Treść opublikowana przez RUDY 102
-
2.5 tds objawy przed wywaleniem uszczelki pod głowica
no to sie nawyprawiało urwał sie zawor co spowodowało urwanie tłoka skrzywil sie korbowód i szlag trafil wał korbowy a to wztstko bo cos stukało w silniku nie zapowiadało sie na taka awarie a jednak silnik zmielony jak kotlet
-
2.5 tds objawy przed wywaleniem uszczelki pod głowica
OCZYWISCIE JEST PROBLEM Z ODPALENIEM wiecej bede wiedział jutro jak zwali głowice
-
2.5 tds objawy przed wywaleniem uszczelki pod głowica
no własnie silnik sie kreci Zawory na swoim miejscu nie ma oleju w wodzie i odwrotnie pod czwartym wtryskiem widac wydmuchana uszczelke kolega go rozbiera na poniedziałek bede wiedzial czy cos jeszcze ale te objawy to naprawde cos nowego dla mnie chodz nie jestem laikiem ja stawiałem na niedrozna magistrale olejowa w obrebie 3 cylindra (jakis paproch w postaci silikonu) zapychajacy chydropopychacz a tu normalnie psikus panewki inny dzwiek wydaja to było stukanie na wolnych a rzezenie przy schodzeniu z wysokich obrotów objawy podobne do chydro popychacza a jednak nasze bmki potrafia byc nieprzewidywalne jak kobiety
-
2.5 tds objawy przed wywaleniem uszczelki pod głowica
witam mam małe spostrzezenie dotyczy tds ostatnio cos zezilo i zaczeło stukac w silniku diagnoza padła na popychacze zaworowe wymiana 12 sztuk i nic jak stukało tak stuka dalej nie zwazajac na te stuki wybralem sie do krakowa no i na autobanie przy 160 buch cos łupneło ostro i olej zalał cały silnik i komore silnika na pierwszy zut oka uszczelka wywalona ewidentnie co dalej jeszcze nie wiem mam tylko mała uwage ze bmki moga splatac niezłego figla bez najmniejszego ostrzezenia zastanawiam sie co miało pukanie do wywalonej uszczelki pod głowica na magistrali olejowej to jakas paranoja nowiutka pompa wody zero podniesionej temperatury nie było wody w oleju ani oleju w wodzie normalnie zero symptomów odpowiadajacych za padajaca uszczelke
-
Bardzo ciężko się prowadzi BMW E36 silnik M50
miałem amortyzatory sachs nie bardzo byłem zadowolony teraz wsadzilem bisteina nic nie mogo powiedziec bo wsadzilem je dopiero co za jakis tydzien moge cos o nich napisac złych opini nie maja
-
Bardzo ciężko się prowadzi BMW E36 silnik M50
no to szukaj nowych amorków bo masz je trzasniete i to na 100 % i to jet przyczyna pływania samochodu tydzien temu za 2 szyki na tył z osłonami odbojami i gornym mocowaniem boogie dałem 360 zł bilsteina wymiana 30 min kazdy teleskop działa na tej samej zasadzie jezeli sam sie nie rozciaga i manipulacja przy nim nie sprawia problemu to jest szrot na badaniu u mnie wyszło na tyle po około 65-68% sprawnosci w rezultacie faktycznie to były wylane szroty ktore stawały se tak jak u ciebie w kazdym miejscu w jakim chciałw wiec sam widzisz ze nie ma co sie sugerowac jakimis testami amorków
-
Bardzo ciężko się prowadzi BMW E36 silnik M50
teleskop powinien sam sie rozciagac a nie na siłe na siłe to sie go sciska
-
co powiecie o tych amortyzaorach ?
za bilsteina płaciłem 120 zł za sztuke na tył plus odboje,osłona i gorne mocowanie boogie za taki zestaw na strone trzeba zapłacic 165 zł
-
co powiecie o tych amortyzaorach ?
nie widze zeby ktos je kupił.....
-
[E36] inicjalizacja immobilizera w kluczyku
dziwne jak odbierałem kluczyk ten za 150 zeta to nic nie inicjowałem wsiadłem wsadziłem w stacyjke i odpaliłem nie było zadnego problemu u sklepowych magików kosztował 250 nie był orginalny i jeszcze meczyli sie chyba z godzine zeby imobilajzer im zadziałał po godzinie powiedziałem dziekuje i pojechałem do serwisu
-
jakie polecacie szklanki 2.5 tds
no niech CI bedzie napisałem to zbyt pospiesznie dla mniej domyslnych chodzi o popychacze chydraułliczne (kąpensatory) )chociaz sprawa juz zakonczona jezeli jest uszkodzony regulator to u jednych bedzie walił jak cholerka u innych rzezi ,na wolnych bedzie cisza na przy wiekszych obrotach bedzie sie odzywał objawy sa naprawde rozne
-
jakie polecacie szklanki 2.5 tds
Witam i szukam kogos kto moze mi polecic jakiej firmy kupic szklanki (regulatory olejowe zaworów)
-
NIecodzienne zjawisko
to jednak dobrze myslałem ze to nic z przodu
-
NIecodzienne zjawisko
no z tym lacznikiem to juz bardziej bym sie zgodzil
-
NIecodzienne zjawisko
kurde no nie wiem czy to wina sprzegła brałem je pod uwage ale te pukniecia słychac z tyłu
-
NIecodzienne zjawisko
wydaje mi sie ze to luzy na dyferencjale mam te same objawy ale jeszcze nie ogladałem tego przyjdzie cieplo to sie za to wezme jezeli nie ma luzów na wale gumowy łacznik wału ze skrzynia biegów tez jest dobry to zostaje dyfer zostaje jeszcze tarcza i tłumiki drgan skretnych ale to juz wyzsza szkoła jazdy
-
Nietypowe pytanie (gaz w Niemczech)
z tego co pamietam jak jezdzilismy do niemiec to kolega miał inna koncówke do gazu taki reduktor który zakładał przy tankowaniu w niemczech
-
Ogrzewanie/Klimatyzacja
to bedzie ten pierwszy w rzędzie przy sciance działowej komory silnika nad rozrusznikiem tylko sie tym nie sugeruj bo wystarczy szlaufy przełozyc i kolejnosc sie zmienia
-
[E36] Jaki napęd
co do napędu to słyszałem ze przedni naped jest dla dziewczynek
-
tylna wycieraczka w Touringu
prawdopodobnie trzpien na którym jest zamocowane pioro sie zatarł
-
kontrolka hamulców , a klocki nowe ico?
są 2 po przekątnej samochodu przód lewy tył prawu
-
kontrolka hamulców , a klocki nowe ico?
nie trzeba kasowac nic samo zgasnie jak załozy nowy czujnik
-
pytanie do posiadaczy turinga z relingami
ok thx
-
pytanie do posiadaczy turinga z relingami
WITAM powiedzcie mi jak sa mocowane relingi w kombi czy besposrednio do płaszczyzny dachu czy do tych śrub schowanych pod uszczelka nad dzwiami z boku płaszczyyzny dachu
-
Ile silnik z BMW jest w stanie przejechą km.
widze ze silnik jak wino czym starszy tym lepszy :D