Skocz do zawartości

roofii1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roofii1

  1. Czyli musisz najpierw sprawić aby palił na benzynie i pracował bez zarzutów.A pózniej zajmij się lpg
  2. Jestem z Jastrzębia-zdroju i sądząc po numerach rejestracyjnych autko było rejestrowane 1rok(co najwyżej 1,5) temu.Mam też literkę T po pierwszej cyfrze i rejestrowałem 24.10.2011roku.Dwóch sąsiadów tez ma literkę T po pierwszej cyfrze i rejestrowali w podobnum okresie.Wydział komunikacji nadaje podobne konfigurację w pewnym przedziale czasiowym :D .Ja bym nie sprzedawał samochodu po 1,5 roku(chyba,że się mylę) :oops:
  3. Wez szeroki płaski śrubokręt i podważ(lampki są na takich zatrzaskach rozprężnych z blaszek).W lampce nad lusterkiem musisz pózniej odkręcić jeszcze 2 śrubki,w lampkach z tył lekko podwarzyć"plastikowe szkiełko".Ja wymieniłem u siebie żarówwki na"taśmę z LED". K3m0T1989 uprzediłes mnie :D
  4. Koniecznie doprowadz autko do stanu fabrycznego.pózniej podepnij najlepiej pod kompa,no i sprawdz odmę,silniczek krokowy,dolot czy nie zasysa lewego powietrza. Na benzynie motor działa prawidłowo?-jeśli na benie jest OK to problem leży po stronie instalki lpg Wysokie spalanie może też świadczyć o padniętej sondzie lambda.
  5. Ta nakrętka ze słoika to zapewne stanowi"klapkę antywybuchową" :D .Musiął ją założyc"gazownik".Wywal to dziadostwo.A co do obrotów to sprawdziłbym odmę i przepływkę.
  6. roofii1 odpowiedział(a) na hyper_2002 temat w E46
    PW :wink:
  7. roofii1 odpowiedział(a) na grehol07 temat w E46
    Ja kupiłem wahacze TEKNOROT są dośc trwałe,cena przystępna http://allegro.pl/wahacz-przedni-lewy-bmw-3-46-e46-wahacze-teknorot-i2497743762.html .Wymieniałem 2,5 roku temu.A drogi u mnie tragedia :)
  8. Zapytaj kilklu kolegów z forum którzy wymienili uszczelki na nowe i efekt ten sam co u mnie.Ja wymieniłem simering walu(już sączyło) i uszczelkę gumową(była mocno zużyta).Metalowe wyczyściłem i pokryłem siliconem.
  9. Jak silnik pracuje rowno na benzynie to się tymi wskazaniami nie przejmuj
  10. roofii1 odpowiedział(a) na Smaugh temat w E46
    Ja delikatnie ruszałem na boki jednocześnie ciągnąc.Te gumy są"zwulkanizowane"od ciepła i się kleją do świec.Najlepiej robić to na zimnym silniku
  11. Na 2 cylindrze też powinny być wskazania(rough) to chyba wtryskiwacze?
  12. roofii1 odpowiedział(a) na grehol07 temat w E46
    Breloczek przy kluczach też stuka o obudowe stacyjki(kolumny kierowniczej) :)
  13. roofii1 odpowiedział(a) na roofii1 temat w E46
    Dzięki Wszystkim za odpowiedzi.Mam wrażenie,że kiedys palił mniej :D .FAkt ostatnio przełącza się szybko na gaz no i klima
  14. roofii1 odpowiedział(a) na roofii1 temat w E46
    Benzyny spali 9-10L/100km(głównie jazda po mieście).Ostatnio często jeżdżę na klimie(jazda tylko po mieście)
  15. Jak odepniesz przepływkę i odpali tzn.,że padła przepływka(ja tak miałem).Wymienisz przepływkę,skasujesz błędy i OK :D Błąd 171 jest powiązany z przepływką(mogło Ci zrobic"zwarcie do masy" dlatego nie odpala z przepływką
  16. roofii1 opublikował(a) temat w E46
    Moje autko 316i 105KM 1895cm3 pochłania 12,5L gazu w jezdzie miejskiej.Instalacja IV gen sekwencja.(esgi2+reg fast).Ile palą 316i?
  17. Odłącz przepływkę i spróbuj odpalić.Jeśli odpali to przepływka padła
  18. Dokladnie jest tak jak Mówisz.
  19. Moim zdaniem powinien falowac po odkręceniu korka wlewu oleju.Ponieważ nadmiar powietrza dostaje się przez wlew oleju,a odma nie jest w tym czasie zasysana(nie wytwarza się podciśnienie).Po zakręceniu korka wlewu oleju powietrze jest zasysane przez krócieć(w pokrywie zaworów) i przyciągana jest membrana z odmy(zatykana).W ten czas nie dostaje się lewe powietrze do skrzyni korbowej. :)
  20. roofii1 odpowiedział(a) na siwy_90 temat w E46
    Spróbuj tego http://images42.fotosik.pl/491/5fcf9726a367276fm.jpg Nie testowałem sam,ale może się przyda :D
  21. roofii1 odpowiedział(a) na mlody00406 temat w E46
    Sprawdz czy załącza się sprężarka(popatrz na nią)-czy nierurwał się jakiś przewód,lub padł czujnik ciśnienia.Obroty po załączeniu A/C będą wzrastać nawet gdy sprężarka nie zaskoczy.
  22. roofii1 odpowiedział(a) na nikolcia2011 temat w E46
    Letnie mam 16' 205/55 i w koleinach też nosi.Po zmianie na zimówki 15'195/65 jazda to inna bajka.Im szersza opona tym większa przyczepność a na naszych drogach to masakra-noszenie w koleinach
  23. ??????????????????????
  24. ?????????

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.