Treść opublikowana przez koziolekkamil
-
[E60] active steering
Witam, mam zamiar kupić auto z opcją active steering. Czy jest to problematyczny bajer w e60? jak wyglądają koszty naprawy, wymiany? w razie usterki.
-
330d wasze przebiegi i wymiana rozrządu
czyli wychodzi na to, że to sporadyczny problem
-
330d wasze przebiegi i wymiana rozrządu
słyszałem ze problem dotyczy silników z aluminiowym blokiem M57n2 (231-235km) A jak jest żeliwnym? może ktoś się wypowie jaki ma przebieg i czy ruszał rozrząd w 3.0d
-
330d wasze przebiegi i wymiana rozrządu
Witam, proszę o użytkowników silników m57n i m57n2 o informację jakie mają przebiegi i czy zmieniali rozrząd 3.0d Pytam, ponieważ w domu mam 730d M57n2 z pękniętym rozrządem przy 229 tys.km (potwierdzone w aso) słyszałem, że w tych silnikach taki problem występuje po 220 tys. Planuję zakup 3.0d i nie wiem czy lepszy na żeliwnym czy aluminiowym bloku.
-
530d wasze przebiegi i rozrząd
Witam, proszę o użytkowników silników m57n i m57n2 o informację jakie mają przebiegi i czy zmieniali rozrząd 3.0d Pytam, ponieważ w domu mam 730d M57n2 z pękniętym rozrządem przy 229 tys.km (potwierdzone w aso) słyszałem, że w tych silnikach taki problem występuje po 220 tys. :search: :search: :search: :search:
-
montaż lamp ksenonowych do E60
jak już montujesz to najlepiej xenon po lifcie. pozycjonowanie odpuść sobie, zbyt problematyczne i kosztowne. Potrzebujesz jeszcze moduł lm2.
-
[e65] polskie menu i lektor
Witam, macie może namiary na kogoś kto wgrywa polskie menu do e65 ? Jaki koszt jest takiej zabawy?
-
[e60] lampy lci - ringi
Witam, mam pytanie odnośnie zwykłych lamp lci. Czy ringi są tam do jazdy dziennej? czy siedzi tam zwykła żarówka? czym różnią się ringi w lampach z xenonem?
-
[e90] 3.0d kupno automatu
czyli wbijam D pod górkę i ma ruszać? czy stać?
-
[e90] 3.0d kupno automatu
jakie przebiegi wytrzymuje automat, konwerter? auto ma 204tys.km przebieg potwierdziłem w serwisie. a przejścia między biegami D R N P powinny być bez szelestne?
-
[e90] 3.0d kupno automatu
czyli zmiany mają być w ogóle nie wyczuwalne? chyba częściej na rozgrzanym silniku takiej objawy mają miejsce?
-
[e90] 3.0d kupno automatu
Witam, na co zwrócić uwagę przy kupnie auta z automatyczną skrzynią? To będzie mój pierwszy automat. Proszę o jakieś rady. w grę wchodzi e90 i e60 3.0d. roczniki 2003-2006
-
[530d e60] zbiorniczek wyrównawczy
czyli obstawiacie że lewa podłużnica mogła dostać?
-
[530d e60] zbiorniczek wyrównawczy
Witam, proszę użytkowników 530d o sprawdzenie czy zbiorniczek jest ustawiony pod kątem w waszych autach ( jak na zamieszczonym foto)? i do czego jest przymocowany. Auto po dzwonie i ciekaw jestem co z podłużnicami. http://images64.fotosik.pl/657/ef5dfd08f6bdecc3m.jpg co tak sądzicie o takim uderzeniu? chłodnice ok. http://otomoto.pl/bmw-530-3-0-diesel-manual-m-pakiet-xx-C32187882.html Wstępnie podliczyłem koszt naprawy ok 9 tys plus jakieś koła 3 tys. Czyli z opłatami wyjdzie ok. 36 000 warto tyle dać za e61?
-
530 czy 525 ?
Czyli jak kręcę się wokół komina, po małej miejscowości, od czasu do czasu trasa to lepszym rozwiązaniem będzie manual? Myślę nad 525d bądź 530d po lifcie. 525d można zrobić na 230 ps i 500nm?
-
530 czy 525 ?
Z tymi 5L bym nie przesadzał. Chyba tylko 520d tyle pali przy jeździe na emeryta. 525d i 530d najmniej ile w trasie udało mi się spalić to 6,3L i to jadąc 70-90, czasami 110km/h. Normalnie nie da się tak jechać BMW, to było tylko na potrzeby testu i zostało okupione urazem psychicznym ;) Przy normalnej jeździe, czyli wyprzedzanie, trochę ekspresówek itp. pali 7,5-8,0L. W mieście? Zależy jakie miasto i jaka pora roku. Zimą na krótkich dystansach potrafi palić po 13-14L/100km, latem koło 11-12L/100km - właśnie w mieście wychodzą największe różnice w spalaniu między skrzynią automatyczną a manualną. Średnią z ostatnich 12tys. km mam 10,5L/100km a użytkowanie to 80% miasto i 20% trasa. masz skrzynie automatyczną?o jakim mieście mowa?
-
530 czy 525 ?
Witam, Panowie jak wygląda spalanie silnika 525d (lci) i 530d w automacie? dużo więcej łyka automat od skrzyni manualnej? Auto będzie używane w trasie 40% miasto 60%
-
535d 08' czy 20 cali nie za duze?czy beda pasowaly?
- na koleinach prędkość do 70km/h - będzie twardo, - zawieszenie szybciej się zużyje, - spalanie + litr, - będziesz jeździł jak z jajkiem :D Więc przemyśl dobrze zanim popełnisz błąd :) przerabiałem 19 w E60, więc wiem jak to jest, w tym aucie 18 to max na naszych drogach.
-
Prośba w doborze felgi
lepiej wklej zdjecie jak twoje felgi wyglądają i napisz czy masz napęd 4x4. Tam są inne parametry felg. To co napisałeś oznacza szerokość i średnice felgi. czyli 7,5 cala (szer) na 17 cali
-
[e60] kolor nadwozia
Witam, Panowie powiedzcie mi co myślcie o e60 w kolorze mysticblue Coś w tym stylu: http://i994.photobucket.com/albums/af64/SSRL_2006/DSC_2106-1.jpg http://5series.net/info/options/exterior/mystic_blue/5.jpg Czy jest sens się takim czymś interesować? Czy ten kolor pasuje do tego auta? Pewnie problemy ze sprzedażą będą :)
-
E60 530d czy 535d
Panowie ile wam palą te 530d? chodzi mi o różnice między manualem a automatem.
-
[E60] Ile pali?
Witam, Panowie jaka różnica jest między manualem a automatem w 530d? książkowo jest 1 L, czy to realne?
-
E60 530d czy 535d
Panowie jak z tym zawieszeniem sportowe vs standard? duża różnica? A jak sprawa z chipsem przy skrzyni automatycznej?
-
E60 530d czy 535d
na oględzinach na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o automat? ma ktoś może porównanie zawieszenia standardowego z m-pakietowym (sportowe dostosowanie podwozia) duża różnica jest jeśli chodzi o komfort jazdy? Cenie sobie komfort na naszych drogach :)
-
E60 530d czy 535d
a powiedzcie mi jak wygląda sprawa ze spalaniem miedzy manualem a automatem w 530d. w manualu może paść mi dwumas i sprzęgło, a co w automacie??i jakie koszta (w zaokrągleniu)