Treść opublikowana przez gorik79
-
jaki miernik lakieru?
kolego dobra reklama zobaczymy ile jeszcze postów napiszesz :wink:
-
F10 550i xDrive 2012
Śliczna Pemek naprawde dla mnie jeszcze tylko jasna skóra i obszyta deska , ciekawe jest też to że silnik bez VANOSA I VALVETRONICA całkiem jak za czasów przedliftowej E39 540i :wink: oby służyła bezawaryjnie jak najdłużej
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
kurna niedługo będzie więcej emek niz 520d :mrgreen:
-
Pęknięta osłona drążka kierowniczego i wyciek !
Panowie albo regeneracja z wymiana listwy albo odpuście temat chyba że nie macie na co kasy wydawać
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mozliwa zamiana, ale na rownie porzadne autko jak moje BMW zadnych zlomow, trupow, fordow, fiatow i opli, ja nie prowadze skupu surowcow wtornych! :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Uzytkowane przez fanatyka marki BMW! czyli ktos kto naprawde dba o autko. :mrgreen:
-
F10 530D WBAXA51060DW57088
gorik79 odpowiedział(a) na BaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja tez poprosze
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Panowie jak nie prowadziłem jeszcze sklepu i warsztatu to za diagnoze brałem 100 na miejscu i 200 wyjazd w Polske czyli działałem po mocno zaniżonych cenach :D
-
Filtr kabinowy - jakiej marki wybrac?
Uzasadnij dlaczego :wink: Poza MANNEM I KNECHTEM pozostałe filtry są psedo węglowe np.FILTRON ma tworzywo imitujące węgiel lub zapraszam do mnie do sklepu pokaże różnice
-
Filtr kabinowy - jakiej marki wybrac?
tylko MANN
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Kacpercio ile zapłaciłeś zeby być pierwszym na zdjęciu? :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Paweł dzięki za przejazdzke F10
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
O Paweł twój silnik nie jeżdził na Castrolu :cool2:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
No może tak być :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Arnold sklep nie zając :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Również :D :cool2:
-
BMW F10/F11 vs inne
kolega nie zrozumiał ironi :D
-
F30 wady i zalety
Ta miska z filtrem kosztuje u mnie po zniżkach 475zł ori ,cena detal to 535zł to aż tak dużo raz na 90 tyś km?
-
BMW 530xi - spalanie i opinie; najczestrze usterki
ja mam tak samo jak kolega wyżej tyle że przy mniejszej mocy i skrzynia mniej oszczedna miasto 17-18 trasa ostrzej 11, normalnie 10, a Warszawa w wekend 13-14
-
BMW 530xi - spalanie i opinie; najczestrze usterki
Gratulacje za szczere opisy spalania, nie słuchaj co pisza bo ja juz czytałem nawet że 4,4i w mieście pali 12-13gazu i jest wyścig komu spali mniej, u ciebie jest wszystko ok, litr mniej by było gdyby napęd był sam tył
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
to u was taka zima ?:mrgreen:
-
BMW F10/F11 vs inne
Tora zajrzyj dobrze do skarpety bo może Cię jednak stać :mrgreen:
-
BMW F10/F11 vs inne
a jak byś jeżdził Veyronem to wkoło bys widział same Veyrony :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
blaca mnie się to podoba :D jak cos to mogę Ci jutro wysłać znaczek