Treść opublikowana przez kubabrzesko
-
E53 Zmiana całego przodu z wersji przed liftem na po liftcie
To tył auta przed i po lifcie sie różnił bo cos mi o tym nie bardzo wiadomo....??? niech mnie ktos oswieci jakie to szczegoly??
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Z calym szacunkiem dla kolegi roztoczerider ,ale czy konieczny byl zakup nowej zebatki za 500 zl??Przeciez w wiekszosci przypadkow wystarczy starą zębatke obrocic i tez bedzie spokoj na kolejne 150-200 ,000 km.
-
Jaki macie przebieg w swoich X5?
Dobre z tym sprzeglem.....wlasnie tak czytam i zastanaiwam sie o co chodzi...... :duh:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Tu macie Panowie dobry filmik na temat sprzedazy samochowdow.http://www.smog.pl/wideo/55153/nieuczciwi_sprzedawcy_aut_w_polsce/
-
BMW X5 E53 Rok 2001 3.0d - Alternator
Szkoda chyba mojego pisania bo Kruku i tak zamknie temat bo bylo juz o tym pisane ,ale zanim to zrobi to wiedz ze alternator wychodzi od gory : :roll:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Witam.Powiedzcie mi Panowie gdzie jest wlacznik masazu ledzwi??w tym linku do ogloszenia http://allegro.pl/bmw-x5-salon-polska-135-tys-km-faktura-vat-i2437509721.html sprzedający ma takie same fotele jak ja a opisuje jako z masazem??o co chodzi bo mam takie same i są owszem lamane w polowie oparcia ,pompowane ,zaglowek elektryczny,podgrzewane ,ale za cholere nie mam masazu.chyba ze nie wiem jak sie go uruchamia.czy ktos powie gdzie jest wlacznik ,bo nie sadze zeby gosc ktory sprzedaje auto (rzekomo nie handlarz) opisywal funkcje ktorych nie ma
-
3.0d 184 KM Problem z mocą powyżej 3 tys. obr.
Tak przy okazji -przeplywomierz moczony w spirytusie i tak nie odzyskal pelnej sprawnosci .lepiej kup nowy
-
3.0d 184 KM Problem z mocą powyżej 3 tys. obr.
Nastepnym razem jak ci zgasnie auto moja porada brzmi -jedz na stajce i zatankuj auto ,pozniej pytaj na forum :lol:
-
3.0d 184 KM Problem z mocą powyżej 3 tys. obr.
Bo sadzilismy ze takie podstawy jak filtr powietrza czy przeplywke sprawdziles na poczatku..... :nienie:
-
3.0d 184 KM Problem z mocą powyżej 3 tys. obr.
Przyczyn moze byc wiele.a co do wtryskow ja mialem zle zregenerowane wstryski i auto pieknie palilo , nie kopcilo ,a nie mialo pelnej mocy.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Kolego Dunaj -masz 4 strony dokladnego opisu jak naprawic problem z napedem a ty wklejasz zdjecia i pytasz co przedstawiaja ikonki??? :duh:
-
3.0d 184 KM Problem z mocą powyżej 3 tys. obr.
Jesli parametry pracy silnika na dobrym komputrze sa w normie to rzeczywiscie sprawdz turbo ,a jak nic sie nie zmieni to rowniez wtryski do regeneracji
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Wez sie w garsc chlopie i nie zadawaj dziwnych pytan.skoro nie umiesz rozrożnić kontrolek to nawet nie bierz sie za naprawe tylko oddaj auto fachowcą :mad2: Temat juz byl tyle razy poruszany ze jasniej sie go juz nie da opisac
-
X5 po lifcie -pytanie mam
Panowie przed liftem x5 z 3 litrowym dieslem mialy 184 KM a polifcie 218 KM , wiec nie ma co fantazjowac o innych mocach. http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E53 .Co do dymienia to jak masz sprawne wtryski , turbine i nie byl chipowany to nie powinien dymic
-
3.0i czy słaby alternator ma wpływ na spadek mocy?
Od kiedy w 3 litrowej benzynie jest turbina??? :duh: Napraw alternator i daj znac czy sie cos poprawilo
-
wymiana świec żarowych
Jakbys poszukal na forum (ile to trzeba razy powtarzac ,a i tak nie rozumie jeden z drugim) to bys wiedzial co zrobic i za ile.najczesciej pada sterownik i najtaniej jest go naprawic.chcesz miec sprawne auto -poszukaj na forum.
-
wymiana świec żarowych
Po co zaczynacie walkowac ten sam temat kolejny raz?Bylo opisywane na forum i tu ewidentnie widac ze przekaznik swiec zarowych jest walniety.nie lepiej poszukac niz robic burdel na forum?? :mad2: :nienie: :mad2: :duh:
-
wymiana świec żarowych
zamiast zakladac kolejny raz ten sam temat poszukaj na forum :mad2: :mad2: :mad2:
-
Czy to koniec skrzyni biegow ? 3.0d 218 KM
Bedziemy pamietac doktorze Miodek :D Tylko nie zacznij szukac bledow na forum bo Ci zycia braknie :P
-
Koło zapasowe a napęd - pytanie
red coupe wez poczytaj o napedzie x 5 a nie pisz bajek co by bylo jakby....Jakby babcia miala brode to by byla dziadkiem.Jak sie nie znasz to sie nie udzielaj :duh:
-
Koło zapasowe a napęd - pytanie
Jesli masz oryginalne opony 255 /50/ 19 i 285 /45 /19 a rezerwa to 235 /65 /17 to powinienes wiedziec ze srednica tych wszystkich kol jest taka sama.......
-
Koszt naprawy skrzyni automatycznej 6HP
Znajomy naprawial skrzynie w x5 z 2002 roku za 3500 zl i w tych granicach wyjdzie Cie usluga , chyba ze cos powazego polecialo.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Zamiast czytac korku po zagranicznych forach zacznij tutaj :mad2:
-
Bmw X5 DSC i Wykrzyknik ;/ Co jeszcze zrobic?
Nie ma innych pomyslow.wez sie w garsc i daj auto do porzadnego mechanika ktoremu dasz przeczytac viewtopic.php?f=83&t=137048&hilit=kontrolka+4x4 .Jesli jest to za trudne to zadzwoncie do mnie to wytlumacze :duh: Zębatke nalezy przekrecic i po sprawie.no chyba ze byla juz obracana i zjechana jest dookola.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
kolejna perelka wystawiona przez jakiegos debila http://allegro.pl/2005-bmw-x5-3-0d-aut-i2244291119.html .niech ktos kliknie kup teraz i opisze jak sie sprawa potoczyla.