Skocz do zawartości

mariusz1954

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz1954

  1. mariusz1954 odpowiedział(a) na bewan temat w X5 (E53)
    http://www.samochody.mojeauto.pl/bmw/wymiary-masy/bmw_x5.html
  2. Jak go holowales?? Poprzez linke i inne auto?? Z tego co widzę to masz automat, a tych skrzyn nie wolno cholować( jedynie laweta) kazdy użytkownik automata powinien to wiedzieć. Jak czyta instrukcje. Ale kto w Polsce czyta, przecież wszyscy na wszystkim się znają. I tak dobrze, że nie zapalane na popych. :D
  3. mariusz1954 odpowiedział(a) na MOREN temat w E60, E61
    Kolego, a podlaczales pod INPE? Czy masz jakies bledy?
  4. mariusz1954 odpowiedział(a) na tomaszbmwe60 temat w E60, E61
    :D DOBRE Gdzie ty tankujesz jak ci zamarza?
  5. świece, paliwo, przyczyn może być wiele. Teraz dużo takich postów się pojawiło. Poczytaj.
  6. mariusz1954 odpowiedział(a) na MOREN temat w E60, E61
    Powody tego mogą być różne. Mnie pali bez problemu nawet przy -25.
  7. Dzisiaj -25 pali bez problemu.
  8. mariusz1954 odpowiedział(a) na MOREN temat w E60, E61
    http://instrukcja.pl/i/instrukcja_obslugi_bmw_e60_pl/pdf/10696 strona 176
  9. mariusz1954 odpowiedział(a) na MOREN temat w E60, E61
    Poczytaj w instrukcji.
  10. Niestety ja tego nigdy nie robilem. Nie jestem zwolennikiem montowania LED zamiast zarowek bo wiem ze sa same problemy, a efekt mizerny. Zobacz teamat viewtopic.php?f=48&t=122930&p=880878&hilit=sprawdzanie+spalonych#p880878
  11. Wg mnie nie jest to wina modułu, ale LEDów. Jedyne co możesz zrobić to wyłączyć sprawdzanie stanu żarówek.
  12. Nie ma za co. Forum jest poi to żeby sobie pomagać. Po wymianie zrob upgrade skrzyni jak pisal sztynwroc. Jak masz fejs mozesz zrobic to sam. Jezeli samochod nie byl kupiony w "polskim salonie", to troche jescze pojezdzisz do wymiany konwertera.
  13. Dalej? Najprosciej pod INPE i szczytac bledy. Ale ty miales problemy wczesniej ze skrzynia. Jak to sie skonczylo? Do wymiany miales sprzeglo hydrokinetyczne.
  14. Nie, bez wykasowania samo wszystko nie wroci do normy.
  15. :cool2: A jak za dlugo pojezdzisz na takim sprzegle to bedziesz mial do roboty skrzynie, a wtedy koszty nie zamkna sie w tym przedziale.
  16. Zobacz tutaj. Co prawda to do 530 ale w twoim jest to samo. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ91&mospid=47763&btnr=11_2317&hg=11&fg=18
  17. Podpiąć do INPY i sczytać błędy.
  18. Temat już tyle razy poruszany, że wystarczy wpisać falujące obroty i poszukaj. Wszystko znajdziesz. Taki jest objaw kończenia się convertera. Możesz spróbować jeszcze wymiana oleju i upgrade skrzyni może pomoże.
  19. No to sam sobie odpowiedziales na pytanie. Zadne ztych programow nie sa niezbedne do uruchomienia DISa.
  20. Do wymiany lub regeneracji sprzeglo hydrokinetyczne.
  21. Kolo pasowe=tlumik drgan. Tak to sie nazywa w BMW OEM
  22. A przed regeneracją było to samo?
  23. Czy podłączałeś pod INPE? Zmień olej w skrzyni i zrób upgrade. Ale najpierw podlacz pod komputer i odczytaj bledy.
  24. mariusz1954 odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (E70)
    "Odczytać to może tylko serwis." - to twoje słowa.
  25. Jak to jak? Pociągnij do siebie dźwignie wlaczenia wycieraczek po prawej stronie kierownicy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.