Treść opublikowana przez silbergrau
-
330cd automat +program ???
To że automaty GM już wyjściowo nie radzą sobie z przeniesieniem mocy silnika, a dokładając im jeszcze po dupie na dłuższą metę się to nie sprawdzi - twoja kasa, możesz kręcić nawet na 200km lub zrobić swap na manual: http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=659314
- 318 BRAK NAWIEWU JEŻ?
-
330cd automat +program ???
Automaty padają przy seryjnej mocy, a co dopiero po programie... :roll:
-
320d spalanie komp/rzeczywiste
a kto wyśmiewa 3.0d?... Sam bym kupił E46 330d z końca produkcji (204km), ale muszę odłożyć te 45tys.zł
-
330i gdzie szukać nr vin na karoserii?
a wogóle są takie "inne" miejsca?
-
Car detailing - co i jak, porady
Na poważnie z tą pastą?... :jawdrop: Skóra używana do tapicerowania foteli jest inna niż ta do produkcji butów...
-
320d spalanie komp/rzeczywiste
2.0d 150km średnio pali około 6,5L i nie ma opcji aby było mniej...nie ma co wierzyć w legendy... Dane o spalaniu zawarte w homologacji auta: http://img585.imageshack.us/img585/8055/spalanie.th.jpg
-
330d M57TU Olej Valvoline vs. Motul
Używam Valvoline supersyn 0w-40 - nie narzekam.
-
330d zapalniczka kable
Wszystkie brązowe kable to masa.
-
320d co ile km wymieniać olej silnikowy
Czy nie jest to związane z normą EU4? Gdzieś o tym już było pisane na forum, ale nie pamięta gdzie... :wink:
-
330i Wyłączający się panel klimatyzacji, nadmuchu.
Jak konkretnie odmówi posłuszeństwa to rano nie odpalisz auta.
-
320d 110 kw średnica tarcz
Tarcze ATE nie są polecane - bardzo często ulegają zwichrowaniu, nawet po przetoczeniu problem powraca. Zimmermany są OK
-
320d wymiana termostatu i płynu chłodzącego
Płyn zlewa się z: chłodnicy, zbiorniczka wyrównawczego oraz bloku. Rok temu zmieniałem oba termostaty + nowy płyn Prestone i jest git.
-
[E60] 530d Usunięcie klapek z kolektora ssącego-foto relacja
Przy każdym...:) są wykonane ze słabego materiału, który ulega zmęczeniu, a potem masz ciało obce w cylindrze i jest dramat. Co chwilę na różnych forach czyta się o awarii silnika spowodowanej przez klapki, co ciekawe bmw nie oferuje "zestawów naprawczych" tych elementów (wykonanych np. z lepszych materiałów itp.) Klapki są dla ekologii (normy spalin) - nie wszystkie diesle Bmw je miały (np. w 2.0d 136km nie miały)
-
330d M57TU Jaki olej w moim przypadku?
Subaru też zaleca olej Lotos... :) (kasa, kasa czyni cuda) Oficjalnie informuje że nie biorę jakichkolwiek pieniędzy za popieranie olejów innych niż Castrol... :norty:
-
330d M57TU Jaki olej w moim przypadku?
Następnym razem wymienisz 7tys.km wcześniej i bilans się wyrówna... :lol: Lej dobry syntetyk (co nie znaczy Castrol) i nie rozmyślaj za bardzo...
-
[E60] 530d Usunięcie klapek z kolektora ssącego-foto relacja
A co ma piernik do wiatraka??
-
320d M47N kopci na czarno
Jak jest zapchany filtr powietrza to silnik też kopci na czarno...(za mało powietrza w stosunku do paliwa)
-
330 Ci Bierze olej- nowy silnik?
Czyli od nowości kolega wlał do Alfy 85 litrów oleju...całkiem sporo :wink:
-
320d Kiedy powinno się sprawdzać olej ?
Ja zawsze sprawdzam na zimnym silniku.
-
320d po regeneracji turbiny
1/ Niedokładnie założone węże powietrza? (łapie lewe powietrze)
-
320i Felgi Team Dynamics
akurat na polskie drogi... :wink:
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Co by nie mówić - osobiście opowiadam się za niemiecką rzeczywistością drogową (w porównaniu do polskiej)... :norty: :norty: :norty:
-
318i Pierwszy samochód do 16tyś
Kupując auto na najniższym poziomie cenowym w rzeczywistości oszukujemy się sami - przecież taki samochód będzie wymagał napewno kilku poprawek i z tego wszystkiego uzbiera się "parę" zł...po zsumowaniu wszystkich kosztów wyjdzie suma za którą kupimy "lepsze" auto...
-
318i Pierwszy samochód do 16tyś
z taką kasą nie zawracałbym sobie głowy E46...ładne E36 lub jakieś E39...