Treść opublikowana przez gorik79
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz Niemiec wyrwiesz ją za 13-13,5 tys euro
-
E39 uchwyt na napoje - montaż
potwierdzam cena w Inchcape w Warszawie na dzien dzisiejszy to 160zł moze czas zacząc handlowac na alegro :roll:
-
LPG w BMW6
jak na razie kolego to wiadomo ze Webber jest w posiadaniu 550i natomiast o tobie nic nie wiadomo takze ???
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
opona uwalona gównem :mrgreen:
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
gorik79 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiesz ale Polska jest krajem cudów :wink:
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
gorik79 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbez obrazy e70 mi sie podoba ale e53 uwazam za najbrzydsze Bmw w historii firmy ale ono ma się podobac włoscicielowi i to jest najwazniejsze
-
Dyferencjał / Tylny most pocenie
w dyfrze nie ma czujnika oleju a naprawde nie wyglada to zle spód auta tez ok nie wiem o co koledze wyzej chodziło ?
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
gorik79 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3,0i to za mało do tego auta a wazy ono 2,245kg
-
Kupno auta we Wloszech
a jak do tego ma się Włoska Osmiornica czyzby teraz drobnych przedsiębiorców oprócz mafi przesladował fiskus?
-
Dyferencjał / Tylny most pocenie
dołanczam się do pytania kolegi wyzej co nie tak z tym podwoziem? co do dyfra to mi to wygląda ze troche się pociło i się uspokoiło miałem tak samo co prawda w e39 i sprawdzałem olej i odziwo stan był ale i tak wymieniłem na swiezy
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
odpinasz jeden i sprawdzasz jak trzyma tak jak amortyzator potem drugi to samo
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
gorik79 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjedz obejzec mi się podoba osobiscie ale najlepiej wez kogos kto się zna i zobacz na zywo
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
gorik79 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo rzeczywiscie :shock:
-
520d spalanie
skrzynia manualna wyjasnia sprawe
-
Białe ringi w zwykłych lampach. 100% rozwiązanie.
czyli pewnie swiatła do jazdy dziennej to dodatkowe wyposazenie
-
Białe ringi w zwykłych lampach. 100% rozwiązanie.
ja juz nic nie rozumiem wydawało mi sie ze w e60 po lifcie ringi służa jako swiatła do jazdy dziennej czy się myle?
-
e39 Warszawa hajmig.pl
gorik79 odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża widzisz bo jak wymieniałem uszczelki na nowe to była inna guma i troche inna konstrukcja i mnie to dziwiło :roll: co do tej e38 to tylko wizytówka materiałów z tamtych lat ,nie zgodze się z tobą co do spapranej tylko maski bo nie bardzo wiem co robi nadkole przymocowane na nity do błotnika od strony pasazera no chyba ze ktos sciagał do wymiany silniczka od spryskiwaczy i pozałował 3zł na ori plastikowe nity
-
E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???
gorik79 odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: dobre
-
Łańcuch rozrządu N47
u Ciebie jest teraz wogule cisza :wink:
-
M550d xDrive
5,7 to i tak super wynik dawniej zarezerwowny tylko dla aut M
-
M550d xDrive
nie wiem jak to na zywo brzmi w srodku ale na filmie to najlepszy diesel jakiego słyszałem moze narobic sporo zamieszania
-
E90 po lifcie 320d 2009 r Szczecin
gorik79 odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi będziemy mieli nowego uzytkownika forum co się stało ze się z......ło
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidziałem wczesniej ktos powinien za nią beknąc stanowiskiem
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażchyba by sobie Auto Reduta nie strzelała w kolano
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
R6 w automacie swoje musi spalic