Skocz do zawartości

K9Darek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K9Darek

  1. Są przy lewym-przednim i prawym-tylnym hamulcu.
  2. Temat obrobiony jak te hamulce.. :search:
  3. K9Darek odpowiedział(a) na Byku93 temat w E34
    Fajny mechanik.. :mad2: :duh: Podaj jego dane żeby ktoś się na niego nie nadział
  4. K9Darek odpowiedział(a) na sebastos temat w E34
    No chyba jedyny drobny + dla Omy to trochę większa przestrzeń.
  5. K9Darek odpowiedział(a) na krzysztof1794 temat w E34
    Jeśli dorwiesz takie to roboty praktycznie nie ma. Jeżeli zdecydujesz się sam zamontować jakieś żarówki czy LEDy to kwestia tylko ich zamocowania bo z kablami to banał. Podpinasz kabelki do oświetlenia niżej czy obok i voila!
  6. K9Darek odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    Kable..
  7. Niby dlaczego gorzej? Powiedziałbym że łatwiej bo wiesz już gdzie to jest, w którą stronę kręcić i nie musisz tak uważać żeby nie złamać jak przy próbie wykręcenia.
  8. K9Darek odpowiedział(a) na Ryan73 temat w E34
    Kiedyś taki temat już był. U góry wystarczy delikatnie podważyć tę siatkę głośników żeby się nie pogięła i już. Na dole (4 OHM 20/40 WATT) trzeba odkręcić cały plastikowy narożnik za którym jest głośnik.
  9. U mnie to jest na rzepy które po prostu mocno trzymają. Spróbuj. Nawet jeśli są zatrzaski to też powinno dać się to podważyć.
  10. K9Darek odpowiedział(a) na pudloc86 temat w E34
    He He. To może być złośliwość rzeczy martwych. Spróbuj z innym modułem.
  11. K9Darek odpowiedział(a) na pudloc86 temat w E34
    Problem może tkwić w manetce przy kierownicy. Możliwe że po jej pociągnięciu i puszczeniu nie dochodzi do przerwania obwodu i impuls leci nadal.
  12. K9Darek odpowiedział(a) na Damianoo temat w E34
    Proponowałbym je przede wszystkim porządnie zamontować.
  13. K9Darek odpowiedział(a) na wojtek_222 temat w E34
    Skoro tak twierdzisz to znaczy że nie wiesz jak jeździ M50B20 albo miałeś jakąś padlinę bo ja swoją takie rzeczy robiłem na codzień i sam się dziwiłem jak szybko i bezproblemowo wskaźnik dochodził do 180..
  14. Zaolejona świeca robi się czarna na elektrodzie.
  15. Na początek zająłbym się nieinwazyjnymi metodami. Oczyść porządnie zaolejone gniazda i świece. Jeśli to nie pomoże to można próbować co innego. Filtr czy pompę paliwa itd. Co do pompy to mam oryginalną chyba bo nie zaglądałem i tylko troszkę niechętnie zapala gdy mam z 5 litrów w baku. Poza tym nic.
  16. Najprawdopodobniejszą możliwość sam podałeś. Jeśli elektrody świecy są zaolejone to może powodować problem z odpaleniem i spadkiem mocy. To może być uszczelka pokrywy zaworów lub -w gorszym przypadku- pierścienie tłokowe. P.S. Nie odpalaj na LPG!
  17. Spróbuj najpierw dociągnąć śruby. Jak nie pomoże to wymień uszczelkę i powinno być oki.
  18. K9Darek odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    Filtr jak filtr ale to mocowanie.. Sorki za off-top
  19. K9Darek odpowiedział(a) na murino86 temat w E34
    Jakoś nie widzę żebym użył słowa "zawsze". A LPG zwiększa takie ryzyko.
  20. K9Darek odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    Jeśli się olej przedostaje to może "wypadać" zapłon i będzie brakować mocy. Skąd ten olej się tam wziął? Może masz zużyte pierścienie tłokowe?
  21. K9Darek odpowiedział(a) na elmojad temat w E34
    Mapa wtrysków pewnie się wywaliła i nie podaje wystarczająco gazu. Trzeba podpiąć do kompa i zresetować i "wpisać" od nowa. Ewentualnie od sondy może być błąd.
  22. K9Darek odpowiedział(a) na murino86 temat w E34
    Sprawdź czy nie na wyplutej uszczelki pod głowicą od gazu, czy automat dobrze działa oraz skraplacza i wtrysków od LPG bo to najważniejsze rzeczy. Najlepiej ogólnie jak sprawuje się instalacja żeby nie wyszło że na start będziesz musiał 1000 wywalić żeby było oki. Na holenderskim gazie jeździ się super i filtra prawie nie rusza.
  23. K9Darek odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    Różnicy nie odczujesz raczej. A co z sondą? Masz?
  24. K9Darek odpowiedział(a) na NormanWeed temat w E34
    Nie mam pojęcia jak to wycenić a nie chciałbym walnąć kwoty z byka.. Poza drobnymi mankamentami które dla majsterkowicza nie powinny sprawić kłopotu.. może 400-500€. Ale muszę jeszcze popytać. Jeśli wartość byłaby niższa i ktoś z forum by reflektował to wolę sprzedać forumowiczowi. CHWILOWO WSTRZYMUJĘ SIĘ OD ZBYTU. JEST SZANSA NA TAŃSZĄ NAPRAWĘ :cool2: . A LUBIĘ TEGO DZIADA :mrgreen:
  25. Możliwe

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.