Treść opublikowana przez RUDY 102
-
Ogrzewanie samo wlacza sie na maxa
jezeli jest tylko zakamieniony to go wyczyscisz jezeli padła cewka to juz szrot
-
318tds 270 tys. czy to dużo?
10 letnie auto to przebieg minimum 300 000 oczywiscie sa od tego wyjatki ale zaznaczam wyjatki
-
Philips Blue Vision - opinie uzytkownikow?
miałem to samo non stop mi padały raz jedna strona raz druga w roku kilka ich wymieniłem i dałem sobie z nimi spokój bracholek na nich przelatał ponad rok a od czego to zalezy to nie mam pojecia
-
Philips Blue Vision - opinie uzytkownikow?
u mnie to paliły sie co 3 miesiace za duzo mnie to kosztowało i zrezygnowałem z nich ale fakt efekt był miły
-
325tds Czasami brak mocy - jestem nowy w temacie BMW
a gdzie jest w tym silniku przepływka :D ?
-
Problem z 325td prosze o pomoc jestem tu nowy
moze oczywiscie tak byc bez rozebrania nie jestes w stanie tego okreslic mozesz jedynie gdybac jedna usterka moze wykluczyc drugą
-
Dziwne zachowanie nawiewu powietrza i klimatyzacji.
dziwnie piszecie jezeli u siebie ustawie zimne na nogi i szybe oraz srodek to leci mi wszedzie zimne przy tej konfiguracji moge ustawic jeszcze ciepłe po przekreceniu pokretła srodkowego na czerwone to bede miał zimne na nogi i szybe i ciepłe na srodek (na srokowe nawiewy jest regulacja pokretłamalbo zimne albo ciepłe) jezeli robi sie inaczej to jest uszkodzony jeden z elektrozaworków i wtedy ciepłe leci na nogi i z nawieiewów na boczna szybe
-
Problem z 325td prosze o pomoc jestem tu nowy
po schładzaniu nastawnika i po porawe w paleniu po słochłodzeniu samo przez sie mówi ze p[ada nastawnik pompy na oko nie ustawisz zapłonu( wtrysku) tylko (manometrem)
-
Problem z 325td prosze o pomoc jestem tu nowy
jak ma kogos madrego to sami zdejma nastawnik i go wyczyszcza mi to robił kolega byłem przy tym i powiem ze nie ma zadnej filozofi postawa to zebt oska na ktorej jest potencjometr rsw nie byla wyrobiona u mnie po wyczyszczeniu obiawy znikły na zawsze jetem juz rok po czyszczeniu i wszystko jest ok
-
ABS tego jeszcze nie było!!!
proponuje poodpinanie wszystkich wtyczek z czujek abs i potraktowanie kontaktem do styków
-
Czy to prawda?(gaz)
bardzo prosze ciekawa lektura http://www.tarnow.net.pl/index.php?pokaz=wiadomosc&id=3001
-
ASC kontrolka
własnie dopiero sie zastanowiłem jakie teraz załozyłem opony i wyszło szydło z worka no coz trzeba wyjac przekaznik od asc i przebujac sie do zimy dzieki za utwierdzenie w tej przyczynie
-
ASC kontrolka
wiem ale pisze o letkim dodawaniu gazu nie o mieleniu gumy i chyba juz wiem w czym u mnie tkwi problem w rozmiaze opon opony na przodzie mam 215/50/17 a na tyle 225/45/17 i tu jest problem roznica niby nie wielka ale jednak czujnik wychwytuje ta mała roznice w wielkosci opon i robi swoje
-
ASC kontrolka
Witam czy miał ktos przyadek zapalajacej sie kontrolki od asc podczas przyspieszania co wynikiem jest przychamowywanie silnika dzieje sie to tylko przy dodawaniu gazu bmw e36 325 tds po wyłaczeniu systemu wszystko jest ok a przy działajacym stopuje silnik
-
bmw E36 1,8 tds compact -->proszę o opinie
profilaktycznie to mozna isc do lekarza kto wymienia cos za duza kase a potem oddaje to do ludzi-moze sie myle ale cos tu nie tak taki przebieg to maja perełki auto 11 letnie bedzie miało realny przebieg okol 300 tys oczywiscie to nie standart ale takie sa realne przebiegi
-
jakie amortyzatory do touringa?
Bilstein B4- sachs sie umywa do nich chociaz kiedys chwaliłem tylko sachsa ciecia kosztów produkcji zrobiły swoje i teraz sachs jest juz nie ten co kiedys
-
cos mi czasem zapiszczy podczas odpalania co to moze byc?
moze byc sucha rolka napinacza (zero smaru)
-
temperatura powietrza - klima - jaka powinna byc
przy minus 7 to juz flaszeczki spokojnie mozna chłodzic :)
-
Tłok z korbowodem 318TDS vs 325TDS
nie przeskoczy wystarczy ze jest naciagniety u mnie nie przeskoczył a rozwaliło 3 cylinder
-
poważny problem 318 tds !!!!!!!!!!!!!
nie mówi tu o castrolu kupowanego w polszczy czy rozlewanego z jakiś beczek :) kupuje od sprawdzonego "dostawcy" prosto z Niemiec i jestem w 100% pewny jego jakości:) to jet inna bajka :)
-
330D raz odpala, a raz nie... POMOCY!
czasowy brak komunikacji miedzy pompa wtryskowa a sterownikiem silnika rozbieramy wszytkie wtyczki czyscimy zmniejszamu srednice dylikatnie we wtyczkach a bolce rozginamy igielka mało roboty a odsuniesz podejrzenia o zasniedziałych stykach
-
poważny problem 318 tds !!!!!!!!!!!!!
od castrola to trzymaj sie z daleka a w szczegulnosci od tego z beczki na serwisach
-
[EXX] Wymiana rozrządu w 2,5 td(s) i 1,8 tds
magnus gdzie kupywałes czesci
-
2.5 tds objawy przed wywaleniem uszczelki pod głowica
A JA MAM CAłY 2 SILNIK JAK JA SPROWADZAłEM TO MIALA USZKODZONA TURBINE A U NIEM CA TO MOTORSHADEN ten zostawilem w garazu a wrzucilem sobie z mniejszym przebiegiem po zdalaniu go olejem przekładniowym poprostu sie zatarł u mnie kolektor jest metalowy
-
2.5 tds objawy przed wywaleniem uszczelki pod głowica
sladów nie ma zadnych tylko jeden zaworek pekł przy grzybku dziwna sprawa