Treść opublikowana przez koziolekkamil
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
do osób co nadal mają na pokładzie DPF. Gdy pojawi się opisywane poszarpywanie, dodajcie minimalnie więcej gazu, o jakieś 200 obr/min. po jakiś 5 - 10 min. jazdy zatrzymajcie się i dotknijcie końcówki wydechu. Uwaga można się oparzyć! Jeśli będzie gorąca, to znaczy ze poszarpywanie jest oznaką początku procesu wypalanie dpf-u. Zwiększane są dawki na wtryskach,aby zwiększyć temp. gazów, umożliwiających wypalanie filtra dpf. Dlatego przy tych obrotach pojawia się to poszarpywanie, może są zbyt niskie żeby płynnie rozpocząć cały proces.
-
BMW 330 XD WBAED71010JP96413
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo co chodzi z tą uszczelką?
-
BMW 330 XD WBAED71010JP96413
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBAED71010JP96413 jeśli auto jest z DE to mogę otrzymać jakieś info o ostatnim przeglądzie?
-
BMW 330 XD WBAED71010JP96413
koziolekkamil opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, może ktoś oglądał to auto: http://otomoto.pl/bmw-330-xd-shadow-line-C28481736.html co o tym sądzcie?
-
BMW e61 520d Popsuty czujnik temperatury spalin
słabej jakości paliwo :)
-
Szukam kogoś z Krakowa lub okolic z 320dA 163KM po chipie :)
u mnie wrażenia też pozytywne, 1 bez zmian, najlepiej ciągnie na 2,3,4 :) nie pękaj i umwiaj termin.
-
2.0 d koło pasowe
jaki masz przebieg??
-
2.0 d koło pasowe
miałeś identyczne objawy? wizualnie koło nie wygląda na złe wygląda podobnie jak to: http://img824.imageshack.us/img824/3980/wp000218m.jpg
-
2.0 d koło pasowe
Witam, jak sprawdzić koło pasowe przez narysowanie na nim kreski ? w którym miejscu i na co zwrócić uwagę? czy to normalne że słychać na jałowym (stojąc przed autem) pracę paska? od jakiegoś czasu telepie mi autem przy gaszeniu (posiadam klapę gaszącą) to telepanie jest zależne od stopnia rozgrzania auta, a czasami jak wcisnę sprzęgło jest trochę łagodniej. Nic nie hałasuje, nie telepie podczas jazdy.
-
320d 163km klapki zawirowań
a jak sprawdzić koło pasowe??
-
320d 163km klapki zawirowań
ludzie zmieniają dwumas, sprzęgło i nadal to samo :) na rozgrzanym jest ok, na zimnym najczęsciej aż czuć na budzie. nie ma innych objawów.
-
320d 163km klapki zawirowań
może znacie rozwiązanie tego telepania e90 dpf z przepustnicą, raz telepie raz nie..
-
320d 163km klapki zawirowań
Panowie a co z tym telepaniem silnikiem przy gaszeniu?? to też wina klapek (dotyczy aut z klapą gaszącą)
-
Szarpanie silnikiem przy gaszeniu 530d 218km
a czy ktoś ma problem z telepaniem silnikiem, a nie wywalił jeszcze klapek w kolektorze ?
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
w mieście 10-11, na trasie 7-8 w zależności od stylu jazdy. jadąc przez całe niemcy z prędkościami 150-160km/h mam średnią rzędu 7.8 czyli dla X trzeba liczyć dobry litr więcej? piszesz dla skrzyni manualnej ?
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Panowie jak wygląda apetyt 330xd skrz.ręczna? jak spisuje się x-drive przy aktualnych warunkach?
-
Instalacja DIS na Vmware
może ktoś wrzucić aktualny link z disem i instrukcją instalacji? bądź pomóc w instalacji :)
-
chip tuning - wykres
...hmmm, coś Cię jednak ominęło, oczywiście że diagnozowałem podczas pierwszych pomiarów na serii, potem na kolejnych próbach cały czas miałem podpiętą diagnostykę :norty: no chyba ze tak :) to w takim razie za mało mówisz :)
-
chip tuning - wykres
Witam, wrzucam wykres po modyfikacji. moje odczucia po programie na poszczególnych biegach: 1- bez zmian 2- minimalnie odczuwalna różnica, 3,4,5 - zupełnie inne auto, pozytywne wrażenia. Czy spalanie się zmieniło, nie wiem ciężko powiedzieć, czas pokaże :) Jedynie nie zadowolony jestem z diagnostyki, myślałem ze polega to na podłączeniu pod inpe dis'a itp sczytaniu błędów, korekty wtrysków (czy na pewno wszystko domaga przed modem). Wydaje mi się ze ten etap został pominięty przez tunera. http://images44.fotosik.pl/565/2fa03d856adf72c9med.jpg
-
320d 163km klapki zawirowań
nic nie czuć po usunięciu klapek :)
-
bmw 530 d e60
miały :) pewnie problemy z pękającym kolektorem wydech. w 3.0d
-
[E90] 330d WBAVC91090KS09058
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco to 330 twierdzi ze auto jest po szkodzie parkingowej.. to ile może być warta taka 330d? 55tys?
-
[E90] 330d WBAVC91090KS09058
koziolekkamil opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, co sądzicie o tym wozie?moze ktoś oglądał to auto? http://allegro.pl/bmw-330d-m-pakiet-3-x-m-pakiet-i2819207224.html cena nie jest przesadzona? od kilku miesięcy pojawia się to ogłoszenie.
-
[ E90 ] PDC
Witam, Mam pytanie dotyczące czujników parkowania w E90. Czy powinny być z kolorze nadwozia czy może być taka opcja, że w czarnym aucie są czujniki koloru wpadającego w fiolet. Spotkałem się już z czym takim w dwóch autach.
-
E46 320d Fabryczne wady turbo ?
orientuje się ktoś jak z tymi turbosprężarkami jest? chodzi mi o początek produkcji M47N