Treść opublikowana przez silbergrau
-
318 td a 320d
z tego co ja wiem było tylko 150km
-
320d dymi na biało... wywala olej przez bagnet pomocy....
Lepiej odeślij go gdzieś indziej - to niebezpieczny człowiek :)
-
330i - wysoki przebieg?
Normalny przebieg za 330i za tą cenę. "Ładne" zaczynają się od 10tys EUR
-
320d Co oznacza słowo "SPORTLEDERLENKRAD"
http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#de|pl|LEDERLENKRAD
-
320d Spryskiwacze refletorów a regulacja wysokości świateł
Gdyby sikały wszystkie razem i za każdym razem, to co 50km trzeba by napełniać zbiorniczek :)
-
320d brak mocy i rozwiązanie
Chcę także założyć nowe wężyki tyle że marki Samco 3mm. http://allegro.pl/samco-przewod-podcisnienia-3-mm-samco-od-re5pect-i1712469490.html
-
320d Spryskiwacze refletorów a regulacja wysokości świateł
xsenory są spryskiwany przy co 5 spryskaniu szyby, a nie za każdym razem.
-
320d korozja błotnika
przecież to są co najmniej 5 letnie auta - jakieś odpryski muszą być - no chyba że samochód jest wtórnie malowany.
-
320d korozja błotnika
Bmw nigdy nie miało najlepszego zabezpieczenia korozyjnego. Wystarczy wspomnieć jak koroduje E24 - całkiem jak Polonez... :duh: p.s. Kiedyś miałem Peugeota 405 '92 - podrapany, poobijany, ale korozji brak...jeździ nadal i już dawno przekroczył 500tys.km :)
-
320d korozja błotnika
Czyżby na rynek włoski jeszcze bardzie posępili zabezpieczenia antykorozyjnego?...
-
320d korozja błotnika
To już pytanie do BMW ...a po jakim okresie rdza pojawia się w bmw każdy widzi.
-
320d korozja błotnika
Zapewne oblicza się kiedy pierwsze oznaki korozji mogą się pojawić przy danym poziomie zabezpieczenia (kosztów) - i producent wybiera "złoty" środek.
-
320d korozja błotnika
Też mam na aucie kilka takich purchelków - powstały one w miejscach gdzie np. o blachę opierają się jakieś osłony, plastiki i obcierają powłokę, także w miejscu obitym przez tablicę rejestracyjną na klapie - bo Pan w DE nie miał podklejonej gumkami ramki... :mad2:
-
318i Montaż czujnika parkowania tył, ktoś to robił?
Czujnik parkowania rzecz bardzo przydatna co dzień - o wiele bardziej niż np. tylne szyby w elektryce...
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
To jest wysoki przebieg tylko w polskim mniemaniu. Poza tym co drugie auto z tego rocznika ma taki lub większy - przecież to już 9 lat! http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/changeSortOptions.html?sortPath=specifics.mileage&defaultOrder=ASCENDING&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&minMileage=150000&lang=de
-
330i gdzie szukać nr vin na karoserii?
Takie wlepki to są także na: radiu, na siedzisku kanapy od spodu, na wykładzinie podłogowej itp.
-
320d kropka na lusterku wew.
czujniki światła odp. za ściemnianie się lustra.
-
320d spalanie komp/rzeczywiste
Na takie wskazania (zapewne w chwilę po skasowaniu kompa) niema co patrzeć - liczy się odczyt po dłuższej trasie od skasowania średniego spalania - wtedy dane są bardziej "zrównoważone"...
-
Car detailing - co i jak, porady
Jeśli lakier brudzi Ci szmatki to zdecydowanie coś jest z nim nie tak...i żadne kosmetyki tutaj nie pomogą
-
Car detailing - co i jak, porady
nie dotykać go :) poza tym nie wiem jak myjesz samochód - może w tym jest problem? (szorujesz jakimiś szczotkami itp.)
-
320d światła do jazdy dziennej
Najlepszy jest chyba motyw gdy palą się TYLKO przednie dzienne - za dnia tył + podświetlenie tablicy jest zbędne...a na przeglądzie/przy kontroli policyjnej można przecież włączyć typowe światła mijania w razie czego...
-
Car detailing - co i jak, porady
To może masz wtórnie lakierowane auto - bo lakier w bmw należy do twardych - coś jak emalia na garkach...ma raczej tendencję do odpryskiwania.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Czy może ktoś w 3 słowach napisać jak zrzucić pasek alternatora w 320d 150km :?: czy jego napinacz luzuje się podobnie do tego przy pasku klimy :?:
-
320d kolektor ssący
Żeby nie było że tylko w bmw klapki padają :) http://www.youtube.com/watch?v=nFppZwodJpw&NR=1
-
320d woda w bagażniku nad czytnikiem DVD
Woda może przeciekać przez wklejaną boczną szybę.