Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. guzior2 odpowiedział(a) na jarekz temat w E46
    Musisz podpiąć kompa i sprawdzić czego dotyczy błąd.
  2. Absolutnie nie możesz wlać pół syntetyku w szczególności że masz silnik na valvetroniku, tylko full syntetyk i na oficjalnych stronach firm olejowych możesz dobrać olej do swojego samochodu np. tu: http://www.liqui-moly.pl/serwis/katalog-wymiany-oleju A jesli silnik spala olej to musisz znalesc przyczyne i to naprawic.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na psuju temat w E46
    W ASO BMW kosztuje 280 zł.
  4. Podobno nie w każdym egzemplarzu da się wyłączyć DSC całkowicie, uzależnione to jest od tego jak skonfigurował sobie wyposażenie pierwszy właściciel kiedy kupował auto w salonie.
  5. Sposób zaczerpnięty z forum: Podjedz do jakiegoś wyższego krawężnika, włącz 3 lub 4 bieg i zacznij ruszac jesli zgasnie to sprzęgło ok a jesli nie zgasnie to ślizga.
  6. guzior2 odpowiedział(a) na Gracjan007 temat w E46
    Za problemy z niedziałającymi kontrolkami w zegarach odpowiada zepsuty sterownik webasto. Było już o tym.
  7. Podjedz szybko do jakiegos elektromechanika nich ci to sprawdzi bo może coś zle połączyłeś, bo inaczej znowu zapłacisz na darmo za NCT.
  8. Podobno Landirenzo Omegas jest najlepszą instalacją w europie i świetnie współgra z silnikami BMW. http://www.godula.pl/index1.php?page=gaz_oferta
  9. guzior2 odpowiedział(a) na szybki09 temat w E46
    Skoro castrol taki nie dobry to już u mnie motor powinien wyzionać ducha a ma 250000 tyś i chodzi jak wcześniej.Dla mnie jest dobry i nie zawale mi pdf:) A co ty myślisz że tylko Castrol ma oleje dla samochodów z DPF ? Inne marki olejów też posiadają oleje dla samochodów z DPF-em. Zgadzam sie z kolegą TC ze Castrol i Mobil 1 są najpopularniejsze i najczęsciej podrabiane i to tak że nikt nie zauważy różnicy po opakowaniu. Z opinii ludzi którzy wczesniej jezdzili na Castrolu i zmienili na Motul pisali że poprawiła się praca silnika (dzwięk) i ci co mieli delikatny pobór oleju to przy motulu nie występuje.
  10. Czunik położenia wałka rozrządu, kupuj tylko ori. Aha napisz jeszcze jaki masz silnik bo w niektórych są dwa czujniki wałka rozrządu (ssący i wydechowy) i komp powinien wskazać który jest walnięty.
  11. Po pierwsze popraw temat. Dla mnie to zwykły bubel (made in china) i nie zamienił bym oryginalnych kluczyków na coś takiego (podobnego jak mają samochody grupy VAG).
  12. A co za problem usunąć DPF-a mechanicznie i elektronicznie ?
  13. guzior2 odpowiedział(a) na blaszczu temat w E46
    Kiedy miałem 320d M47 to przy kazdej wymianie oleju wchodziło mi 4,5 litra.
  14. Oczywiście że ręczny nie jest po właściwej stronie, to jest anglik po przekładce, wystarczy zobaczyc sobie na inne ogłoszenia na allegro lub otomoto że wszystkie mają dzwignie recznego od strony kierowcy.
  15. Nie wiem jak ty to patrzysz w tą tabelę ale ja widzę ze 320d jest szybsze od 320i a 163 KM to ma 320d od 2005 do 2007.07
  16. Dokładnie wymien odme i zobaczysz efekt a jeslli chodzi o twojego mechanika to bardzo dobrze ci poradził z olejem bo do tych silników stosuje sie pełne syntetyki z tym że lepiej zalać 5W40 bo jest gęstrzy a 10W40 to półsyntetyk i ma on sporo gorsze właściwości smarne i wiele osób wracało z półsyntetykow na full syntetyki i nic się nie działo.
  17. 320i touring 150 KM = 9,4 sek. do 100km/h 320d touring 163 KM = 8,6 sek. do 100km/h 320i 170 KM weszło do produkcji dopiero w 2007.08
  18. viewtopic.php?f=70&t=145145
  19. Miałem kiedyś taki sam problem i wg. mechaników przyczyną był zepsuty moduł świateł.
  20. Podobno oryginalne ksenony można przestawić z angielskich na nasze i odwrotnie tak ze nie trzeba kupować.
  21. Spróbuj przeprowadzić inicjalizację kluczyków, tu jest opis : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=48373&hilit=inicjalizacja
  22. Jesli 129 KM to jest 318i o pojemnosci 2.0 litra.
  23. guzior2 odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w E46
    http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?p=36346
  24. guzior2 odpowiedział(a) na legionista6 temat w E60, E61
    Tylko diesle.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.