Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. silbergrau odpowiedział(a) na pur temat w E46
    elektryczne sterowanie turbiny weszło wraz z normą EU4 na jesieni 2003. Turbo jest już pozbawione wady, która powodowała jej szybsze umieranie, nie ma tym samym elektrozaworków przy zbiorniczku spryskiwaczy.
  2. silbergrau odpowiedział(a) na pur temat w E46
    powiem tyle że jazda raczej spokojna, ale z wykorzystaniem wszystkich 6 biegów, około 2300obr w trasie.
  3. silbergrau odpowiedział(a) na pur temat w E46
    tak, EU4 5/2004r.
  4. silbergrau odpowiedział(a) na pur temat w E46
    Ostatnio wreszcie sprawdziłem u siebie spalanie (wg. dystrybutora, ale co ciekawe komputer pokazuje podobnie) - w trasie (odcinek 400km) 5,5L, jazda czysto miejska około 7L.
  5. :roll:
  6. Z jakiej racji i po co przy dziennych światłach powinny się świecić tylne pozycyjne?...przecież w dzień ich wcale nie widać...
  7. silbergrau odpowiedział(a) na pavvelll temat w E46
    jedź na hamownię i wszystko będzie jasne.
  8. http://www.realoem.com/bmw/select.do wpisz numer vin i przeszukaj działy
  9. takie jakieś "cudo" - ciekawe czy to ma jakąś homologację do użytku na drogach publicznych.
  10. jakieś zdjęcie takiego wykończenia? :)
  11. silbergrau odpowiedział(a) na piot5rek temat w E46
    zapytaj na czescidobmw.pl - nie powinno być problemów.
  12. tzn. obłamany jest ten kawałek z wejściem na śrubę nadkola: http://img7.imageshack.us/img7/7222/lizzgk.jpg Jeśli trzeba zrzucać cały zderzak to chyba dam sobie spokój...:)
  13. Czy ślizg (prowadnicę) numer 51117030617 da radę wymienić bez demontażu całego zderzaka :?: U mnie ten element ma obłamane gniazdo śruby nadkola i chętnie bym go wymienił...
  14. Oczywiście - vin prawdę mówi :wink:
  15. silbergrau odpowiedział(a) na Lit temat w E46
    To właśnie twoje pytania świadczą o poziomie intelektualnym. Być może posiadasz instrukcję do samochodu - są tam obrazki co i jak - powinno pomóc.
  16. Czy auto jest po przekładce?
  17. silbergrau odpowiedział(a) na Lit temat w E46
    Zawsze mnie ciekawiło jak można nie wiedzieć tak podstawowych informacji o samochodzie, którym się jeździ?...
  18. DPF występował w E46 jako opcja TYLKO z norną Eu4.
  19. Jeśli jest na wypisie z vinu to jest fabryczny.
  20. No i właśnie po to zamieszcza się reklamy oleju w takich miejscach.
  21. Gdy jest brak czynnika to się nie włączy, ale jeśli jest go za mało to często staje. Miałem tak właśnie - klimatyzacja chłodziła, ale sprężarka często "klikała" /rozłączała się/ gdy samochód stał. Po serwisie układu kompresor pracuje cały czas, gdy silnik jest na luzie.
  22. Jeśli sprężarka często staje podczas pracy na luzie, to jest to jeden z objawów małej ilości czynnika.
  23. Jak rozumiem do ilości czynnika w układzie (np. 680gr w 320d) dochodzi jeszcze olej do smarowania sprężarki (około 50gr)?...
  24. No jasne że to nie jest to problem typowo "polski"...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.