Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. viewforum.php?f=132 Vampir wtedy był po innym nickiem
  2. auta sa w różnym wieku czasem nawet e30
  3. gorik79 odpowiedział(a) na plastek3000 temat w E60, E61
    a no tak , za mocno się dzisiaj upaliłem :mrgreen:
  4. chodzi Ci o kobiety czy auta?
  5. o Vampir znowu wypłynął, zaczynał w dziale 5GT pamiętam jak dzisiaj teraz z powodu kryzysu zszedł do działu E39 :mrgreen:
  6. gorik79 odpowiedział(a) na plastek3000 temat w E60, E61
    i co gdzie działasz w PL?
  7. gorik79 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    o bracie ale torpeda
  8. a ja też pamiętam :cool2: :cool2: :cool2:
  9. gorik79 odpowiedział(a) na koli83 temat w E39
    przecież kraf to nie jest żadna firma
  10. uparty jest nawet nie wiem czy nie bardziej niż ja :mrgreen:
  11. W razie czego zapraszam na zakupy do mnie http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=&country=1&buy=0&shop=0&order=&price_from=&price_to=&listing=0&listing_sel=&listing_interval=&pay=0&redir_to_search=1&string=LIQUI+MOLY&id=26209178
  12. a skąd wezmiesz Liqui Moly 5w50
  13. Musisz zalać CHF 11
  14. Jeżdzą chłopaki co by przeschła troche :mrgreen:
  15. gorik79 odpowiedział(a) na przemekk23 temat w F10, F11
    jak czytam „coś” takiego to tylko syndrom Bryki Małego Wacka… ten model ma tyle wspólnego z Skodą co Porsche czy Bugatti … w porównaniu do BMW ma napęd 4x4 o dwie klasy lepszy, wygląd zew. i wykończenie wnętrza min. o klasę lepszą od F10/F11… właścicielowi gratuluję gustu :cool2: i super auta :cool2: :cool2: … AO poza wyglądem o którym się nie dyskutuje i oczywiście napędem Quatro nie skomentuje tego co napisałeś :duh:
  16. Nawet bym powiedział ze częsciej nawet M5 f10 można spotkać
  17. Lona ty jesteś bezbłedny nawet umarłego z grobu wykopiesz :cool2: :D
  18. komforty
  19. Tania Chińszczyzna
  20. Tam łańcuchy się wyciągają i to jest inna historia
  21. Może ktoś nie miał na paliwo i wbił zęby w silnik :mrgreen:
  22. ok tylko jak zrobie nowe fotki nowym aparatem,bo te są nie zaciekawe 320SI sory za off
  23. Panowie może kolega pomyslał ze na forum BMW sami złodzieje i bandyci siedzą więc czemu nie spróbować :mrgreen:
  24. Nie sprzedawaj bo po renamencie mogą się upomniec :nienie:
  25. Zielo jak obcykam swoją to i mi pomożesz bo ja jeszcze nie umiem :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.