Treść opublikowana przez guzior2
-
330i swieci DSC i reczny
Musisz podpiąć kompa i sprawdzić czego dotyczy błąd.
-
318Ci 2.0B 143KM- czy konieczny remont silnika?
Absolutnie nie możesz wlać pół syntetyku w szczególności że masz silnik na valvetroniku, tylko full syntetyk i na oficjalnych stronach firm olejowych możesz dobrać olej do swojego samochodu np. tu: http://www.liqui-moly.pl/serwis/katalog-wymiany-oleju A jesli silnik spala olej to musisz znalesc przyczyne i to naprawic.
-
318i - co to za część?
W ASO BMW kosztuje 280 zł.
-
320d 150ps 2004r czy da się wył kontrolę trakcji?
Podobno nie w każdym egzemplarzu da się wyłączyć DSC całkowicie, uzależnione to jest od tego jak skonfigurował sobie wyposażenie pierwszy właściciel kiedy kupował auto w salonie.
-
E60 520d dziwne zachowanie podczas przyspieszania
Sposób zaczerpnięty z forum: Podjedz do jakiegoś wyższego krawężnika, włącz 3 lub 4 bieg i zacznij ruszac jesli zgasnie to sprzęgło ok a jesli nie zgasnie to ślizga.
-
320d - Niesprawna elektryka
Za problemy z niedziałającymi kontrolkami w zegarach odpowiada zepsuty sterownik webasto. Było już o tym.
-
323i - kierunkowskaz zamiast światła postojowego
Podjedz szybko do jakiegos elektromechanika nich ci to sprawdzi bo może coś zle połączyłeś, bo inaczej znowu zapłacisz na darmo za NCT.
-
wybór producenta instalacji
Podobno Landirenzo Omegas jest najlepszą instalacją w europie i świetnie współgra z silnikami BMW. http://www.godula.pl/index1.php?page=gaz_oferta
-
[330d]zmiana na inny olej
Skoro castrol taki nie dobry to już u mnie motor powinien wyzionać ducha a ma 250000 tyś i chodzi jak wcześniej.Dla mnie jest dobry i nie zawale mi pdf:) A co ty myślisz że tylko Castrol ma oleje dla samochodów z DPF ? Inne marki olejów też posiadają oleje dla samochodów z DPF-em. Zgadzam sie z kolegą TC ze Castrol i Mobil 1 są najpopularniejsze i najczęsciej podrabiane i to tak że nikt nie zauważy różnicy po opakowaniu. Z opinii ludzi którzy wczesniej jezdzili na Castrolu i zmienili na Motul pisali że poprawiła się praca silnika (dzwięk) i ci co mieli delikatny pobór oleju to przy motulu nie występuje.
-
Czujnik wałka rozrządu czy czujnik położenia wałka rozrządu?
tak jeden.
-
Czujnik wałka rozrządu czy czujnik położenia wałka rozrządu?
Czunik położenia wałka rozrządu, kupuj tylko ori. Aha napisz jeszcze jaki masz silnik bo w niektórych są dwa czujniki wałka rozrządu (ssący i wydechowy) i komp powinien wskazać który jest walnięty.
-
3XX - co myslicie o takim kluczyku?
Po pierwsze popraw temat. Dla mnie to zwykły bubel (made in china) i nie zamienił bym oryginalnych kluczyków na coś takiego (podobnego jak mają samochody grupy VAG).
-
535d Wymiana filtra czastek stalych.
A co za problem usunąć DPF-a mechanicznie i elektronicznie ?
-
320D - co wymienić po kupnie?
Kiedy miałem 320d M47 to przy kazdej wymianie oleju wchodziło mi 4,5 litra.
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
Oczywiście że ręczny nie jest po właściwej stronie, to jest anglik po przekładce, wystarczy zobaczyc sobie na inne ogłoszenia na allegro lub otomoto że wszystkie mają dzwignie recznego od strony kierowcy.
-
Jaki silnik do e90?
Nie wiem jak ty to patrzysz w tą tabelę ale ja widzę ze 320d jest szybsze od 320i a 163 KM to ma 320d od 2005 do 2007.07
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
Dokładnie wymien odme i zobaczysz efekt a jeslli chodzi o twojego mechanika to bardzo dobrze ci poradził z olejem bo do tych silników stosuje sie pełne syntetyki z tym że lepiej zalać 5W40 bo jest gęstrzy a 10W40 to półsyntetyk i ma on sporo gorsze właściwości smarne i wiele osób wracało z półsyntetykow na full syntetyki i nic się nie działo.
-
Jaki silnik do e90?
320i touring 150 KM = 9,4 sek. do 100km/h 320d touring 163 KM = 8,6 sek. do 100km/h 320i 170 KM weszło do produkcji dopiero w 2007.08
-
Jaki silnik do e90?
viewtopic.php?f=70&t=145145
-
320i Nie działają kontrolki świateł, kierunkowskazów
Miałem kiedyś taki sam problem i wg. mechaników przyczyną był zepsuty moduł świateł.
-
lewy xenon Anglik??
Podobno oryginalne ksenony można przestawić z angielskich na nasze i odwrotnie tak ze nie trzeba kupować.
-
320d - Moduł komfortu - wymiana
Spróbuj przeprowadzić inicjalizację kluczyków, tu jest opis : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=48373&hilit=inicjalizacja
-
Jaki silnik do e90?
Jesli 129 KM to jest 318i o pojemnosci 2.0 litra.
-
318d bezpieczniki
http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?p=36346
- e60 520i