Skocz do zawartości

RUDY 102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RUDY 102

  1. RUDY 102 odpowiedział(a) na RUDY 102 temat w E36
    Zgadza sie silnik był wymieniany wsadziłem teraz silnik od modelu bez klimy mechanicy mieli problem zeby odkrecic zaslepke w koncu ja zostawili i przykrecili ten czujnik w inne miejsce nad pome .Zastanawiam sie czy to bendzie miało jakies skutki ze jaet z przodu a nie z tyłu głowicy
  2. załuz se zaworek zwrotny jak to nie zda egzaminu to wtedy czeka cie wymianka serca a zaworek to jest prosty sposób tani i szybki
  3. RUDY 102 odpowiedział(a) na RUDY 102 temat w E36
    :nienie: niestety nie to nie był przekaznik kolega wczesniej miał racje padł czujnik temperatury i robił zware tylko ze umnie jest on nad pompa wtryskową jutro bende wymieniał narazie dzienki za wszystkie podpowiedzi udało mi sie juz usunac kilka drobnych usterek dzieki forum w legnicy nie było odpowiednich lekarzy na te przypadłosci pozdrawiam
  4. RUDY 102 odpowiedział(a) na RUDY 102 temat w E36
    wisko jest dobre silnik ma przejechane dopiero 70 tys ale jutro sprawdze ten czujnik i dam odpowiedz narka
  5. RUDY 102 opublikował(a) temat w E36
    witam wszystkich mam problem dotyczacy wentylatora klimatyzacji u mnie jest tylko jeden mały problem on kreci sie cały czas na 2 biegu bez wyjatku czy mam włonczona klime czy nie jak jest zimny silnik i goracy itp niedawno kupiłem autko i zeby sie nie krecił wyjełem bezpiecznik.KLima jes nie nabita pozdrawiam
  6. RUDY 102 odpowiedział(a) na M_BOR temat w E36
    witam dzisiaj po długich meczarniach wymieniłem ten kondesatorek i o dziwo ani razu sie nie wyłonczył panel a ja rozbebeszyłem do niemiłosiernie. he a to był tylko mały kondesatorek pozdrawiam
  7. RUDY 102 odpowiedział(a) na M_BOR temat w E36
    witam jaki kondesatorek wymieniłes bo mam te same objawy juz nawte srube wkreciłem w panel na wylot jak siwe wyłonczy to podkrecam i działa na jakis czas ale trzeba cały czas panel zdejmowac :D
  8. Witam z tds miałem taki sam problem, rano przychodzisz a w rurce pusto i trzeba troche pokrecic zanim zajara .Rozwiazałem to szybko wymieniłem oringi na dolocie i wylocie ON w filtrze paliwa i załozyłem zaworek zwrotny zeby sie nie bawic w sprawdzanie głowiczki ,problem znikną jak reka odją pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.