Skocz do zawartości

RUDY 102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RUDY 102

  1. RUDY 102 odpowiedział(a) na GR temat w E46
    troche sie naczytałem na temat tego ze po wymianie szyby czxujnik nie działa nie jestes pierwszy który ma ten problem po wymianie szyby z tego co pamietam to wina lezy po stronie "szybowców" tylko nie moge znalezc tego postu
  2. da rade na skrzypienie...... luzów napewno nie usunie :)
  3. jezeli nie ma wycieków to oringi zostawiasz te same.. co orginał to orginał zeby wymienic osłone cylinderka trzeba znac jego srednice W E36 TRZEBA WYJAC TŁOCZEK ZEBY ZAŁOZYC NOWA OSŁONKE GUMOWĄ wymiana jest prosta odkrecasz docisk miska pod spód bo bedzie ciekło i pompowanie pedałem hamulca docisk ci wyjdzie sam CZYSZCZENIE PEDZELKIEM JA ZEBY NIE CIEKŁO Z DOCISKU TO MAŁA DZIURKE W SRODKU ZATKAŁEM GUMA DO ZUCIA po czyszczeniu składasz przy odkreconej kalamidce ja nie miałem z tym zadnego problemu
  4. jezeli podczas wymiany klocków została uszkodzona osłona gumowa tłoczka i nie wymieniono jej od razu to przy uzytkowaniu dostała sie tam woda i piasek ,zbiera sie on w dolnej czesci tłoczkow powoduje ich korodowanie w bardzo szybkim tępie co nastepstwem jest nie odbijanie do konca i grzaniem sie koła,mozna naprawic to zgrubnie ale tylko na chwilke trzeba wszystko rozebrac wyczyscic i złozyc na nowo bez tego to sie nie obejdzie
  5. RUDY 102 odpowiedział(a) na BaziG temat w E36
    zapomnij zeby to robic na mrozie szkoda zdrowia nerwow i czesci ktore połamiesz
  6. RUDY 102 odpowiedział(a) na BaziG temat w E36
    nie wiem jak jest u was ale ja do swojej dostawałem sie od przodu t/z moj silniczek znajduje sie pod podszybiem i od tego zaczynalem jest troche roboty ale sie oplaca ja to robiłem w maju i do dzisiaj mam spokój
  7. RUDY 102 odpowiedział(a) na BaziG temat w E36
    trzeba rozebrac osłony silnika dmuchawy i na trzpienie silnika na którym obracaja sie wentylatorki nakropic olej silnikowy te popiskiwanie jest obiawem zacierania sie tych trzpieni instrukcje dostania sie do silnika wentylatora znajdziesz na forum wd 40 moze pomóc ale tylko na chwlke
  8. RUDY 102 odpowiedział(a) na ben0712 temat w E36
    ja bym sie pokusił na wymiane pierscieni
  9. RUDY 102 odpowiedział(a) na RUDY 102 temat w E36
    dzieki za info co do tego szkła to mnie interesuje bardziej czesc wewnetrzna lampy t/z szkła wewnetrzne ale myslałem ze one sa razem ze szkłem zewnetrznym a tu zonk ty mi pokazujesz same szkło lampy musze wyjac lampe i zobaczyc jej konstrukcje
  10. RUDY 102 opublikował(a) temat w E36
    powiedzcie mi czy szkło reflektora firmy zkw jest takie same jak firmy bosch chodzi o to czy podejdzie do reflektora boscha
  11. trzeba było najpierw to sprawdzic a potem dyskutowac :) dyzio nie denerwuj sie :) swieta ida pisałem we wczesniejszym poscie zeby sprawdził pierscienie na sucho to dało by pewny obraz na 99% czy blok sie nadaje zrobił to no i wiadomo ze jest lipa
  12. panowie utrata w takim stopniu nikasilu w tym miejscu nie wplynie na parametry silnika naprawde nie stresujcie chlopaka bo bedzie miał ciemne mysli na temat bawar dyzio wystarczy popatrzec na zdjecie jak sie sie wie na co patrzec :)
  13. panowie czego go straszycie czy stare pierscienie sie wycieły a latały tam wiecznosc czy tam brakuje stali sa dziury jak w polskich drogach nie to po co go straszycie i wpedzacie w koszty ktos kto robił honowanie widział to i nie płakał
  14. powiem ci tak tym nikasilem (t/z jego brakiem) to nie ma sie co przejmowac w tym miejscu wsadz nowe pierścienie bez tłoka sprawdz jak sie zamykaja w cylinderku jezeli nie ma szczelin tuleje sa równe to zakładaj nówki pierscieni i ciesz sie silnikiem na dotarciu
  15. i teraz na komputer i niech ci sprawdzi cały system abs co jest w nim uszkodzone
  16. http://www.allegro.pl/item485790072_bmw_opel_omega_325_525_td_tds_turbina_nowa.html zadaj pytanie temu gosciowi mysle ze on jest najbardziej odpowiednia osoba do odpowiadania na takie pytania
  17. Powodzenia w razie jak mu ten tłoczek wyjdzie z zacisku. Pzdr, zeczywiscie bedzie miał" wielki" problem
  18. problem moze byc tylko dla idioty ktory nie ma pojecia o mechanice reszta to bajka bez wyjecia tłoczka chyba nie załozy nowej osłony jezeli ktos to robił to wie o co chodzi a obczyszczenie z grubsza nic nie da do odpowietrzania bedzie tylko jedno koło ktore robił
  19. wycisnij tłoczek hamulcem bedziesz miał tam duzo syfu wyczysc go załuz nową gumke (osłonke) i odpowietrz problem z głowy
  20. RUDY 102 odpowiedział(a) na arturoo temat w E36
    cos ci powiem twoje pytanie było z serjii pytan joli rutowicz brzmi miejwiecej tak mam pusta szklanke chce mi sie pic stoje koło zlewu co mam zrobic zeby sie napic
  21. RUDY 102 odpowiedział(a) na arturoo temat w E36
    nigdy nie słyszalem o oleju od wspomagania o kolorku czarnym sory ze tak mało wiem a jezeli chodzi o głupie odpowiedzi to sory jakie pytanie taka odpowiedz
  22. RUDY 102 odpowiedział(a) na arturoo temat w E36
    zdajesz dziwne pytania chyba samo z siebie wychodzi ze trzeba zlac to stare dziadostwo i wlac nowe i wtedy mozesz se gdybac jak wycie nie ustanie
  23. RUDY 102 odpowiedział(a) na rafalbazar temat w E36
    ten klej sie nazywa" zimny spaw" jest idealny do tego dwu składnikowy
  24. RUDY 102 odpowiedział(a) na vulture temat w E36
    pamietaj ze przy odpowietrzaniu ogrzewanie ustawione na maxa u mnie zostało tylko 1/3 obwodu pompy i cyrkulacja jeszcze była w miare dobra zero grzania sie silnika masz zapowietrzony układ no chyba ze zostały ci tylko resztki pompy bo to jest oczywiscie mozliwe
  25. jak sama nazwa twierdzi chłodzi płyn od wspomagania to jest rurka wygieta znajduje sie przed chlodnicami zaraz za antrapką

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.