Treść opublikowana przez palermos
-
325i - czujnik deszczu
BC na pewno nie było dokładane bo jest na liście opcji mojego samochodu a czujnika deszczu nie ma.
-
320D Touring pytanie o tylnie lampy
Białe kierunki to była opcja więc na realoem tego nie zobaczysz. Kup takie jak Twoje i bedzie OK
-
325i - czujnik deszczu
A co ma komputer do czujnika deszczu ? Bo ja mam BC (jeżeli mówimy o tej manetce) a czujnika niet :)
-
Pliki sp-daten z ista p v39
Co daje aktualizacja ncs czy inpy plikami z isty dla wersji e46 ? Dochodzą jakieś nowsze rzeczy czy co ? Bo co tam mozna jeszcze dodac skoro wszystko działa na pakieci 5.0.2 ??
-
320d jakiej firmy tuleje wahacza przedniego
Da się :)
-
318i - Koszt robocizny wymiany tarcz i klocków hamulcowych
Jeżeli koło obraca się bez oporów i nie nagrzewa się, to nie przejmuj się tym. Tak ma być, klocek praktycznie cały czas przylega do tarczy.
-
włączanie DIAGHEAD i DISA. co to za błąd????
Uruchamiasz DIAGHEAD z prawami admina ?
-
325ci-wymiana hamulce??
Wystarczy zwykły kabelek, widocznie masz gdzieś przerwe w obwodzie.
-
325ci-wymiana hamulce??
Lampka powinna sama zgasnąć, możesz zrobić zworke na wtyczce czujnika. A poza tym co diagnoste obchodzi ta kontrolka. Jak klocki masz dobre to niech sobie świeci i guzik mu do tego.
-
Rozrusznik nie kreci (rozwiazanie wymiana rozrusznika)
A co padało w rozruszniku ? Mam nadzieje że przed montażem ktoś zajrzał do tego "nowego" rozrusznika .
-
320 Ci - Czy to prawidłowa temp silnika ?
Sprawdź w teście zegarów jaka jest cyfrowa wartość tem. Ale najprawdopodobniej termostat do wymiany.
-
Rozrusznik nie kreci (rozwiazanie wymiana rozrusznika)
Z ciekawości zapytam ile kosztuje regeneracja rozrusznika czy co on tam z nim zrobi plus koszta montażu/demontażu. ps. Mi rozrusznik padł 2 m-ce po kupnie auta :) , ale ciężko to uznać za usterkę, po prostu skończyły się szczotki, tak jak kończą się klocki, czy sprzęgło. To jest o tyle wredna rzecz że praktycznie nikt nie kontroluje jej stanu co jest zrozumiałe i nalezy się jedynie cieszyć że pojawi się gdzieś blisko domu, szczególnie gdy ma sie automata :D
-
Wymiana baterii w kluczyku.
A od kiedy to w Touringu antenę pilota masz w lusterku :) Masz jakieś kable idące z lusterka ? :) Oczywiście zakładając że nie posiadasz innych bajerów typu fotochrom kompas etc... Antena jest zintegrowana w tylną szybę. Tylko cabrio z wiadomej przyczyny mają ją w lusterku wew.
-
Rozrusznik nie kreci (rozwiazanie wymiana rozrusznika)
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=139879
-
320d kurtyna boczna
To się chyba nazywa: ITS - head airbag assembly/ Inflatable Tubular Structure montaż poduszka powietrzna głowy / nadmuchiwane konstrukcji rurowej - ITS
-
320d - Żarówki postojowe
Ja też będę zakładał ringi ale czekam na wiosne.
-
Polecane komputery do diagnostyki
Ja uzywam Lenovo T500, niezniszczalna maszyna + Argosa PCMCIA jak dotąd wszystkie programy działają.
-
320d - Żarówki postojowe
Można wyłączyć sprawdzanie, ale ja dzisiaj założyłem philips bluevision bo też mnie denerwował ta żółta poświata z postojówek przy ksenonach i efekt jest zadowalający. Na zdjeciach może tego tak nie widać ale w realu jest fajnie. U góry przed po dole przed. Poniżej fotki kierunkowskazów standard i philips silvervisioon http://img811.imageshack.us/img811/2944/p1010041a.th.jpg http://img823.imageshack.us/img823/3664/p1010031vg.th.jpg http://img13.imageshack.us/img13/7915/p1010036ip.th.jpg http://img27.imageshack.us/img27/8706/p1010030jy.th.jpg
-
INPA Problem z połączeniem sie z silnikiem.
No to nie z prawie każdym bo tych na siemensie jest od groma.
-
INPA Problem z połączeniem sie z silnikiem.
Pierwsze słyszę, ja miałem auto z 92/93 Na Siemensie MS40.1 i nie było problemu. Zresztą nie tylko swoje auto podłączałem.
-
320d - Tuleje wahacza
Same tuleje mozna, sworznie nie :)
-
Automat - wibracje całego auta - tak jakby jechał po tarce
U mnie też czasami "charczy" ale widze że przez najbliższe 3 lata ma spokój :P
-
318i nie odpala :(
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=139879&sid=49bd4ee3edff2e445a02bb74ec6b5ebd
-
318d pomoc w sprawie kupna
Nie ma halogenów na tył, poza tym było by to niezgodne z przepisami. Jeden przycisk może oznaczać iż nie ma którejś z tych opcji (halogen)
-
Odma?????????
Nie wiem jak na to wpadłeś, ale "gratuluje" dobrego humoru. W ogóle wiesz co to jest odma ? Wytłumacz mi jak może znajdować się ona głęboko w silniku ? heh :D