Treść opublikowana przez koziolekkamil
-
E60 530d czy 535d
Witam, powiedzcie mi duża różnica jest w osiągach między 530d a 535d? Czy jest sens ładować się w 535d (większe koszty zakupu itp.) Czy kupić 530d i zrobić program? Jak wygląda spalanie w 530d w automacie? Całe życie jeżdżę manualem. Co polecacie ?
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Czy ciepły czy zimny gaśnie jak benzynka:) a wcześniej jak traktor:) do m57 polecam ten ulepszony zestawik.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Właśnie zamontowałem moduł z przepustnicą od trandolfa do m57n 3.0d. Auto gaśnie bezszelestnie, nie telepie budą, jest cicho i łagodnie. Jaka na razie testowałem na zimnym silniku, ale pewnie na ciepłym jest to samo. Czas montażu 3h. Polecam zacząć od podłączenia całej elektryki. POLECAM !! :)
-
[E46] Zmiana zawieszenia M pakiet na standardowe
musisz zmienić amortyzatory i sprężyny. Ja też się nad tym zastanawiam. sprężyny i amorki muszą byc od 6 cylindrów!
-
amortyzatory
numery są na lewym i prawym. więc pochodzą z jednego auta :)
-
amortyzatory
nie wiem jak długo będę autem jeszcze jeździć, wiec nie chce pakować kasy:) czyli według was są to zwykłe amorki? http://allegro.pl/bmw-e46-320d-330d-amortyzator-prawy-przod-igla-i3590231663.html http://allegro.pl/bmw-e46-320d-330d-amortyzatory-tyl-tylne-komplet-i3590232862.html
-
amortyzatory
a on nie jest za niski jak na standardową zawieche? moze ktos ma na sprzedanie amortyzatory od zwykłego zawieszenia. Ja posiadam sporowe dostosowanie i na polskich drogach jest tragedia :(
-
amortyzatory
Witam, czy ktoś jest w stanie określić, czy to są amortyzatory sportowe czy zwykłe? http://allegro.pl/bmw-e46-320d-330d-amortyzator-lewy-przod-igla-i3590231542.html nie mają zbyt mało zwojów te sprężyny? Chodzi mi o standardowe, miękkie zawieszenie.
-
330xd ogólne wrażenie.
a powiedz mi jaki apetyt miało to audi a6?? a powiedzcie mi co lepiej się zbiera do 100km/h? ośka czy 4x4?
-
330xd ogólne wrażenie.
Witam, proszę o opinie dotyczące modeli wyposażonych w x-drive, a dokładnie modeli e90. Jak się tym jeździ, jak wygląda spalanie porównując do napędu RWD, koszty utrzymania. Czy lepszy jest napęd quattro(audi) zimą?
-
330d wiskoza
a powiedzcie mi jak długo wam się nagrzewa motor? przy temp. 0 stopni. mi grzeje się max do 83,84 a jak dam w palnik do nawet potrafi spaść. Wolno mi też wychodzi z niebieskiego pola.
-
330d wiskoza
a powiedzcie mi jak długo nagrzewają wam sie 3.0d w chłodniejsze dni?
-
3.0d wiskoza, wentylator.
Witam, czy to normalne, że gdy auto jest rozgrzane (80-90 stopni) wiskoza jest cały czas zasprzęglona? Nie mogę jej zatrzymać. Po wyłączeniu silnika obraca się lekko. Proszę posiadaczy silników 3.0d o sprawdzenie czy na rozgrzanym silniku wentylator wam pracuje i czy możecie go zatrzymać jakimś przedmiotem (kijem). Wydaje mi się ze jest ona winna wolnemu nagrzewaniu silnika, przy temp. 0 muszę zrobić 8 km. żeby osiągnąć 80 stopni.
-
330d wiskoza
Witam, czy to normalne, że gdy auto jest rozgrzane (80-90 stopni) wiskoza jest cały czas zasprzęglona? Nie mogę jej zatrzymać nawet przy 60 stopniach. Po wyłączeniu silnika obraca się lekko. Proszę posiadaczy silników 3.0d o sprawdzenie czy na rozgrzanym silniku wentylator wam pracuje i czy możecie go zatrzymać jakimś przedmiotem (kijem). Wydaje mi się ze jest ona winna wolnemu nagrzewaniu silnika, przy temp. 0 muszę zrobić 8 km. żeby osiągnąć 80 stopni.
-
E46 330D nieszczelny intercooler
polecam http://fmic.pl/ zamontuj cooler o wys. 14 cm. plusem jest to ze w ciepłe dni auto nie straci na mocy.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Panowie, czy ktoś montował klapę w 3.0d ??? jak wrażenia.
-
CHIP tuning czy modernizujecie również wydech
GC-S powiedz mi czy do 330d (204ps) jest sens pakować większy IC ?? lag sie nie zwiększy?
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Jeśli jest m pak w 330d to czy nie ma problemu z montażem IC ?? Myśle nad wysokością 14cm. Kierownica powietrza musi wylecieć?? a wentylator od klimy nie bedzie przeszkadzał?
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
a czy będzie odczuwalna poprawa osiągów? pewnie w wyższym zakresie obrotów?
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Witam, a powiedzcie mi czy do 330d po sofcie warto jest pakować jakiś FMIC ?? Czy jest jakaś poprawa osiągów?? czy moze lag większy??
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Witam, powiedzcie mi czy 330d (204) po chipie moze troche przykapcać? jak sie jej da w palnik z 2 tys obrotów?
-
Chip tuning - i co dalej?
Witam, czy 330d po chipie moze puścic bąka?? czy jak wrzuci sie większy cooler dymienie się zmniejszy?? Nie jest to jakaś wielka chmura.
-
Jak sprawdzic wiskoze
Witam, powiedzcie mi jak sprawdzic czy chłodnica ma odpowiedni obieg powietrza?? czy jest nie zapchana itp.
-
wiskoza wentylator problem E30
a może chłodnica jest zapchana i nie ma dobrego przepływu?
-
wiskoza wentylator problem E30
takie rozwiązanie jest lepsze od elektrycznego wentylatora?? wydaje mi się ze obciąża silnik bardziej.