Treść opublikowana przez koziolekkamil
-
330d wentylator
ze wzrostem obrotów silnika kręci sie coraz mocniej. oczywiscie powyzej 92 stopni.
-
wiskoza wentylator problem E30
Witam, moze wy mi odpowiecie na pytanie :) czy w 330d e46 wisko ma pracować cały czas, po uzyskaniu ok 93-97 stopni? nawet w trasie, gdy przyśpieszam jego obroty rosną. temp. na zewnatrz jest duża ok. 30stopni.
-
330d wentylator
proszę o odpowiedź posiadaczy 330d, czy u was też cały czas pracuje ta wiskoza po przekroczeniu 93-96 stopni ??
-
330d wentylator
czym to wisko się różni?? wizualnie.
-
330d wentylator
Witam, czy w waszych 6-cio cylindrówka pracuje cały czas wentylator? nawet w trasie. Klima wyłączona. Temperatura w ukrytym menu od 92-97 stopni. Przy dodaniu gazu wentylator przyśpiesza, to normalne?
-
330d sprężyny
Witam, jeśli posiadam sportowe dostosowanie podwozia, czy wymiana sprężyn na standardowe poprawi komfort jazdy? czy będzie pasować??
-
Wszystko o bluetooth
możesz wytłumacz mniej wiecej w jakiej zakładce?
-
Wszystko o bluetooth
Witam, posiadam navi mk4 z bluetooth. Nie mogę sparować telefonu, trzymam przycisk 3 sec. w konsoli, włączam zapłon trzymając przycisk nadal i nic się nie dzieje. Czy te przyciski w okolicach podkłokietnika są podświetlane u was, po włączeniu pozycyjnych ? Co sprawdzić ? Gdzie szukać awarii?
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
a ile wiatraków macie w 330d? 1 czy 2 ?
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
u mnie wentylator dosyć często się włącza przy 92-94 st.
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
Witam, proszę o sprawdzenie, przy jakiej temperaturze zaczyna pracować u was wentylator w 3.0d. Zauważyłem ze w trasie mam temp. w granicach 91-96 to norma?
-
330d temperatura pracy
powiedzmy ze jest na dworzu 28 stopni, robię 30km i włącza sie wiatrak, to normalne w 330d?
-
330d temperatura pracy
Witam, powiedzcie mi czy często włącza wam się wiatrak w 330d?
-
e46 m pakiet lift.
330d sprowadziłem trochę uszkodzone, tylni zderzak mam minimalnie wgnieciony,wiec wykorzystam okazje i zmienie przód i tył . Przy sprzedaży posiadam wycenę rzeczoznawcy z fotami, wiec chyba nie powinno być problemów :)
-
e46 m pakiet lift.
Witam, zmieniam zderzak przedni w e46, kupiłem już kompletny zderzak, wloty na tarcze i nadkola krótkie, ślizgi. Czy kierownica powietrza musi być też od m pakietu? czy podejdzie zwykła??
-
320d 150ps wpadła klapka do silnika
up!
-
320d 150ps wpadła klapka do silnika
jakie są objawy jak urwie się klapka? u mnie silnik nie równo pracuje,pali się check i kopci na biało. 4 wtrysk nie działa. jak klapka się urwie to mocno hałasuje,tłucze?
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża o tym co myślicie? http://otomoto.pl/bmw-330-diesel-204-km-xenon-top-stan-C29192669.html
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoze ktoś poszperać w sprawie historii tego auta? na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiej 330d?
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkierownica obszywana?? kolor nici mi nie pasuje.. przez tel. mówił ze poprzedni właściciel robił tył. dziwi mnie fakt że dwóch właścicieli w PL, a dopiero jest w kraju 1.5 roku.
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://img194.imageshack.us/img194/818/330dn.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
koziolekkamil odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażktoś moze wie coś o tym aucie?
-
E90 330 Warszawa WBAVB31015KC23921
koziolekkamil odpowiedział(a) na Damien 328 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolor i felgi na minus, ciężko chyba będzie z dalszą odsprzedażą takiego koloru po prostu smutno wygląda, ale to rzecz gustu.
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
koziolekkamil opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, proszę o radę: http://otomoto.pl/bmw-330-330d-204km-m-pakiet-C29399548.html WBAED91090FM70549
-
Jaki olej do e91 320d
Witam, co myślicie o tym oleju: http://allegro.pl/valvoline-synpower-mst-5w30-5l-bmw-longlife-04-dpf-i3188703619.html lepszy niż castrol ??