Treść opublikowana przez RUDY 102
-
pytanie o namiary na szwajcarie
bardzo chetnie bym poleciał ale do konca wrzesnia terminy napiete jak baranie .... bede sie rozgladał za transportem w padzierniku listopadzie
-
pytanie o namiary na szwajcarie
własnie o takie odpowiedzi mi chodzilo wielkie dzieki wiem od dawna ze po auto polece do szwajcari ze wzgledu na to ze autka sa tam zadbane i jezeli kupujesz prywatnie to bardzo mało prawdopodobne ze krecone teraz musze tylko znalezc kogos kto tam lata JESZCZE JEDNO jakie potrzebuje z tamtad dokumenty zeby nie było problemu z rejstracja w polsce
-
pytanie o namiary na szwajcarie
ja wszystko rozumiem ale to unia zawarła ta umowe o stawce 0% a nie polska , te przepisy do polski maja sie nijak jak to zauwazylismy po akcyzie
-
pytanie o namiary na szwajcarie
BANDA ZłODZIEJI tyle vatu szkoda ze nie ma jednego dnia bezprawia latarnie by sie puginały od tych gnoji
-
pytanie o namiary na szwajcarie
własnie chodzi mi o te opłaty nie orientuje sie wogole jezeli chodzi o ten kraj interesuje mnie ile jest drożej w stosunku do niemiec
-
pytanie o namiary na szwajcarie
własnie ze nie , przebiegi w szwajcari sa nie naturalnie małe srednio o połowe mniejsze niz w niemczech zastanawiam sie jak wygląda sprawa od strony celnej czy jest taniej niz z niemiec i jak to jest bo to kraj nie nalezacy do uni jeszcze jedno widze ze auta sa naprawde zadbane ze szwajcari
-
ABS!!! Utrapienie. /tego jeszcze nie było/
opornosc czujnika powinna byc około 112-113 oma jak nie pokazuje to czujnik szrot
-
pytanie o namiary na szwajcarie
dzięki ceny maja tam kosmiczne poerównujac z niemcami
-
pytanie o namiary na szwajcarie
witam ma moze ktos namiary na linki z autami w szwajcari pzdr
-
jak sprawdzic w aucie czy mam kontrole trakcji!?
przycisk ?? koło przycisku podgrzewania foteli
-
Kupno 318 2000-2001r
macie namiary na szwajcarskie strony i linki z z autami
-
jak sprawdzic w aucie czy mam kontrole trakcji!?
ASC...
-
Kto naprawi świecące ASC? Okolice Radomia.
jak sie swieci abs i asc to uszkodzony czujnik abs powiem z autopsji ze kolega sie ostro nameczył wyciagajac go z przodu
-
Co wybrać 320d czy 330d 2000r - 2002r ?
330 po 2002 roku... poszukaj było troche a ten temat rozmów
-
2,5 tds cos pada ale nie wiadomo co
co ma głoowica do moich objawów //??? dobrze czytałes mój post jezeli tak to powinienes wiedziec ze te objawy nie maja nic wspolnego z głowica
-
2,5 tds cos pada ale nie wiadomo co
teraz nic sie nie dzieje samonaprawa spalanie spadło o 100% czekam az znowu mu zacznie odbijac tylko wtedy juz bede miał zze soba 2 wtryskiwacz sterujacy szybka podmianka i zobacze czy to on
-
325 tds kopci jakby nie dostawał powietrza
jak ktos jezdzi z uszkodzonym wiskiem lub bez płynu chłodzacego lub z połowa pompy wodnej albo zapowietrzonym układem na maksa to nawet w 1.6 strzeli chociaz tam głowica jak w komarku to nie ma co strzelic ale generalnie nie słyszalem zeby komus strzeliła przy prawidłowej eksplaatacji zanim cos napiszesz to ...
- ASC
- ASC
-
2,5 tds cos pada ale nie wiadomo co
tez sie zdziwiłem jak go zobaczyłem ..kupujesz tanszy za 40 zł i wycinasz prostokąt i 100 zł w kieszeni
- ASC
-
2,5 tds cos pada ale nie wiadomo co
w necie za ten klucz z wycieciem kazali zapłacic 146 zł :mad2: http://www.pronar.com.pl/katalog/?page=showProductDetails&ref=A0302C7
-
2,5 tds cos pada ale nie wiadomo co
heeheh dobre 2 sprawy za jednym zamachem co do kata to cos wam napisze pojechałem dzis do warsztatu z zapytaniem o sprawdzenie czy jest kat zapchany koles mi na to zeby przyjechac jutro to sie zobaczy mówi ze najwyzej sie go wytnie i na smietnik wyzuci...... na smietnik wtryskiwacz akurat mam drugi z poprzedniego silnika i wyglada na nowy wymieniany w rajchu tylko jest problem z kluczem zeby go wykrecic zamówiłem go w sklepie i czekam
-
pytanie o wtrysk sterujacy 2.5 tds
thx
-
pytanie o wtrysk sterujacy 2.5 tds
fajnie dzieki a jeszcze jedno dotyczy wtryskiwacza sterujacego opornosc moze byc ok ale działa on w bardzo niskim napieciu i moze przeklamywac sprawdzic to mozna na oscyloskopie wtedy otrzymamy odpowiedz czy jest sprawny jakim kluczem go odkrecałes ??? jeszcze jedno rozkrecałes go całego ???