Treść opublikowana przez gorik79
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
gorik79 odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA do jakiej kwoty szukasz?
-
Nie odpala bmw e60 530i
Jakie niespodzianki?
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Jak coś to u mnie w sklepie ori 129zł nr.kat. 51 13 2 230 430
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak coś to ja się dorzucam żeby wyróżnic tą aukcje :cool2:
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo Panowie to tutaj gość nie przebiera w środkach ,a za takie myki chyba jest już paragraf
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
ma ,ale co ty z tym vanosem ,jest to bardzo przydatny wynalazek i akurat w BMW mało awaryjny
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJ-23 tępimy na forum takie wynalazki bo nikt z nas ani ty nie chciał byś się na taką bezwypadkową mine naciąć także pisanie ze nie ma tragedi jest przegięciem ,w tym temacie musi byc czarne i białe
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak jak będzie naprawione profi to teraz znajdz mi zakład co naprawia profi aluminiowe przody i wstawia całe elementy na nity w miejscach fabrycznych łączen chyba sam w to nie wierzysz i jak by było profi to gośc by ją 2-lata sprzedawał
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie jak kolega ma 100tys to tym bardziej trzeba go odwieśc od tego zakupu co innego jak by miał 500 to 100 jak utopi to nie bedzie tragedi
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak tak uważasz albo jak Ci ma być milej to wszyscy mieli przyspawany cały przód i nie broń handlarzyny cwaniaczka bo przez takich oszustów Polska motoryzacja wygląda jak wygląda ,biedny co on ma zrobic z bitym bezwypadkowym autem o jaki biedny a ja mu życze żeby go wogule nie sprzedał
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsłuchaj nie wiem jak jest w innych krajach ale we Francjii np. strzela poducha i auto nawet po dobrej naprawie nie może już jeżdzić nie oszukujmy się Polska to jedna z największych utylizacji złomu
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża jak sądzisz dlaczego dla Amerykanów ,Francuzów,Niemców takie auto to kupa złomu :?:
-
BMW E39 530i, Łuków (woj. Lubelskie) WBADT610X0CJ53894
gorik79 odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiadomo przecież jakie sa ceny całych aut w Szwajcari
-
Jakie tarcze i klocki do E60
ale ja nie mówie że wszystkie Ate w BMW się krzywią ale że większość jak chcesz to przyjedz zobaczysz wiele prawie nowych tarcz leżących w koszu większość osób z forum którym wymieniałem może Ci to potwierdzić ,także jak masz proste się ciesz,jesli chodzi o ATE do 535d to jest to jedyna firma w zamienniku która robi tarcze nitowaną czyli tak jak w oryginale niestety z dużo gorszych materiałów
-
Jakie tarcze i klocki do E60
nie mam zadnych informacji/doswiadczeń z tą firmą
-
Jakie tarcze i klocki do E60
do przodu tylko i wyłącznie ori
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A no właśnie zapomniałem :wink:
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże poszła może nie poszła to byś musiał na ramie sprawdzić na pewno gniazdo amortyzatora nie wygląda ciekawie a tam są kąty prowadzenia koła ,ale nie mów że chciałbys to auto kupić po za tym jak dla do codziennej jazdy wolałym 645i dzwięk lepszy jak dlamnie ogólnie dzwięk poezja ,kolega z forum PawełRat jak przyjezdza na zlot to ja zawsze sobie musze posłuchać z minute :wink:
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno tak dokładnie i watpie zeby handlarze naprawiali te auta w jedyny słuszny sposób czyli wymianie i nitowaniu całych elementów
-
BMW M6 WBSEH93486B797833
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno jak getribe program swieci to pewnie lekko zalana deczko ponad progi :mrgreen:
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakze o duzo sie nie mylilem, pamietam jak w sierpniu 2011 sprzedawalem swoja e39,to M6 juz stala. Jesli zostala naprawiona bardzo dobrze, i z silnikiem nic sie nie dzialo, to wedlug mnie tragedia niema, minusem tego wsyzstkiego jest BEZWYPADKOWY. Chyba nie wiesz o czym piszesz M po takim wypadku to nic innego jak kupa złomu przypominam ze konstrukcja nośna z przodu jest z aluminium
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
gorik79 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLona jesteś wielki a gość spada z ceny bo zaczynają się rózne problemy z powodu niechlujnej naprawy jak sądze
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Autoreduta jest oficjalnym dystrybutorem Zimmermana także nie masz się o co martwic ,akurat do klocków nie mam zastrzeżen
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Darcyn jeśli chodzi o Zimermanna czy Ate to są to dobre tacze ale nie do BMW tutaj wszystko się gnie ,ja brałem swoje Zimmermany od Lewiana -dystrybutor Zimermana i pogieły się po 2tyś a takich przypadków znam wiele
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie wiem skąd ty weżmiesz takie 528 albo 530 i żeby paliło 10l :D co do vanosa w 3,0i jest podwójny na jego żywotność mają duży wpływ wymiany oleju na czas a nie na 30tyś km