Treść opublikowana przez gorik79
-
jaki miernik lakieru?
To fakt mało ludzi wie do czego tak naprawde służy miernik i jakie miejsca nim sprawdzać ale nie musiałeś od razu pojechać koledze ,a jeśli chodzi o mierniki to pierwsze dwa to bardzo dobra firma z Warszawy byłem osobiście u właściciela jak zaczynał produkcje na Woli
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Uwierz mi że zdaje sobie sprawe.....na zachodzie przebiegi nie są większe są prawdziwe
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Poszukaj takiej tylko nie od handlrza i w manualu jak lubisz automat to poszukaj w benzynie (skrzynia ZF)
-
z 530d Touring do 728i
Nie jezdziłem nigdy GC ale bulgot :cool2: :cool2: :cool2:
-
520i m54 niedogrzany silnik
Termostat masz do wymiany ,u mnie po 5km jest 96 stopni ,oczywiście auto zaczyna grzać po kilometrze jazdy jest to najlepiej grzejące auto jakie miałem do tej pory
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Wachacze w polimerze jest grubo 5 osób licytuje :shock:
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Nowe oryginalne tarcze są wg.mnie w nieduzych pieniądzach jak na BMW więc warto się zastanowić ,poza tym gwarancja na samochodzie,a nie zdejmij,zareklamuj,zamontuj,strać czas itp,a tak to w razie W pijesz kawke ,można popatrzeć na ładne kobiety i po dwóch godzinach masz nowe tarcze,przerobiłem na swoich ori,ale przyznam szczerze ze byli bardzo zdziwieni bo moje się nie skrzywiły ,a krzywe już były jako nowe, na nowym komplecie zadnego docierania ani innych zabobonów było kilka hamowan z +200 i niema zadnego bicia i tak od ponad roku
-
BMW E63 645Ci, Nurburgring str. 4 i 5
Tommy co się stało ze silnik wyjmowałeś?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
jeśli chodzi o rdze na klapie i masce to prawie zawsze jej początek zaczyna sie pod maską w miejscu gdzie jest zgrzewana i pokryta masą potem wychodzi na zewnątrz ale jest to bardzo długi okres
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No raczej po przejechaniu się e39 w stanie fabrycznym do Passata nie bedzie sie chciało przesiadac
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
Max Gear to tania China nie polecam to ze akurat ten poduszki są w podobnej cenie nie znaczy że cały Max gear jest w podobnej cenie
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
nie montowałem ale sprzedaje sporo częsci tej Belgijskiej firmy i powiem tak ze bardzo dobra jakość za dobrą cene,podejzewam ze niska cena jest spowodowana małą popularnością w naszym kraju
-
Rdza na piascie?
To jest normalne szczególnie po zimie
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
dobre dobre :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
o panowie jestem w szoku chyba Cheroki robił foty :wink:
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie na pewnie cena zrobiła swoje wiadomo Polska mentalnośc u nas nie ma rzeczy nie sprzedawalnych
-
E9x silnik 3.0i 272PS / 2.5i 218PS opinie
Waldziu czyli jezdzisz jak PKS :mrgreen:
-
E39 530d vs. 525i
Kolego celuj w 530i bo 525i będziesz miał ciągły niedosyt wiem co mówie :wink:
-
[530i] Jaki olej zamiast BMW LongLife?
Zawsze po zmianie z Castrola na inny markowy olej spada jego zużycie i to nie są czary mary
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No niewiem mi ostatnio ktos chciał dawac 17 ale jeszcze musiałby się zastanowic :duh:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Chodzi pewnie o to ze BMW nie dopuszcza wogule mineralnego oleju do silnika M52 i M54
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Powiem tak jest już wszystko co mozna by dołozyc zeby auto dobrze wyglądało :cool2:
-
530dA trzepie kierownicą
ale to dopiero trzeba się sparzyc zeby zrozumiec naszczęście ceny tarcz ori do starszych modeli poleciały w dół :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
w twoim wieku brałbym e46 i jeszcze troche dozbierał kasy bo moze byc płacz pakiet start moze byc w cenie auta
-
F30 wady i zalety
O Tadziu myśli że to nam mózgi przestały pracować :mrgreen: