Skocz do zawartości

pedros-20

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pedros-20

  1. W takiej miejskiej przeciętnej jeździe to wg mnie dużo ważniejsze będą parametry opon niż to czy masz dziurki w tarczach. co z tego że będziesz miał tarcze super extra sport racing jak abs będzie pierdział z powodu utraty przyczepności? no chyba, że po mieście jeździsz jak dajmy na to L. Kuzaj po oesie lub jak wspomniany kolega po autostradzie to wtedy może i jest sens się przejmować takimi rzeczami...
  2. pedros-20 odpowiedział(a) na boT temat w E39
    Z tubą też nie poszalejesz, chyba że wstawisz w miejsce worka na narty. Bagażnik jest tak wygłuszony że więcej będzie słychać na zewnątrz niż w kabinie :wink:
  3. cena za auto + gratis widoczny na zdjęciach? :mrgreen: może i spoko auto ale wydaje mi się że obydwa prawe błotniki zaczynają kwitnąć na rantach a na lewej stronie nic takiego nie ma. właściciel coś mówi o historii auta jesli chodzi o stłuczki itp?
  4. pedros-20 odpowiedział(a) na gandi22 temat w E39
    Obydwaj macie dziwne rozmiary opon a sie wydziwiacie nad autorem tematu :wink: . 205/60/16 bliżej jest prawidłowej średnicy koła w e39 niż 225/50/16 także możesz na tym jeździć bez problemu.
  5. A widzisz, o tym zapomniałem. W sumie krótko miałem e36 i dość dawno temu. To powietrze z wewnątrz przechodzi przez filtr pyłkowy?
  6. O proszę. A u mnie po zgaszeniu silnika bez wyłączania wcześniej klimy słychać przez kilka sekund bulgotanie. Dziwne...
  7. A po zgaszeniu auta słyszysz takie bulgotsnie w klimie? To normalne?
  8. Tak jak kolega wyżej podesłał link. Sprawa banalna w autach po "liftingu elektronicznym". Poduchy jednonabojowe z multi do kupienia za grosze. Do polifta troszkę drożej ale tragedii nie ma. Pozdro
  9. Dla potomnych: Po dłuższym czasie znalazłem chwilę żeby posprawdzać czemu nie działa multi po dołożeniu. Okazało się, że w pośpiechu odwrotnie podłączyłem piny 8 i 10. Po zamianie wszystko hula :cool2:
  10. Po dłuższym czasie znalazłem chwilę żeby posprawdzać czemu nie działa multi po dołożeniu. Okazało się, że w pośpiechu odwrotnie podłączyłem piny 8 i 10. Po zamianie wszystko hula :cool2:
  11. Po dłuższym czasie znalazłem chwilę żeby posprawdzać czemu nie działa multi po dołożeniu. Okazało się, że w pośpiechu odwrotnie podłączyłem piny 8 i 10. Po zamianie wszystko hula :cool2:
  12. No nie wiem dokładnie jakiej wydajności był ten badziew ale było to pudełeczko mniej więcej wielkości zmieniarki cd, może trochę większe.
  13. Dla mnie też to jest dziwne dlaczego koniecznie trzeba wyjąć filtr kabinowy. Przecież skoro jest obieg wewnętrzny to powietrze idzie z pominięciem filtrów. Tam nie ma żadnego tunelu doprowadzającego powietrze z kabiny. Swoją drogą w zeszłym roku 2 razy odgrzybiałem klimę, w tym raz ozonem chyba, ozon miał być ekstra że na 100% będzie git ale nadal po wyłączeniu klimy po minucie pojawia się smrodek, nie wiem o co kaman...
  14. Kolor to kwestia żarówki. Jak się uprzesz to i na zielone możesz sobie przerobić :mrgreen:
  15. Masz jakąś fotkę tego włącznika tempomatu? Bo to raczej nie będzie fabryczne rozwiązanie. Czy w e39 z pierwszych lat produkcji nie było czasami tempomatu na osobnej manetce za manetką kierunkowskazów? Chudy - Jeśli miałbyś mieć tempomat z kierownicy fabrycznie, to powinny być tylko i wyłącznie guziki od tempomatu - bez sterowania radiem i obiegu powietrza a tam gdzie masz sterowanie obiegiem wewnętrznym opcjonalnie było grzanie kiery.
  16. Widzisz na początku zdania wyraz "może "? Ja tylko przypuszczam a nie twierdzę. Autor tematu pytał gdzie patrzeć i na co zwrócić uwagę przy oględzinach to napisałem sugerując się tymi poglądowymi zdjęciami. Kontekst wg mnie jest jasny. Wesołych Świąt w każdym razie :cool2:
  17. Zacytowałeś pół mojego zdania a później napisałeś to samo co ja, żeby zadzwonił i zapytał co i jak.... Nie napisałem że to szrot tylko co mogło się dziać z tyłem i że trzeba to zweryfikować.
  18. Może dokupił klapę z lotką przy okazji zmiany zderzaka. Obejrzeć trzebaby cały tył, czy widać jakieś fale lub niefabryczne klejenia w podłodze bagażnika, czy nie ma szpachli na błotnikach (miernik). Wtedy można cokolwiek przypuszczać czy była to popularna tzw. szkoda parkingowa czy grubsza sprawa. Pytałeś w ogóle właściciela o historię auta?
  19. Generalnie na zdjęciach wygląda nieźle ale akurat forma tych zdjęć mi się nie widzi. Zmieniony lewarek zmiany biegów chyba ma? O historię tej i wcześniej wymienionych zmian pytaj przez telefon. Szkoda, że reszta starych zdjęć nie działa, zresztą chyba musiał usunąć ostatnio skoro była galeria i prawie wszyscy się spuszczali nad autem a zostały tylko dwa. Może byłoby widać czy sam zmieniał zderzak tylny czy już taką zakupił. Wydaje mi się, że przebieg śmiesznie mały patrząc na skrawki zmęczonych foteli przednich widoczne na zdjęciach ale to trzeba by zweryfikować. No i spalanie chyba podał dla 3.0d :lol: Najbardziej mnie dziwi ta podsufitka.
  20. Dołożone lampy z tyłu i boczne kierunki białe czy przód zmieniony na pomarańcze? ja obstawiam tył, bo ta klapa jakoś dziwnie leży, chyba że nie jest domknięta... Kiera to porażka, pewnie 400kkm lekko ma chyba że jakiś rumun w sygnetach jeździł. Ogólnie zmęczone życiem...
  21. pedros-20 odpowiedział(a) na Roni1988 temat w E39
    To i tak rozsądne koszty pod warunkiem, że porządne części ci wstawili. U mnie taka wymiana wyszła praktycznie tysiaka i sam wymieniałem. Grunt, że autko śmiga :cool2:
  22. pedros-20 odpowiedział(a) na Roni1988 temat w E39
    W sumie to może też być pompa wtryskowa ale to już miałbyś sporego pecha jeśli pożyczyłeś auto na chwilę...
  23. pedros-20 odpowiedział(a) na bullet77 temat w E39
    Kiedyś przy zakupie sprzedawca namówił mnie na 6000K, że będą najlepsze - wygląd auta w nocy fajny (ale nie jest to dla mnie ważne, tylko widoczność..), światło jest lekko niebieskie przez co gorzej oświetla. Teraz mam 5000K - światło jest prawie białe i wg mnie sporo lepsza widoczność. Następne będą 4300K i z tego co pisze shadow pewnie też będę najbardziej zadowolony - grunt to dobra widoczność a nie fioletowe lampki jak na choince :norty:
  24. pedros-20 odpowiedział(a) na Roni1988 temat w E39
    Żółta kontrolka o której piszesz to system kontroli trakcji, który łapie błąd przez padnięty akumulator. Sprawdź jak kolega wyżej doradza. Jak na przekręconej stacyjce nie leci paliwo to masz dużą szansę że poleciała pompka w baku
  25. pedros-20 odpowiedział(a) na Konrad1984 temat w E39
    No nie wiem czy tak nie ma opcji skoro większość przypadków padniętej pompki w zbiorniku wychodzi w momencie gdy zostaje około 15l paliwa w baku a jak jest więcej to auto potrafi jeździć praktycznie normalnie (jak uda się odpalić).

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.