Treść opublikowana przez Maciek323
-
CZY JEST KTOŚ KTO UŻYWA OPON 225/55/17?? W E46??
a rozmiar 225/50r17 podszedłby do e46? ze standardowym zawieszeniem, bez zadnego obniżania..
-
e46 320i Jakie koła do niskiego nadwozia?
195/60 R15 to są za niskie opony do e46 najlepiej załóz takie, jak zaleca producent: 195/65/15
-
CO wy i nich myślicie
Maciek323 odpowiedział(a) na Nekci85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłasnie zastanawiam sie nad tymi srebrnymi okleinami? jaki sens montowac cos takiego? Wydaje mi się, ze jedyna mozliwosc, to fakt ze auto ma zamontowane rózne elementy wykończenia wnetrza (np. czesc srebrna, czesc czarna, czesc drewno) i zeby to nie rzucało sie w oczy ktos okleil wszystko na jeden kolor. A elementy te są różne zazwyczaj w autach z UK i przekładanych po najnizszych kosztach...
-
E46 Ci pilne
Maciek323 odpowiedział(a) na david89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż318i z 2000 roku nie mialo silnika 1995 cm³ , także jest błąd w opisie. 318i z tego roku ma silnik 1.9 118 koni.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
320i pali w miescie 3 litry wiecej niz 316i-318i.
-
e36 323 touring. Posłuży ?
Maciek323 odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno mozna powiedziec na pewno. Jak na polskie warunki: ma drogie (niektóre nawet bardzo drogie) e36 i tanie e46. :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wszystko ok, ale e46 316. ma silnik 1.9 a nie 1.6 :) ale zgadzam sie z tym, ze to nie mozliwe zeby to auto na trasie spalało 5-6 litrów. 6 litrów no moze przy stałej jezdzie 90km/h. Ale tak sie nie da jezdzic. Realne spalanie w trasie tego auta, bez ostrej jazdy, nie przy cięzkiej nodze to 7l/100 km.
-
Czy warto kupić to e46
Maciek323 odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega szuka benzyniaka.
-
Zakup BMW 316 compact (porada)
Warto dodac że ten trzeci, mimo ze na papierze ma 105 koni, to jest duuużo mocniejszy i elastyczniejszy od 2 poprzednich. Ma duzy maksymalny moment obrotowy, maksymalny moment jest dostępny juz przy 2500 obrotów. W compakcie e36 ten silnik jest dostępny od 1999 roku. Zreszta m43b19 montowali w e46 aż do 2001 roku.
-
e39 540 manual 2002r co sądzicie
Maciek323 odpowiedział(a) na mikan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpalanie nawet na gazie (szczegolnie jak jezdzisz w miescie) mocno dotknie Cię po kieszeni, w porównaniu to aktualnego auta. Dobra instalacja LPG to z 5 tys zł do takiego auta... dolicz ubezpieczenie, pakiet startowy i juz zrobi sie kwota ok. 40 tys zł. Inna sprawwa ze na to co dostepne jest w Polsce sposród 540i w manualu, to ta wygląda na jednaz najlepszych... moze warto sprawdzic dokładniej. Ja bym zaczał od VINU. Sporo 540i w Polsce to przekładane angliki.
-
Czy warto kupić to e46
Maciek323 odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ladne jak na e46 przedliftowe w polskim komisie. Moze byc warte grzechu. Wiadomo ze cena bedzie wyzsza niz najtanszych ulepów.
-
BMW X3 3.0 2006 Szczecin - WBXPA93446WD34798
Maciek323 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzekłaman jest wiecej: na foto widac ze siedzi tam silnik M54, zreszta z VINU wynika to samo. A w ogłoszeniu juz jest napisane, ze silnik nowszej generacji, z inną mocą...
-
BMW E46 318 CI COUPE
Maciek323 odpowiedział(a) na mmadrian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakis popyt na coupe bez klimy jednak jest, skoro gole coupe z najslabszym motorem jest wystawiane za ponad 17500zł gdyby było tak tragicznie bez klimy, jak wszyscy twierdzą, to te auto stało by za 12 tys zł albo taniej Wiadomo ze 90% nabywców patrzy na wyposazenie, skusi ich klima, skóra, duze koła. Inny spojrzy na stan techniczny i przeżyje brak klimy i kupi takie auto nie wybrzydzając.
-
swap m54b25 do e30
tylko z vanosem, albo z podwójnym vanosem (w e46)
-
BMW E46 318 CI COUPE
Maciek323 odpowiedział(a) na mmadrian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie to był Peżot. Co do braku klimy w e46, to moze rzeczywiscie jest to problem przy odsprzedazy. A moze problemem bylo ze miałes zadbany doinwestowany egzemplarz? czyli drozszy od sredniej? Bo nigdy do końca nie wiemy, co moze ludzi zachecic/zniechecic do kupna danego auta...
-
BMW E46 318 CI COUPE
Maciek323 odpowiedział(a) na mmadrian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa w aucie nie pije i na nartach nie jezdze, wiec akurat to nie byłoby mi potrzebne. Wg mnie najpotrzebniejszym dodatkiem w e46 jest kontrola trakcji. W R6 była w standardzie, w R4 była opcją....
-
BMW E46 318 CI COUPE
Maciek323 odpowiedział(a) na mmadrian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdzic dokladnie auto, wyglada ładnie. Jak nic zlego nie wyjdzie to utargowac kilka stówek, kupić i cieszyc sie jazdą. Dobrze ze przebieg oryginalny.
-
BMW E46 318 CI COUPE
Maciek323 odpowiedział(a) na mmadrian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakze popieram tyc hczasach takie auto bez klimy nawet juz mniejsze autka ciezko przedac a i tak wiekszosc ludzi nie bedzie jej uzywac ale chce miec tym bardziej ze juz na rynku wiekszy wybór aut i wiekszosci z klima wiec po co brac bez :P Poprzednie auto przed e46 mialem 9 lat bez klimy, jezdziłem , żyje i bylem z tego auta bardzo zadowolony. W e46 mam klime - w 2011 roku włączylem ją może 5 razy. Nie mieszkamy w Grecji czy Hiszpanii gdzie klima to koniecznosc. Np. dla mnie klima nie jest koniecznym dodatkiem. Każdy musi sobie odpowiedziec sam na pytanie co mu z wyposażenia potrzebne, konieczne, a co nie.
-
CO wy i nich myślicie
Maciek323 odpowiedział(a) na Nekci85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym szukal w Niemczech. Tam ładną coupetę 318IS z końca produkcji za jakies 3000-3500 euro bez problemu znajdziesz. Na allegro mogą sie trafic, ale to jak igla w stogu siana.
-
Stan prawny auta cd. zamkniętej dyskusji
Maciek323 odpowiedział(a) na ajcek temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejak wiec ma przecietny kupiec, jak np. ja, sprawdzic czy auto ma zaplacony VAT i nie ma wad prawnych? kupowac tylko na umowe kupna-sprzedazy od osoby prywatnej? To chyba tez nic nie da...
-
BMW E46 Compact na krótkie miejskie odcinki
Maciek323 odpowiedział(a) na tommyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKwestia kasy bo 16-18 tys zł to za malo na niebitego compacta z lat 2003-2004. Wyłozysz 25 tys zl albo wiecej, to sie znajdzie niebity, moze nawet z prawdziwym przebiegiem i historią serwisową.
-
wycieczka do Paryża
Nie wiem czy warto sie tam tłuc samochodem... moze z zachodniej Polski tak, ze wschodniej chyba nie warto. Tym bardziej ze tydzien temu kupilem bilety na maj do Paryża z Warszawy w LOCIE po 340zł za osobe (oczywiscie w dwie strony). Wyjdzie na pewno taniej niz samochodem, przy dzisiejszych cenach paliw.
-
323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46
No jeszcze z tego co czytałem warunkiem jest chyba super stan lakierniczy (ale zarazem lakier ma byc oryginalny!) - zyczę szczęscia w poszukiwaniu e46 w takim stanie do 15 tys zł.
-
330xd jaki wybrać? 184KM czy 204KM?
elementy napedu 4x4 rzeczywiscie są tak bardzo usterkowe w 330xi i 330xd ? Po jakim przebiegu standardowo pojawiają sie luzy? W sensie - ile auto powinno miec PRAWDZIWEGO przebiegu żeby rokowało na dalszą bezproblemową eksploatację?
-
328i (gaz lpg)-odchlenie mieszanki
Ewentualnie jesli gaz jest OK, to padła któras sonda lambda lub jest nieszczelnosc w dolocie. Ale na 95% regulacja gazu powinna pomóc.