Treść opublikowana przez palermos
-
330i płyta ochronna pod samochodem
No ale nie ma w rozpisce numer 3 :) jaki jest jego part number :)
-
330i płyta ochronna pod samochodem
Czyli idzie ASO kupić, bo na realoem nie ma jej numeru częsci..?
-
330i płyta ochronna pod samochodem
Plastikową... tzn jakiś tani zamiennik ?
-
330i płyta ochronna pod samochodem
GR: Proszę nie cytować całych postów dopisując jedno zdanie... zwłaszcza, jak się odpowiada bezpośrednio pod nim... tworzą się przez to, bez sensu, długie, nieczytelne posty... proszę cytować selektywnie i nie post, pod którym się od razu odpowiada. dobrze, dobrze :P Faktycznie, dzięki bardzo, ja znalazłem to w innym miejscu gdzie nie widać tej klapki :P http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=EN51&mospid=47673&btnr=31_0602&hg=31&fg=05 Ciekawe czy dam rade kupić taką klapkę. Ale nigdzie nie widze tej osłony na skrzynię o której pisze trandolf.
-
330i płyta ochronna pod samochodem
Wczoraj postanowiłem sprawdzić date produkcji filtra paliwa bo nie wiem czy wymieniać czy nie (niedawno kupiłem samochód) i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Czy w tej płycie ochronnej pod samochodem powinno być odsłonięte te wycięcie dostępu do misji olejowej czy tam powinna być jakaś klapka ? Chodzi mi o obszar zaznaczony na żółto. I jeszcze jedno, płyta zakończona jest takimi oczkami (zaznaczonymi czerwonymi strzałkami) jak by coś dno niej miało jeszcze być przymontowane. Czy ja tam czegoś nie mam czy tak po prostu ma być ? http://img268.imageshack.us/img268/5101/p10009761024x768.th.jpg
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
Co zmienia pozycja SPRACHE w module AKMB ja mam SPRACHE deutsch hollaendisch a widze ze cześć osób ma englisch Z prostego tłumaczenia wnioskuje że zmienia to język, ale czego ? I jeszcze jedno czy w e46 po lifice jak zapala się rezerwa to jest komunikat dzwiekowy? U mnie nie ma a fajnie było by mieć :)
-
Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki
http://img837.imageshack.us/img837/6369/aaaaaxy.jpg Przebieg potwierdzony w ASO 305tys, skrzynia automat, wiec 467300/2= 233tys Co może się zgadzać bo auto większość życia widziało tylko autostrady. Ciekawi mnie tylko ta różnica pomiędzy czasem świecenia świateł mijania, skąd to się mogło wziąć ?
-
PCMCIA-RS232 i interfejs Nerwusa
Poszukaj w ustawieniach biosu czy laptop nie rezerwuje sobie tych adresów dla stacji dokującej i ewentualnie zwolnij blokade. Ja mam karte Argosy i nie wiem jak tam jest w silicomie ale spróbuj wymusić mu te adresy.
-
PCMCIA-RS232 i interfejs Nerwusa
U mnie działa na przejściówce PCMCIA jednak wszystkie parametry emulowanego portu są identyczne jak w wbudowanym COM
-
318i, tanie, na zimę
nie doczytałem ze masz juz auto, sugerowałem sie opisem profilu, a tak to oczywisice zostań przy obecnym
-
318i, tanie, na zimę
Człowieku nic na siłe :nienie: Jak chcesz auto na zime to kup sobie uno ze sprawnym ogrzewaniem, na pewno wyjdzie taniej a i stres mniejszy.
-
330i rzuca silnikiem na wolnych obrotach
Odczytaj parametry jakimś konkretnym programem, INPA DIS to podstawa.
-
problem z błendem nr 27
Zaistaluj sobie moduł sprawdzania pisowni bo aż w oczy kole.
-
318i zapala się lampka oleju
Mam też ten problem, wyczytałem na necie że wymiana samego czujnika nie załatwia sprawy na 100%, potrzebny jest też upgrade softu DME.
-
INPA
Jesteś pewny ze go tam nie ma ? Nie wiem na ile znasz się na komputerach ale może masz ukryte rozszerzenia plików, widzisz plik o nazwie ediabas ? Ile masz plików w katalogu BIN ?
-
INPA
ale ten link nie działa :mad2: Dodałem więcej źródeł więc teraz powinno pójść bez problemu. W poprzednim wyczerpał się limit ponieważ nie mam konta premium.
-
INPA
Jaki interfejs ? ADS czy OBD ? Masz problem z com'em albo jest źle ustawiony albo cos go zajmuje.
-
INPA
Zainstaluj zgodnie z filmem Nerwusa. Trzeba tylko odpowiednio powyklikiwać pozycje i na koniec wybrać odpowiednie "sterowniki" w zależności od intefejsu.
-
330i zasięg pilota centralnego
Od tego jest funkcja autodomykania wiec spoko. I tu się zgadzam w 100%, przecież gdy tak stoje i czekam aż mi sie szyby i szyber pozamykają z pilota to wyglądam jak idiota :) Musze ten temat jakoś ruszyć. Musze dorwać TISa i WDS (mam krótko e46) i rozkminić system zdalnego sterowania. Gdzieś na forum pisało że antena moze być w szybie, ale to to raczej jest AM/FM.
-
330i zasięg pilota centralnego
Hej, Chodzi mi o samochody po lifcie, bo czytałem na necie że jest różnica. Jaki macie zasięg tego pilota ? Tylko tak standardowo bez żadnych trików w stylu całowania kluczyka czy przykładania do brody :P Wydaje mi się że jest troszkę za mały, mi łapie tak z 5-6 metrów. We wszystkich poprzednich samochodach zasięg był o wiele większy. No i gdzie znajduje się antena odbierająca sygnał z pilota ?
-
INPA
:D :D :D :D Wieeeeelkie dzięki!!!!!! Działa teraz bez zająknięcia!!!! :dance: :dance: Dziękuję, że pomogłeś. Pozdrawiam Podepne sie pod temat. Probuje caly dzien scaignac skads inpe ale wiekszos rapidshare'owych plikow na jakie trafiam juz nie dziala. Te linki na forum tez nie dzialaja juz. Nawet udalo mi sie sciagnac z tej strony: http://peb.pl/literatura-programy/397307-rapidshare-bmw-inpa-ncs-expert.html Ale to jest w trzech czesciach i za nic nie chce sie poprawnie rozpakowac. Czy ktos moglby litosciwie wrzucic jakis sprawdzony link, ktory bedzie dzialal? A rozpakowujesz to rarem ? Pliki z tej strony zazwyczaj są ok wiec zakładam że coś robisz nie tak, ściągnij winrara i zainstaluj, powinno pomóc.
-
INPA
Zrobiłem Ci gotowca, wystarczy wyklikać i wpisy dodadzą się do rejestru. http://rapidshare.com/files/419857527/OBDsetup.rar http://www.speedyshare.com/files/24371350/OBD_setup.rar http://www.sendspace.com/file/g9gnjh obd.ini do %windir% czyli zazwyczaj C:\WINDOWS
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Bo tak właśne jest i ta druga zmiana na pewno niczego nie wnosi do konfiguracji.
-
[e46] komfortowe zamykanie (samo)
Czy próbował już ktoś albo widział gdzieś jakieś wskazówki jak zrobić aby po przytrzymaniu pilotem przycisku zamknij (czyli komfortowe zamykanie) cała procedura odbyła się automatycznie, tzn bez potrzeby trzymania cały czas przycisku w pilocie ? Jak chce sobie wszystko podomykać z pilota to musze stać przy aucie jak idiota, a fajnie by było zlecić to z pilota i maszerować w swoją stronę.
-
E34 z 1993r brak komunikaji z inpa
Dla mnie nie ma problemu, jak co to pisz na PW.