Treść opublikowana przez ambience
-
regeneracja reflektorów
Moim zdaniem też. Kiedyś bylem za depo, ale po latach ich używania mam ich dość. Mi te ringi bardzo się podobają :D Dlatego od razu je zamontowałem :) Wie ktoś może dlaczego w lewej lampie mam komunikat spalonej żarówki ? A po zapaleniu Xeonów komunikat znika
-
Brak katalizatora - zbiór pytań i wątpliwości
może gdzieś po prostu jest dziura. Albo ktoś nieumiejętnie wyciął katalizator . U mnie od jakiegoś czasu przy kierownicy zaczęło dzwonić przy przyspieszaniu, mam to od 2 lat i do dziś dnia nie wiem z czego to? A tak się stało jak odpaliłem auto po 3 miesiącach jak stał
-
Czujnik temperatury zewnętrznej M51 525 tds
klimatyzacja nie będzie działać poprawnie tak jak i webasto
-
Brak katalizatora - zbiór pytań i wątpliwości
1 Ja nie zauważyłem większego spalania ( sądy lambda są przed katalizatorem jedna odpowiada za 3 pierwsze cylindry druga za 3 kolejne) 2 Tak wpływa u mnie tez jest bardziej metaliczny dźwięk, ale nie ma tragedii 3 Nie mam zielonego pojęcia :shock: 4 Pojedz na kompa bo to na pewno nie katalizator a któryś czujnik ( pamiętaj aby nie kupować zamienników bo więcej problemów jak to warte ) Pozdrawiam :)
-
regeneracja reflektorów
Mówisz i masz :) http://img541.imageshack.us/img541/2701/20130311152727.jpg
-
regeneracja reflektorów
Jasne, że dokładne umyłem u mnie w życiu nawet kawałka lakieru nie mam tak porysowanego jak z tego linku co podałeś. Może bmw ma inny lakier nie wiem
-
regeneracja reflektorów
mi tempo w życiu nie zrobiło takich rys :D Tylko że moje tempo wygląda całkiem inaczej. Tylko do lamp na sam koniec użyłem jeszcze 3m Zapomniałem dopisac kilka postów wyżej
-
regeneracja reflektorów
nie do lakieru nie ale do lamp się idealnie nadaje :P Chyba że mam jakaś rysę to wtedy próbuje tempo.
-
regeneracja reflektorów
Ja osobiście zmieniałem lampy na inne(były depo) kupiłem oryginalne używane lampy i je zregenerowałem. Czyli rozebrałem je na części i oddałem do regeneracji odbłyśniki. Umyłem je porządnie w środku, wymieniłem regulatory (bo lubią się połamać) A z zewnątrz wystarczył papier wodny 2500 i potem tempo. I nie widzę tutaj sensu kupować za 85zł jakiś super środek. U mnie tempo za 10zł papier wodny za 5zł a lampy wyglądają i świecą jak nowe.
-
528iA Touring Czy jest różnica w tylnej szybie '97 a '98
wydaje mi się, że był tzw lifting elektryki auta ale pewien nie jestem
-
Dołożenie elektrycznych szyb tyl
A no były :) Ja nawet mam skórzane fotele m pakiet, a z tyłu korba... Mi to nie przeszkadza bo jeżdżę sam ewentualnie z kobitką :norty:
-
Dołożenie elektrycznych szyb tyl
Ja dodam od siebie, że tez nie mam z tyłu elektrycznych szyb. I nie ma na pewno żadnej wiązki za ,,zapas"
-
Dołożenie elektrycznych szyb tyl
viewtopic.php?f=72&t=158443&hilit=tylnych+szyb :search: :search: Pozdrawiam :)
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
dzięki koledzy za rady :) Ale patrząc na aurę za oknem to teraz za to się nie będę zabierał :D poczekam, aż się trochę ociepli (Gdy jest ciepło zimne piwko zawsze lepiej smakuje) no i plastyki przy zamku będą mniej zmarznięte :D bo boje się, ze je połamie. Zamek psikałem wd40 ale na tyle co go widzę to jest bardzo brudny i psikanie nic nie daje. Jak się ociepli to wyciągnę go i zobaczmy o co mu chodzi. Na razie trzyma na jednym zamku, zawsze mogę wyciągnąć nereczkę i maska otwarta :)
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
u mnie linka nie szła koło nadkola, a koło lampy potem wzdłuż błotnika( tam mam mocowanie na łączenie linek z maską). Linkę mam już dawno wyciągnięta :D teraz jeżdżę na jednym zamku. Gdzie maskę mogę tylko otwierać po wyciągnięciu nerki :D (bolec od kierowcy udało mi się jakoś wyciągnąć )
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
oryginał ja miałem taki sam :) mój padł rok temu czyli już swoje wysłużył :)
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
też wolałem kupić niż regenerować nie wiadomo czy się naprawi, na lenia poszedłem i kupiłem z tej firmy na razie nie narzekam :)
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
a z której strony wyciągałeś ?? Od strony nerek czy lampy?
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
viewtopic.php?f=15&t=62870&hilit=je%C5%BC tutaj ładny opisik masz :)
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
Rozumiem że ciągnąłeś za tą linkę co idzie do zamka i łączy się na nadkolu z tą co idzie do kabiny? Powinieneś rozpiąć tą puszkę na nadkolu i szczypcami pociągnąć za linkę idącą do zamka,gdy jest zerwana to wyciągniesz ją z pancerza .Jak nie reaguje to pozostaje Ci wyjąć zamek. ale jak wyjąc zamek on z każdej strony zabudowany
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
Z takim czymś przyjeżdża sie do mnie :mrgreen: Ja dokładam 2x 0,7 i wymiana zajmuje 30 min.- ale na drugi dzień :mrgreen: Można też zaprosić jakieś http://emotikona.pl/emotikony/pic/cycki.gifw celu http://emotikona.pl/emotikony/pic/milosc.gif I wyciągnięcia linki :wink: No :mrgreen: Koledzy problem leży w zamku nie w lince linki są całe. I da się je ciągnąc ale zamek nie reaguje. W aucie jak pisałem rozebrałem rączkę i linka jest cała bo jak ciągnę za nią kombinerkami to w masce przy nadkolu działa przy połączeniu w masce też wszystko ok. Problem leży w samym zamku bo jak ciągnę linkę powinien odskoczyć a on nie odskakuje i trzpień od maski trzyma jak wściekły w zamku Btw przy wczorajszej robocie może nie skrzynka piffka ale z kolegą ośmiopaczek poleciał plus grill :D
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
ja kupiłem http://allegro.pl/rezystor-opornik-dmuchawy-jez-bmw-e39-meyle-i3045571370.html mam taki już od maja tamtego roku :) na razie śmiga bez problemu. Dodam, że dziennie autem robię minimum 50km
-
E39 jak otworzyc maske?! zerwana linka!
Odświeżę temacik :) Ja mam taki problem nie mogę otworzyć maski, a więc czytam temat i postępuje jak radzą koledzy. Pierwsze co zrobiłem rozebrałem klamkę w kokpicie tam wszystko ok. No to wyciąłem nerkę otwarłem zamek od strony pasażera, następnie wykręciłem zamek od strony kierowcy. Po otwarciu maski ku mojemu zdziwieniu linki są wszystkie całe, a zamek od strony kierowcy w ogóle nie chce się otwierać. Nawet jak linką ciągałem to nie reaguje. Jak mam wymontować ten zamek, aby sprawdzić co jest z nim nie tak ??
-
Podłączenie e39 do laptopa przez usb !!
viewforum.php?f=48 tutaj prędzej uzyskasz odpowiedź. Co do win 7 ja nie mam pojęcia. Ja mam kompa na win xp i przez port com
-
Bmw e39 sedan problem z wodą w bagazniku
pewnie z lamp Ci cieknie ja mam to samo