Treść opublikowana przez ambience
-
Brak mocy na gazie
Kiedy wymieniany był filtry od gazu ? Lotnego i cieczy ? Zaleca się wymiana co 10tyś. Możliwe, że któryś filtr masz zatkany. Ja bym sprawdził czy masz dobrze odpowietrzony układ chłodniczy możliwe, że reduktor nie ma odpowiedniej temperatury . Sprawdź go ręka powinien parzyć jak wskazówka od temperaturki będzie pionie
-
e39 wyciek oleju z obudowy filtra oleju
a odmę sprawdzałeś?
-
Różna barwa xenonu po zmianie żarników
Może i robią, ale poprzednim razem miałem osram oryginały i jeździłem 5 lat a tutaj podróbki philips pól roku i po żarnikach więc lepiej mieć te oryginały które mogą być nawet robione w Uzbekistanie :) byle by były dobrze wykonane :) i wiesz, że z oryginałem na pewno nie będziesz mieć problemu Ale też nie ma co się oszukiwać za 50zł nie kupi się pożądanego żarnika trzeba dać te 200zł i mieć spokój na wiele lat :)
-
Różna barwa xenonu po zmianie żarników
kolego Ndzwdz tutaj dam Ci linka jak skutecznie odróżnić podróbki od ori Sam się naciąłem na podróbę i żarniki po pól roku świeciły tak, że nic nie było widać. Polecam każdemu ten filmik co nie chce się naciąć na podróbę, ale philipsa jest najwięcej podrób i łatwo się naciąć :(
-
teflonowe wycieraczki
tutaj masz taniej :) http://allegro.pl/teflonowe-wycieraczki-bmw-seria-5-e39-i2959534504.html i ten sam sprzedawca :)
-
Amortyzatory - POMOC [ osobny temat ]
Ja śmigam na KYB i zero problemu. Miałem amorki firmy meyle i padły po roku... Jakieś 20tyś km :mad2: :mad2:
-
e39 523i Zmiana lamp z Depo na orginał plus regeneracja
Witam kolegów :) W swoim aucie mam zamontowane lampy firmy depo http://allegro.pl/reflektory-soczewkowe-depo-fk-bmw-e39-d2s-xenon-i3009262741.html dokładnie takie lampy. Z czasem te lampy zaczęły słabo świecić. Po ich rozebraniu okazało się, że cały odbłyśnik jest wypalony, a szkło lampy jest popękane. Więc doszedłem do wniosku, że pora zmienić lampy na oryginalne. A więc chce kupić lampy oryginalne i je zregenerować tak jak w tym filmiku. Ale odbłyśniki od Xenon chce wysłać do profesjonalnej firmy regenerujące odbłyśniki. Co myślicie o takim rozwiązaniu i czy oryginalne lampy Xenon w e39 dobrze świecą??
-
coś rozładowuje w pięknym stylu akumulator!!!!!!!!
Ja osobiście wole na masce (ale teraz trochę za zimno) więc trzeba działać w środku :) Panowie z tego co czytam to co działo się w tych autach to żaden film porno nie dorówna :D
-
coś rozładowuje w pięknym stylu akumulator!!!!!!!!
a tylna kanapa w e39 daje rade :norty: :norty: przednie fotele do przodu i heja. A po upłynięciu jakże przyjemnie tych 15stu minut można sprawdzić jeża :D Z naszymi radami naprawa auta to czysta przyjemność :)
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
automat manual ?
-
E39 525tds dziwne drgania i rzegotanie
Może zapytam, a co Ci się z tym nie kojarzy :D
-
coś rozładowuje w pięknym stylu akumulator!!!!!!!!
ja bym pierw sprawdził rezystor dmuchawy (tzw jeż) on uwielbia płatać nam takie figle :8) znajdziesz go z lewej strony pod nogami pasażera :) i zatytułuj poprawnie temat bo admin nie śpi :nienie:
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
Mi wyszło 11,5 jak jechałem trasę do Austrii, ale jechałem cały czas 140km/h ani więcej ani mniej i tak przez cały bak. Jakby jechał te 100 (u mnie dopiero przy 90 wchodzi ostatni bieg) to wydaje mi się, że spaliłby te8-9litrów. Ale na naszych drogach jest to nie realne... Każdy jeździ po 70-80 jadać 100 każdego trzeba wyprzedzać, a co za tym idzie większe obroty itp Btw przy jakiej prędkości wchodzi wam ostatni bieg ? interesuje mnie w skrzyniach automatycznych bez tip tronic :) (czy jak to sie tam pisze :roll: )
-
emulator maty e39
carsoft czy inpa i po problemie BTW chyba autor tematu ma gdzieś ten temat :roll: :roll:
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Ja kupiłem na ryzyko :) i na razie śmigam bez stuków minęło już z pól roku zrobiłem około 10-15tyś wymieniany był cały przód
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
Pisze aby uświadomić kolegę, że mi tak samo pali jak jemu... czyli to jest normalne
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
moja pali miasto 13-16litrów zależy jak jadę trasa i nawet się udało te 10spalić średnio 11-12
-
e39 523ia brak mocy
Masz katalizator ? Ja miałem tak jak mój się zapchał. Na kompie nie pokazywało błędów, a auto nie chciało jechać(pod większa górę nie mógł podjechać) I kolega usłyszał, że dzwoni mi katalizator. I po jego wycięciu jak ręką odjął :)
-
emulator maty e39
viewtopic.php?f=15&t=48167&hilit=mata tutaj z forum kolega dodał bardzo fajna instrukcje ( nie idzie się pomylić) może źle diodę wlutowałeś. Może coś innego padło, a nie mata pasażera?
-
E39 2.0i automat błąd skrzyni
Ja miałem tak samo. Bardzo prawdopodobne jest że skrzynia przypadkiem załapała bład ( tak było u mnie) Bo zrobiłem od tego błędu już 20-25tyś i nie widzę żadnych różnic w zachowywaniu się skrzyni. Może po prostu masz za mało oleju skrzyni dlatego ciężej pracuje ? Jak mi padł czujnik abs to nie widziałem żadnych zmian w zachowaniu skrzyni. Padł prawy przedni(zrobiłem o tym temat na forum)
-
e39 523i lampy depo zaczeły słabo świecić wymiana na ori?
Wymontowałem i zregenerowałem lampy. Ale odbłyśniki mam już wypalone(zamiast srebrnego jest czarny) i lampa od wewnątrz matowa tak że światło od xenona nie jest skupione w jedno miejsce. I zastanawiam się na kupnie lamp xenon przed liftem. I takie lampy zregenerować.
-
wolno się grzeje. e39. 520i
na 100 % termostat one lubią się popsuć :D ja już 2 będę miał :) Wymień termostat bo to nie droga sprawa. A niedogrzany silnik pali więcej paliwa :)
-
e39 523i lampy depo zaczeły słabo świecić wymiana na ori?
Dziękuję za pomoc :) jak będzie cieplej to zabiorę się za renowacje lamp
-
e39 523i lampy depo zaczeły słabo świecić wymiana na ori?
dzięki zrobi się cieplej to będę działał. A mam tam lampy plastykowe nie zaszkodzę im ?
-
e39 523i lampy depo zaczeły słabo świecić wymiana na ori?
depo są na zatrzaski i mogę bez problemu je rozebrać. Aha, a czym przeczyścić soczewkę xenonu ? I co to za pasta 3m ?