Treść opublikowana przez gorik79
-
Jakie tarcze i klocki do E60
no właśnie- sam sprzedaje oleje na allegro i nie tylko i nie sadze zeby to było najlepsze miejsce do sprzedawania lewego towaru (za dużo sladów zostaje) po za tym oczywiscie sprzedają podróbki no ale tak samo jak w przypadku samochodów używanych Polacy sami się proszą o problemy jak np.dany olej kosztuje od 130-155 a ludzie kupuja za 100 jako oryginalny i nie zapala im się czerwona lampka no to sory
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Jako że ja nie bardzo gawarisz pa Rasyjskiemu to które wypadły najlepiej?
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
Na razie robisz typowe rzeczy które się robi w benzynowej e39 i jeszcze troche porobisz zanim wyprowadzisz auto na ludzi z podstawą filtra oleju wcale nie ma dużej filozofi ,najwżniejsze dokręcenie kluczem dynanometrycznym żeby nie było kowalstwa i broń Boże silikonu, przy wymianie przewodów przepłukaj zbiorniczek jak coś nie wiesz to pisz na pw.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-540i-edition-sport-1hand-6-gang-scheckgf-g%C3%BCtersloh/169679148.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine jaki problem nie patrz na cene bo e39 niedługo będą droższe od E60 tak jak było z MB W124 i W210
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
ta wtryskiwacze :duh: i odziwo na ciepłym się naprawiają wymien uszczelke i słuchaj tych którzy na swoim aucie przerobili tematy, z odmą też nie wierzyłeś a jednak
-
E46 330i Touring Białystok PC21511
gorik79 odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsprzedajesz normalne auto w normalnej cenie z normalnym przebiegiem ciekawe czy ktoś kupi no bo przecież nie napisałeś ze ma 160tkm i pali 8l ,a tak z innej beczki dlaczego wymieniałeś łańcuchy?
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
Silikon daje się tylko w takich zagłębieniach ,nie na płaskich powierzchniach
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
Filtr odpuść ,wadą wielu używanych Bmw jest ich poprzedni właściciel
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
tak bo silnik łapie lewe powietrze,tej uszczelki nie daje się na silikon
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
w koncu uwierzyłes w odme ,teraz sprawdz uszczelke pod pokrywa zawowów jak jest twarda wymien
-
Zapachy samochodowe.
Panowie jak coś to u mnie 78zł :wink:
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
zrobisz odme oczywiście wszyskie węże a tylko niektóre i likwidacja lewego powietrza i telepanie ustąpi
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
nie lepiej kupić zajechaną e60
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
tak właśnie odma robi takie cyrki
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
pytam jeszcze raz odma wymieniona?
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
u mnie ten olej kosztuje 25zł 1L i jest jak najbardziej oryginalny oczywiscie w srodku jest Castrol http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=&country=1&buy=0&shop=0&order=&price_from=&price_to=&listing=0&listing_sel=&listing_interval=&pay=0&redir_to_search=1&string=oryginalny+olej+bmw+&id=26209178
-
Przeróbka Anglika Instalacja Elektryczna
Na tym forum raczej nikt nie zajmuje się rzeżbą taką jak ty robisz
-
Trzesie silnikiem na zimnym Bmw e39 2001r 525i
A odme wymienialiście?
-
Wymiana świecy żarowej
Polityki są różne ale jest to nie wdzięczna robota bo jak weżmiesz za wymiane świec dużo to klient się obrazi a jak ukręcisz swiece to jesteś w plecy niestety nie opcji jeśli świeca ma się ukręcić zeby za dotknięciem czarodziejskiej różdzki się nie ukręciła
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Paweł i ty AA???????????? :shock: a rozumiem twój samochochód to pijak prawie benzynoholik więc ty musisz byc porzadny :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
wujek i mch są podejżani :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
i ja właśnie takie mam
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
gorik -jak będzie daje w palnik
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak coś to ja tez będe szukał podwózki :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
i ja bym się wybrał :cry: