Treść opublikowana przez kubabrzesko
-
za wysokie spalanie w 3,0d
Dodam Panowie ze jadąc na dluzsza mete wyzszymi predkosciami po 180 , 200 km/h i czasem wiecej spali 13-15 litrow.
-
za wysokie spalanie w 3,0d
Ja mam panowie zchipowany silnik i przy mojej malo ekonomicznej jezdzie (miast+trasa, czasem autostadą 200 km/h ) pali mi od 10,5 do maks 12 litrow/100km.Prawda jest ze silniki po chipie mniej palą ,ale tylko przy jezdzie spokojnej.przy bardzo dynamicznej silniki potrafią łyknąc wiecej.
-
swap na hamulce od 4.8is
Panowie , ile wy macie lat?? :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
rozgrzewanie silnika
Bo termostat masz walniety.mialem to samo ,ale go wymienilem i teraz stoi mi zawsze w pionie :mrgreen:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kolego januszk998 podaj prosze linka do strony zeby mi tak ladnie opisano moje autko po podaniu numeru vin :P
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Witam ponownie w dziale wibratorow w kierownicy :D .Wkurzony kolejnym biciem kierownicy przy nowych tarczach BOSCH zakupilem tarcze nacinane i nawiercane serii GTR gdzie w komplecie dostalem dodatkowo nowe klocki TRW. http://allegro.pl/sport-tarcze-klocki-bmw-x3-e83-3-0-x5-e53-4-4-3-0-i1906855825.html?source=oo .Cena niecale 800 zl .Zrobilem juz ponad 1000 km i bicia jeszcze nie ma. :lol: Jesli macie podobne problemy polecam te tarcze.podobno robione w polsce, ale z bardzo mocnych materialow.i jak zapewnia sprzedawca w razie bicia lub innych problemow mozna reklamowac.sadzac po samych pozytywnych komentarzach na allegro tego sprzadajacego, mysle ze zakup wart tych pieniedzy. :cool2:
-
Wymiana mostu 3,0D
Z tego co pamietam to jak wymienialem oleje w dyfrach to zamawialem w ASO.o ile mnie pamiec nie zawodzi to z przodu wchodzi niecaly litr ,a do tyl litr z groszem,ale glowy nie dam.najlepiej zadzwon do serwisu , zamow i dopytaj.
-
Jak wylaczyc air bag
W wiekszosci aut wylacznik poduszki pasazera to zwykla mala stacyjka w ktorej przekrecając kluczyc dezaktywujemy poduszke.Twierdzicie powaznie ze w X5 to tylko do ASO trzeba jechac jak sie chce dziecko z przodu wozic???? :mad2:
-
Jak wylaczyc air bag
Gdzie szukac owego wylacznika do poduszki pasazera?
-
Jak wylaczyc air bag
a jak przewidzial producent marki bmw przewozenie dziecka na fotelu pasazera?
-
Jak wylaczyc air bag
Witam.szukalem po calym forum i nikt nie dal jednoznacznej odpowiedzi czy mozna przewozic dziecko na przednim fotelu(pasazera).spodziewam sie wkrotce pierworodnego , mam juz nawet fotelik i nie wiem czy moge go zamontowac z przodu ze wzgledu na poduszke powietrzną.czy ktos wie jak mozna ja wylaczyc??
-
rozgrzewanie silnika
Spytaj sie kolegi z kii czy jak ma malo plynu w spryskiwaczach to czy mu szybciej auto nie jezdzi :D Pierwszy raz slysze takie pierdy ze swiece mają wplyw na spalanie.swiece mają wplyw tylko na zapalanie .
-
wymiana oleju
Ja wymieniam co 10-12 000 km.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Musisz obrocic tą zębatke ,ktora jest obrobiona :lol: .Bedziesz ja widzial jak wykrecisz silniczek od reduktora.
-
Prośba o wycene mojego X5
Popatrz kolego na ceny na allegro.Widze ze sa tu e53 z 2006 roku w cenach od 77.000 PLN do nawet 140.000 PLN.Ale jak spojrzysz na e70 to zorientujesz sie ze mozna juz kupic ladny egemplarz za 119 000 PLN.osobiscie jakbym mial dac ponad 100 000 PLN za e53 to wolalbym dolozyc te pare zlotych i kupic e70.
-
spalanie 3.0d
Kolego mariozooi-odpisz nam tu szczerze czy Twoje wysokie spalanie jest wskazaniem komputera czy obliczen.dwa posty wyzej masz podpowiedz jak sprawdzic spalanie.
-
E53 DYSTANSE
Dystanse 30 mm zalozylem koncem zimy pod felgi zimowe 17 cali i autko prowadzilo sie praktycznie bez zmian ,ale za to lepiej wygladalo.po zalozeniu letnich opon 285-45-19 autko prezentowalo sie o niebo lepiej ,tylko w glebokich koleinach trzeba sie miec na bacznosci bo troche rzuca.jesli mialbym opony zimowe tego samego rozmaru co letnie to raczej bym ich nie zalozyl na dystanse ze wzgledu na wystepujace oblodzenia w glebokich koleinach a wtedy to tylko :mad2: :duh: :cry2:
-
humor
Kolego aquarel skup sie zanim cos napiszesz.zdjecia sa owszem 4 ale co w nich smiesznego ??że trzy są obrocone o 90 stopni??przeciez to nie jest smieszne.pozatym jakbys mial wiecej oleju w glowie to zauwazylbys ze ja jestem z brzeska a nie z czestochowy ,wiec przy okazji geografia sie klania ze to inne wojewodztwo. :mad2:
-
Pilot centralnego zamka PROBLEM
Adriano nie kombinuj tylko poszukaj jakiegos speca z poznania co robi przy kluczykach samochodowych i za pare zlotych Ci to naprawi.podejrzewam ze jak trafisz na fachowca to sprawdzi pilota przed otwarciem go.
-
humor
A co w tych fotkach jest smieszne :shock: ??
-
Naklejki z logo klubu+nick
JA tez :mrgreen:
-
Pilot centralnego zamka PROBLEM
Witam.Mialem Panownie ten sam problem.najpierw padl jeden pilot ,a po jakims czasie drugi .Znalazlem ogloszenie na allegro -wymiana bateri w pilocie krakow-a że z okolic jestem to podjechalem do goscia.W jedym pilocie padla bateria a w drugim jakas blaszka przy bateri raz miala styk a raz nie.Przylutowal ją i w ciagu paru sekund zakodowal oba klucze.Koszt 60 zl za oba , czas naprawy jakies 15 minut :cool2: .Nawet nie bardzo widac ze kluczyk byl rozcinany.Dla tych co chca miec kluczyk na tip-top niech najpierw sobie kupia na allegro nowy za okolo 30-40 zl (ale czesto tez mają takie fachowcy od wymiany bateri) tylko ze wtedy cena wzrosnie.
-
spalanie 3.0d
Ja jezdze stylem dosc dynaminicznym i wedlug obliczen nie chce mi zejsc ponizej 12 litrow . :mad2:
-
spalanie 3.0d
Dziwi mnie ze ktos kto ma tyle kasy na bmw x5 z 2006 roku nie porafi napisac jednego zdania bez bledu :shock: .zresztą niewazne. spalanie 15 l/100km jest wskazaniem kompa czy obliczales ?jesli po zatankowaniu i obliczeniu spala Ci ponad 15 lirow prawdopodobnie przeplywka padla i z tego co kojarze bląd sie nie wyswietli.
-
końcówka wydechu 3.0d
Owszem koledzy -na filmiku za bardzo mi kopci ,ale jest to wina zle doprogramowanego chipa.musze sie wybrac (jak bede mial czas) na przerobienie programu bo jak wcisne gaz do dechy to rzeczywiscie za mną ciemno jest i przez CB radio inni kierowcy gadają ze mi sie silnik konczy.Dodam ze przed chipem nie puscil ani grama sadzy .Takze jesli bedziecie chipowac auto -uzbrojcie sie w cierpliwosc i nie opuszczajcie stanowiska przez zakonczeniem roboty , a ciemnosc nie bedzie ogarniać bliskich na drodze :mrgreen: