Treść opublikowana przez RUDY 102
-
Czujnik deszczu po wymianie szyby
troche sie naczytałem na temat tego ze po wymianie szyby czxujnik nie działa nie jestes pierwszy który ma ten problem po wymianie szyby z tego co pamietam to wina lezy po stronie "szybowców" tylko nie moge znalezc tego postu
-
łożysko przedniego amortyzatora
da rade na skrzypienie...... luzów napewno nie usunie :)
-
klocki nie odbijaja w jednym kole
jezeli nie ma wycieków to oringi zostawiasz te same.. co orginał to orginał zeby wymienic osłone cylinderka trzeba znac jego srednice W E36 TRZEBA WYJAC TŁOCZEK ZEBY ZAŁOZYC NOWA OSŁONKE GUMOWĄ wymiana jest prosta odkrecasz docisk miska pod spód bo bedzie ciekło i pompowanie pedałem hamulca docisk ci wyjdzie sam CZYSZCZENIE PEDZELKIEM JA ZEBY NIE CIEKŁO Z DOCISKU TO MAŁA DZIURKE W SRODKU ZATKAŁEM GUMA DO ZUCIA po czyszczeniu składasz przy odkreconej kalamidce ja nie miałem z tym zadnego problemu
-
klocki nie odbijaja w jednym kole
jezeli podczas wymiany klocków została uszkodzona osłona gumowa tłoczka i nie wymieniono jej od razu to przy uzytkowaniu dostała sie tam woda i piasek ,zbiera sie on w dolnej czesci tłoczkow powoduje ich korodowanie w bardzo szybkim tępie co nastepstwem jest nie odbijanie do konca i grzaniem sie koła,mozna naprawic to zgrubnie ale tylko na chwilke trzeba wszystko rozebrac wyczyscic i złozyc na nowo bez tego to sie nie obejdzie
-
piszczący nawiew
zapomnij zeby to robic na mrozie szkoda zdrowia nerwow i czesci ktore połamiesz
-
piszczący nawiew
nie wiem jak jest u was ale ja do swojej dostawałem sie od przodu t/z moj silniczek znajduje sie pod podszybiem i od tego zaczynalem jest troche roboty ale sie oplaca ja to robiłem w maju i do dzisiaj mam spokój
-
piszczący nawiew
trzeba rozebrac osłony silnika dmuchawy i na trzpienie silnika na którym obracaja sie wentylatorki nakropic olej silnikowy te popiskiwanie jest obiawem zacierania sie tych trzpieni instrukcje dostania sie do silnika wentylatora znajdziesz na forum wd 40 moze pomóc ale tylko na chwlke
-
[ e36 ] problem z silnikiem
ja bym sie pokusił na wymiane pierscieni
-
szkło reflektora
dzieki za info co do tego szkła to mnie interesuje bardziej czesc wewnetrzna lampy t/z szkła wewnetrzne ale myslałem ze one sa razem ze szkłem zewnetrznym a tu zonk ty mi pokazujesz same szkło lampy musze wyjac lampe i zobaczyc jej konstrukcje
-
szkło reflektora
powiedzcie mi czy szkło reflektora firmy zkw jest takie same jak firmy bosch chodzi o to czy podejdzie do reflektora boscha
-
silnik 2.8 uszkodzona gładź cylindra (nikasil) zdjęcie
trzeba było najpierw to sprawdzic a potem dyskutowac :) dyzio nie denerwuj sie :) swieta ida pisałem we wczesniejszym poscie zeby sprawdził pierscienie na sucho to dało by pewny obraz na 99% czy blok sie nadaje zrobił to no i wiadomo ze jest lipa
-
silnik 2.8 uszkodzona gładź cylindra (nikasil) zdjęcie
panowie utrata w takim stopniu nikasilu w tym miejscu nie wplynie na parametry silnika naprawde nie stresujcie chlopaka bo bedzie miał ciemne mysli na temat bawar dyzio wystarczy popatrzec na zdjecie jak sie sie wie na co patrzec :)
-
silnik 2.8 uszkodzona gładź cylindra (nikasil) zdjęcie
panowie czego go straszycie czy stare pierscienie sie wycieły a latały tam wiecznosc czy tam brakuje stali sa dziury jak w polskich drogach nie to po co go straszycie i wpedzacie w koszty ktos kto robił honowanie widział to i nie płakał
-
silnik 2.8 uszkodzona gładź cylindra (nikasil) zdjęcie
powiem ci tak tym nikasilem (t/z jego brakiem) to nie ma sie co przejmowac w tym miejscu wsadz nowe pierścienie bez tłoka sprawdz jak sie zamykaja w cylinderku jezeli nie ma szczelin tuleje sa równe to zakładaj nówki pierscieni i ciesz sie silnikiem na dotarciu
-
Czy ja mam ABS? Dziwna sprawa..
i teraz na komputer i niech ci sprawdzi cały system abs co jest w nim uszkodzone
-
regeneracja turbosprężąrki o zmiennej geometrii
http://www.allegro.pl/item485790072_bmw_opel_omega_325_525_td_tds_turbina_nowa.html zadaj pytanie temu gosciowi mysle ze on jest najbardziej odpowiednia osoba do odpowiadania na takie pytania
-
klocki nie odbijaja w jednym kole
Powodzenia w razie jak mu ten tłoczek wyjdzie z zacisku. Pzdr, zeczywiscie bedzie miał" wielki" problem
-
klocki nie odbijaja w jednym kole
problem moze byc tylko dla idioty ktory nie ma pojecia o mechanice reszta to bajka bez wyjecia tłoczka chyba nie załozy nowej osłony jezeli ktos to robił to wie o co chodzi a obczyszczenie z grubsza nic nie da do odpowietrzania bedzie tylko jedno koło ktore robił
-
klocki nie odbijaja w jednym kole
wycisnij tłoczek hamulcem bedziesz miał tam duzo syfu wyczysc go załuz nową gumke (osłonke) i odpowietrz problem z głowy
-
problem ze wspomaganiem
cos ci powiem twoje pytanie było z serjii pytan joli rutowicz brzmi miejwiecej tak mam pusta szklanke chce mi sie pic stoje koło zlewu co mam zrobic zeby sie napic
-
problem ze wspomaganiem
nigdy nie słyszalem o oleju od wspomagania o kolorku czarnym sory ze tak mało wiem a jezeli chodzi o głupie odpowiedzi to sory jakie pytanie taka odpowiedz
-
problem ze wspomaganiem
zdajesz dziwne pytania chyba samo z siebie wychodzi ze trzeba zlac to stare dziadostwo i wlac nowe i wtedy mozesz se gdybac jak wycie nie ustanie
-
wydarty gwint
ten klej sie nazywa" zimny spaw" jest idealny do tego dwu składnikowy
-
Grzeje sie
pamietaj ze przy odpowietrzaniu ogrzewanie ustawione na maxa u mnie zostało tylko 1/3 obwodu pompy i cyrkulacja jeszcze była w miare dobra zero grzania sie silnika masz zapowietrzony układ no chyba ze zostały ci tylko resztki pompy bo to jest oczywiscie mozliwe
-
czy ktoś montowal do e36 wspomaganie???
jak sama nazwa twierdzi chłodzi płyn od wspomagania to jest rurka wygieta znajduje sie przed chlodnicami zaraz za antrapką