Treść opublikowana przez koziolekkamil
-
e60 bład w kompie
auta na żywo jeszcze nie widziałem, mam tylko zdjęcia uszkodzony delikatnie przód, może któraś z chłodnic jest uszkodzona, airbag ok. ale właśnie mam zdjęcie tego komunikatu i chce wiedzieć jak sobie z tym poradzić gdy auto będzie stalo już u mnie:) jakieś programowanie itp? regulacja kierownicy,tak jak jest napisane w poprzednim poście?
-
e60 bład w kompie
witam , sprowadzam własnie autko z belgi delikatnie uszkodzone przodem, czy ktoś moze przetłumaczyc ten komunikat?? http://imageshack.us/m/641/6291/autokoda1771211.jpg mozliwe że chłodnice są uszkodzone.
-
e60 zawieszenie?
witam lada dzien będe posiadaczem e60 520d mam kilka pyt. S704A M SPORT SUSPENSION M Podwozie sportowe - jak komfort jazdy? i czy to jest najtwardsze zawieszenie do e60? czy w przyszłości mogę np. zamontować standardowe amortyzatory i sprężyny?? czy będe miał problem ze sprzedażą felg 19calowych z oponkami, styling 172 M. w granicach 3tys.zł.? (nie są to felgi na nasze drogi:) S676A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM System głośników HiFi czy to jest jakieś lepsze audio?? czy w skład S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa wchodzi też imobilizer??
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, byłbym wdzięczny za rozkodowanie: CP55781 dziękuje i pozdrawiam :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam,czy mógłbym prosić CP61432 dziękuje :)
-
325d chip?
witam, co myślicie o chipie do 325d manual, 06r.? czy skrzynia, tłoki, zawory wytrzymają ok 240km i 500NM ? słyszałem że są to czesci z 318d, wiec wolę się upewnic.pozdr
-
520d czy 530d?
a czy problem klapek w kolektorze ssącym też występuje??w wersji 520d jak wygląda trwałość zawieszenie w e60?
-
520d czy 530d?
a jak osiągi 520d? nie jest to za mały silnik jak na taką budę??prosze o wypowiedź użytkownika :) pytam ponieważ w e39 520d wogóle nie jedzie :( przesiadam się z e46 136pk. będzie róznica na plus w osiągach?
-
520d czy 530d?
witam zastanawiam się nad kupnem e60(rocznik 05-06). Na pewno musi być to diesel, skrzynia manualna. 70% miesięcznego przebiegu robię w mieście(miasto 30tys) duzo wiecęcej spali w takich warunkach 3.0d? Ile pali 520d? co polecacie?
-
montaż m pakiet'u do e60
o cene nie musze pytać w aso bo napewno jest astronomiczna.. to jakie elementy nalezy zmienić??
-
montaż m pakiet'u do e60
witam. Jakie dokładnie czesci muszę zakupić aby zamontować przedni i tylni zderzak od m pakietu? zderzaki nadkola?? osłona silnika?? kierownica powietrza??? dziękuje i pozdrawiam.
-
320d - zawieszenie
i dlatego tak twardo wybiera nierówności?
-
320d - zawieszenie
amortyzatory przód trzymają 78% tył 85% łożysko amortyzatora przód zero luzów, gumy na stab. nowe moze odboje z przodu wymienić??
-
330d realne spalanie?
jak wygląda sytuacja z oponka 205/50/17 na feldze 7.5 cala?? czy opona nie jest zbyt naciągnięta?? jak wygląda trakcja latem na takich oponach w 330d?
-
330d realne spalanie?
benzyna w moim przypadku odpada, skoro mam od lat stałych dostawców ON :) więc mógłbym nie przeżyć tankowania pb98 :roll: na 17 zimą kiepsko się jeździ,powiedzmy 205/50? czyli w 9 L 330d powinienem się zmieścić? duża różnica jest w OC między silnikiem 2.0 a 3.0? jest realne naciągnięcie opony 205/50 na 7.5 cala felge?jak z komfortem?
-
330d realne spalanie?
a co sądzicie o tym zeby dołożyc trochę do pulli i kupić model e90?? wydaje mi się ze jakość materiałów e46 jest dużo lepsza niż w e90 lub e60.a cena dużo większa :?
-
330d realne spalanie?
witam, zastanawiam się nad zmianą 320d(136) na 330d skrzynia manualna z 2004r. Miesięcznie robię jakieś 1300km krótkie odcinki po małej miejscowości,sporadycznie jakaś trasa. Czy warto inwestować w auto z silnikiem 3 L?? Jakie będzie spalanie w takich warunkach. Proszę o realne spalanie,bo w wypowiedzi typu 5, 6L nie uwierze:). Czy może lepiej zainwestować w 320d z końcówki serii?+chip na 180km??czy w 320d jest możliwe wyeliminowanie tych felernych klapek w kolektorze??
-
320d - zawieszenie
witam wymieniłem w przodzie wahacze,tuleje,końcówki drążków,jest poprawa w komforcie jazdy lecz nie jest tak jak było kiedyś;)trochę tłucze na dziurach... amortyzatory trzymają dobrze,wiec co moze być jeszcze nie tak?? koła r15
-
330i lpg??
witam jak przedstawia się sprawa z instalacją sekwencyjną w tych silnikach?? Instalacja narazi ten motor na jakieś usterki?? średnio ile będzie palił lpg?pozdrawiam.
-
usuwanie klapek w 320d e90
witam Czy jest potrzeba usuwać klapki w kolekt. ssącym w 320d e90?? Czy wada fabryczna została usunięta w e90??
-
chip 320d e90
witam Warto zmieniać program w wersji 163ps?? Czuć różnice?spalanie?? kopcenie?? czy ktos miał jakieś problemy po wirusie?? DPF??
-
Przerobienie e90 na wersje po lifcie
Witam Czy ktoś podejmował się przerobienia e90 na wersje lci?? Podstawowe wydatki to: -maska -zderzak -lampy przód plus tył -klapa -zderzak tył. Koszt : 7000 pln plus malowanie i robocizna. Co z elektroniką oświetlenia??Ciekaw jestem czy zaczepy od zderzaków mocowane są w identyczny sposób. W necie jest wiele filmów przedstawiających podłączone przednie lampy lci do wersji przed liftem:) czyli można:) Jakie mogą wystąpić przeszkody?? :?