Treść opublikowana przez gorik79
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
viewforum.php?f=132 Vampir wtedy był po innym nickiem
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
auta sa w różnym wieku czasem nawet e30
-
Blacharka w e60
a no tak , za mocno się dzisiaj upaliłem :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
chodzi Ci o kobiety czy auta?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
o Vampir znowu wypłynął, zaczynał w dziale 5GT pamiętam jak dzisiaj teraz z powodu kryzysu zszedł do działu E39 :mrgreen:
-
Blacharka w e60
i co gdzie działasz w PL?
-
F30 wady i zalety
o bracie ale torpeda
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
a ja też pamiętam :cool2: :cool2: :cool2:
-
530 E39 ŁOŻYSKO PRZÓD
przecież kraf to nie jest żadna firma
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
uparty jest nawet nie wiem czy nie bardziej niż ja :mrgreen:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
W razie czego zapraszam na zakupy do mnie http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=&country=1&buy=0&shop=0&order=&price_from=&price_to=&listing=0&listing_sel=&listing_interval=&pay=0&redir_to_search=1&string=LIQUI+MOLY&id=26209178
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
a skąd wezmiesz Liqui Moly 5w50
-
[E90] Płyn do układu wspomagania
Musisz zalać CHF 11
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżdzą chłopaki co by przeschła troche :mrgreen:
-
BMW F10/F11 vs inne
jak czytam „coś” takiego to tylko syndrom Bryki Małego Wacka… ten model ma tyle wspólnego z Skodą co Porsche czy Bugatti … w porównaniu do BMW ma napęd 4x4 o dwie klasy lepszy, wygląd zew. i wykończenie wnętrza min. o klasę lepszą od F10/F11… właścicielowi gratuluję gustu :cool2: i super auta :cool2: :cool2: … AO poza wyglądem o którym się nie dyskutuje i oczywiście napędem Quatro nie skomentuje tego co napisałeś :duh:
-
[F10] 520d vs 520i co wybrać ?
Nawet bym powiedział ze częsciej nawet M5 f10 można spotkać
-
BMW M6 WBSEH910X6B778443 ktoś zna auto?
gorik79 odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLona ty jesteś bezbłedny nawet umarłego z grobu wykopiesz :cool2: :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
komforty
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Tania Chińszczyzna
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tam łańcuchy się wyciągają i to jest inna historia
-
E39 540iA Gostynin WBADN61070GG89675
gorik79 odpowiedział(a) na kunoj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże ktoś nie miał na paliwo i wbił zęby w silnik :mrgreen:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
ok tylko jak zrobie nowe fotki nowym aparatem,bo te są nie zaciekawe 320SI sory za off
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
Panowie może kolega pomyslał ze na forum BMW sami złodzieje i bandyci siedzą więc czemu nie spróbować :mrgreen:
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
Nie sprzedawaj bo po renamencie mogą się upomniec :nienie:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
Zielo jak obcykam swoją to i mi pomożesz bo ja jeszcze nie umiem :wink: