze". A LPG zwiększa takie ryzyko.
-
olej w komorze swiecy
Jeśli się olej przedostaje to może "wypadać" zapłon i będzie brakować mocy. Skąd ten olej się tam wziął? Może masz zużyte pierścienie tłokowe?
-
m50b20 94r gaśnie
Mapa wtrysków pewnie się wywaliła i nie podaje wystarczająco gazu. Trzeba podpiąć do kompa i zresetować i "wpisać" od nowa. Ewentualnie od sondy może być błąd.
-
520i co sądzicie
Sprawdź czy nie na wyplutej uszczelki pod głowicą od gazu, czy automat dobrze działa oraz skraplacza i wtrysków od LPG bo to najważniejsze rzeczy. Najlepiej ogólnie jak sprawuje się instalacja żeby nie wyszło że na start będziesz musiał 1000 wywalić żeby było oki. Na holenderskim gazie jeździ się super i filtra prawie nie rusza.
-
wywalenie katalizatora
Różnicy nie odczujesz raczej. A co z sondą? Masz?
-
Realna cena BMW E34
Nie mam pojęcia jak to wycenić a nie chciałbym walnąć kwoty z byka.. Poza drobnymi mankamentami które dla majsterkowicza nie powinny sprawić kłopotu.. może 400-500€. Ale muszę jeszcze popytać. Jeśli wartość byłaby niższa i ktoś z forum by reflektował to wolę sprzedać forumowiczowi. CHWILOWO WSTRZYMUJĘ SIĘ OD ZBYTU. JEST SZANSA NA TAŃSZĄ NAPRAWĘ :cool2: . A LUBIĘ TEGO DZIADA :mrgreen:
-
Sterownik silnika! 2.0. 24v . Pytanie
Możliwe