Treść opublikowana przez gorik79
-
E39 540iA Gostynin WBADN61070GG89675
gorik79 odpowiedział(a) na kunoj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbył ktoś oglądać ? widać że auto przygotowane do sprzedaży zapomnieli tylko rdzy z tarcz usunąć ale tak poza tym to trzeba zobaczyc
-
F10 / f11 pozycja P podczas jazdy
Panowie proponuje dowiedzieć się jak działa funkcja parking ,w dużym uproszczeniu to tak jak byście włożyli srubokręt w kręcące tryby,jak coś się stanie gwarancji nie uznają ,jeżeli system pozwala na włączenie P wogule nawet z prędkości 1km to jakieś nieporozumienie
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
na setnej stronie bedzie : jednak kupuje M3 :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Oj mogą :wink:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ten doradca niech się puknie w głowe
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
troche wyżej napisałem
-
BMW e60 530d
tak jak koledzy piszą wyżej pierwsze miesiące najgorsze ale dasz rade :cool2:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Zależy jeszcze gdzie kupujesz bo jak u mnie to 127 minus zniżka forumowa :wink:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Liqui moly to wysoka półka i przede wszystkim olej rozlewany tylko w jednej fabryce w Niemczech, z Niemieckich bardzo dobry jest też Ravenol -niestety nie przyjął się na Polskim rynku
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Panowie zapraszam na zakupy do mojego sklepu na hasło forum BMW zniżka 3% http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil?id=26209178&category=693922
-
E60 523i - kopci przy odpalaniu
To raczej olej nie ma nic do tego
-
E60 523i - kopci przy odpalaniu
Gdzie zakupiłeś olej ????
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie na wiosne bedzi frekwencja +100 :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
zawsze można kupić opony Nalewka Babuni-Buni :mrgreen:
-
BMW E39 530i, Łuków (woj. Lubelskie) WBADT610X0CJ53894
gorik79 odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak zobacz jaką teraz kolega 320si ma e32 w galeri ,moge Ci powiedzieć jaką miał e30 i za ile ją sprzedał i co podpisał kupujący :mrgreen: , także powiem Ci ze nosa ma do starych BMW i tu uwaga w dobrej cenie bo wcale nie jest łatwo znależć igiełke e39 530i w DE za 35tyś
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ja bym poczekał może jeszcze potanieje,albo ktoś ją odda za opieke
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjesli kwota nas nie porazi prądem ja jestem na tak
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomyśleć tylko ile takich przekrętów ludzie pokroju tego gościa zrobiło gdy internet nie był taki popularny
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża może by tak te tumany z otomoto usuneli to ogłoszenie ,ten cwaniaczek nadal pisze BEZWYPADKOWY
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale ma tupet :shock: :shock: :shock:
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
320 si jak będe przejeżdzał przez Kielce to Cię odwiedze :wink:
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
gorik79 odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż patrze/podesłał byś linka bo nie moge znależć
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
gorik79 odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż320si obstawał bym na WCALE :wink:,a tak wogule nic się nie chwalieś e32 stan taki jak była e30 ?
-
BMW E39 530i,uwaga anglik WBADT62040CE66585
gorik79 odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak naprawde szukasz do 35 uderz na Niemcy ,jak chcesz zobaczyc jak ma jeżdzic e39 w stanie idealnym zapraszam ,chociaż będziesz wiedział czego szukać od razu mówie że swojej za 35 nie oddam :wink: ,w Polsce nie masz co szukać szkoda twojej kasy,nerwów i czasu,nie wiem jakie są twoje wytyczne i biorąc pod uwage że 530i bardzo trzyma cene ,oczywiście nie w Polsce,jeśli chodzi o stan oto mój faworyt są też inni ale przekraczją twój budżet http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-530i-fellbach/172760877.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine fakt nie ma skóry i navi ale sądze że to dobre auto
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
82129401095- 380zł deczko drożej :wink: