Treść opublikowana przez RUDY 102
-
324td zgasł i nie zapala
wyłacz zapłon wez klucz do kol i trzepnij pare razy w nastawnik pompy włacz i powtórka z rozrywki z kluczem ze 2 razy
-
Podswietlanie popielniczek
wyjmij popielniczke jest tam taki cieniutki drucik ktory sie przesuwa w zamknieciu popielniczki trzeba go wsunac na swoje miejsce i kapnac troszke kleju zeby sie wiecej nie przesuna i popielniczka bedzie dalej sie zamykac ten drucik chodzi w wycietych rowkach po jednej stronie obudowy
-
wkladaam zimowki i drobne banalne pytanie
prawda sugerowałem sie napedem na przod :duh:
-
wkladaam zimowki i drobne banalne pytanie
bono tvn po testach podaje ze lepsze powinny byc na przodzie zademonstrowane to było nawet na samochodziku z zblokowanymi kolami :D
-
Luz i drganie dzwigni zmiany biegow
dwie poduszki na tyle skrzyni biegów na pierwszy rzut oka moga byc ok ale po podniesieniu breszką wychodzi szydło z worka
-
Bmw 3 e36 1.8Tds problem z silnikiem
no tak rozchodzacy sie zapłon przy luznym łancuchy daje to ze bedzie kopcił l to wszystko to tylko przypuszczenie i nie musza sie wcale zgadzac ze stanem faktychnym trzeba rozbierac i sprawdzac na oko nic nie jestes w stanie stwierdzic
-
Bmw 3 e36 1.8Tds problem z silnikiem
/quote]
-
Bmw 3 e36 1.8Tds problem z silnikiem
- Bmw 3 e36 1.8Tds problem z silnikiem
bardziej po wymianie łancucha ale jak juz wali po głowicy to bedziesz musiał silnik rozbebeszyc i sprawdzic czy nie ma uszkodzen- Problem z kontrolka wtrysku w 325 tds
tylko jeden wtrysk jest z kabelkiem i to ten- Bmw 3 e36 1.8Tds problem z silnikiem
prawdopodobnie zawory wala w głowice- Problem z kontrolka wtrysku w 325 tds
kontrolka zapali sie wtedy kiedy bedzie problem z nastawnikiem pompy wryskowej lub z wtryskiem sterujacym sprawdz połaczenie miedzy wtryskiem a kostka nawet gdzy wtrysk bedzie odłaczony to silnik bedzie normalnie chodzil bo kozysta wtedy z uastawien fabrycznych stawiam na to ze masz odłaczony wtrys sterujacy lub przerwany kabelek w nim- Ściąganie mandatu.
widze sami elokwenci z PISU.....żałosni jestescie a gumaki buraku to bys w mojej firmie nosił- Ściąganie mandatu.
`w polsce nie pracuje us moze mi skoczyc a jak ktos jest takim regulaminowcem i odsyła do lektury lub wjezdza na ambicje i pierniczy o placeniu to jest albo debilem albo policjantem ale mysle ze to pierwsze zostaje jeszcze opcja ze jest gadem który pracuje w budzetówce i zyje własnie z mandatów które sciagnie od biednych ludzi a tu namawia do płacenia.......zenada- Ściąganie mandatu.
a kto tych komornikow wpusci do domu...... ja napewno nie i zycze powodzenia tym co otwieraja drzwi wystraszani widokiem komornika stojacego za dzwiami , zastanawiajacego sie czy cos zaraz zarobi jak mu jakis jelen otworzy drzwi :D- Ściąganie mandatu.
hehehehe jeszze w zyciu nie zapłaciłem zadnego mandatu ostatnio liczyłem to z tamtego roku samego tamtego roku miałem ich na 1700 zł ja ich poprostu olewam i po 3 latkach czas ich mija a pitaczek zostaje w kieszeni- olej do 318 tds z przebiegiem powyzej 300.000
ZAPOMNIAłEM WSTAWIC PRZECINKA PO............. Jak ten olej to orginał to czemu nie -jest do diesla TO MIAłO TAK WYGLąDAC :D- olej do 318 tds z przebiegiem powyzej 300.000
bardzo ładnie jak tylko tyle połkną u mnie połyka litra na 15 tys nie wiem jak wyglada sprawa jazdy na mineralnym mało kilometrów zrobiłes nic nie powinno sie stac ja bym sie pokusił na pólsyntetyk jak ten olej to orginał to czemu nie jest do diesla- Czy mogę bez zderzaków ??
co do przepisów to nie wiem trzeba uwazac na nadkola podczas jazdy bez buforów poniewaz podczas jazdy wiatr je nagina w strone koła (opony) i wyciera sie w natkolu dziura ja je zobaczyłem dopieo po zrobieniu traski 150 km a to było juz za pózno i na własne zyczenie wymieniałe je obydwa to tak dla przestrogi zebyś se nie narobił bidy dodatkowej- Zgubiony kluczyk.
hehehe dobre 20 euro za lamke której i tak sie nie uzywa- 320d 150KM contra Volvo V70
prawdopodobnie to było bi tylko te bi to knyf marketingowy be te turbiny wygłądają jak orzeszki :D- co myślicie o tym bmw 318tds-rady
prawe tylne drzwi dziwnie odstaja ale moze to tylko na zdjeciu tak wyglada- 318 TDS chwilowy brak mocy
no z tym to juz problem bo na zyczenie samochod ci sie nie popsuje :D- 318 TDS chwilowy brak mocy
to chyba problem tkwi w chwilowym braku komunikacji miedzy nastawnikiem pompy a sterownikiem silnika tak mysle ale nie jestem pewny sprawdzic to mozna poprzez podłaczeniem laptopa pod kompa i przejechaniem kilku kilometrów celem diagnostyki w czasie jazdy- 318 TDS chwilowy brak mocy
masz problem po incydencie z zapaleniem silnika ??? - Bmw 3 e36 1.8Tds problem z silnikiem
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.