Treść opublikowana przez koziolekkamil
-
Czy to normalne spalanie e60 530D?
530d manual 218ps małe miasto, krótkie przeloty - 8,5-9.0 l/100km trasa przy 140km/h 6,6-7.0 l/100km średnio pali mi 7.7- 8.0 l/100km Wyliczone na podstawie tankowań :) wcześniej miałem 330d (204ps +) paliła pół litra mniej w każdych warunkach.
-
e46 - Problem z Vanosem
zadzwoń do chłopaków ze zgierza, pracowali u tłokińskiego : 602370538 ul kasprowicza.
-
[E61 530d] szarpie podczas jazdy przy obrotach 1500-2000.
Według moich obserwacji winne są przewody od podciśnienia lub uszczelki kolektora ssącego do wymiany.
-
Kilka problemów z E60 2.5d'04r
gdzie wy macie oczy jak kupujecie... ale tak jest gdy kupuje się najtańsze egzemplarze na allegro
-
E60 2.5D dymi na czarno
a może wlej jakiegoś specyfiku stp. Wyjeździj bak i wymień filtr paliwa :)
-
E60 zmiana biegów - manual
Panowie jak dobrze sprawdzić dwumas i sprzęgło?
-
E60 520i manual szarpie przy zmianie biegów
Witam, rozwiązałeś problem? mam identyczne objawy. Jak dobrze sprawdzić dwumas i sprzęgło?
-
E60 zmiana biegów - manual
Czyli co najpierw sprawdzać? wszystkie gumy na wale i moście?? Dodam ze sprzęgło się nie ślizga,dwumas nie trzęsie nie hałasuje.
-
E60 zmiana biegów - manual
Witam, czy jesteście zadowolenie z zmian biegów w skrzyni ręcznej? wydają mi się mało kulturalne, najczęściej z 1 na 2 trochę czuć szarpnięcie przy połączeniu skrzyni z silnikiem. Jak to jest u was w 525 i 530?
-
E60 dołożenie elek. reg. kierownicy
Opcja nie warta inwestycji! Mam takie coś w e65, każde wyjęcie i włożenie kluczyka powoduje uruchomienie mechanizmu(powrót do twoich ustawień) według mnie niepotrzebny bajer, lepiej zainwestuj w lepszą opcję np. rolete elektryczną,fotele komfort,navi itp
-
zapas do e 61
musisz kupić oryginalną dojazdówke do e60, to jedyna opcja :) R17
-
E60/61 Fotele Komforty - różnice (update + CIC)
nie ma sensu dopłacać 1000zł do wentylacji, zresztą ten patent na zdrowie Ci nie wyjdzie :) też jestem na etapie zmiany zwykłych szmat na komforty, te fotele są poprostu tragiczne!zabierają komfort jazdy, źle wyprofilowane, mnie boli odcinek szyjny. Jak dla mnie kupno auta z komfortami to duży plus :)
-
Bmw 525d 530d ?
silnik M57N2 (alu blok) posiada wadę fabryczną, najczęściej występuje w X, 7 i 5 pewnie ze względu na masę pojazdu, pękają rozrządy przy przebiegu 225-260 tys.km Więc weź to pod uwagę, koszt zmiany rozrządu 4 tys. Przerabiany temat w rodzinie :?
-
ZAŚLEPKI KLAPEK KOLEKTORA SSĄCEGO E60 530D 2003r.
Witam, jaki rozmiar zaślepek jest w 530d 218ps ???
-
zaślepki kolektora 530d
Witam, jaki rozmiar zaślepek kupić do 530d e60? 218ps rok 2005 22?? czy 33??
-
e60 temperatura nawiewu
robiłem reset i nadal bez zmian. nie działa też regulacja podgrzewania fotela przez idrive. Orientujecie się ile kosztuje wgranie nowego oprogramowania do navi pro? Oczywiście PL. Wydaje mi się że to wina softu.
-
e60 temperatura nawiewu
Witam, nie stracę jezyka polskiego w menu w ten sposób?
-
e60 temperatura nawiewu
próbowałem zmienić w czasie jazdy i nic
-
e60 temperatura nawiewu
Witam, czemu w idrivie nie mogę zmienić temp. i rozkładu nawiewu?? Niby funkcja auto na kokpicie jest wył. zmieniam rozkład nawiewu, temperature z niebieskich pasków na czerwone i nic, wszystko wraca do zapamietanych ustawień. Menu jest po polsku, climatronic dwustrefowy.
-
wz 135
Według mnie oryginał, ale czy jest sens pakować się w 19 cali ? wozy drabiniaste już wyszły z mody :D jak akceptujesz pływanie w koleinach i telepanie na dziurach to warto się skusić :)
-
komora silnika- nalot rdzy?
ale w podobny sposób? i na alu? Na co zwrócić uwagę, żeby nie nadziać się na topielca?
-
komora silnika- nalot rdzy?
Witam, zamierzam kupić auto sprowadzone z DE. Czy nie sądzicie ze widoczne na zdjęciu aluminiowe elementy nie powinny być zaśniedziałe? http://images65.fotosik.pl/1011/0617a61ed7d0ae0fm.jpg nie chcę sie nadziać na auto po powodzi :o
-
E60 Listwy zewnętrzne wymiana
Witam, to jak jest z tymi zaznaczonymi listawami? są przykręcone? muszę najpierw zdjąc górne?
-
520d 163KM poszarpywanie w przedziale obrotów 1500-2000
Według mnie do wymiany uszczelki kolektora ssącego i poprawne zamontowanie filtra powietrza ( nie dopuścić do nieszczelności)
-
E90 active steering
Witam, moze w tym dziale się czegoś dowiem, mam zamiar kupić auto z opcją active steering. Czy jest to problematyczny bajer w e60, e90? jak wyglądają koszty naprawy, wymiany? w razie usterki.