Skocz do zawartości

KRIS85

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KRIS85

  1. KRIS85 odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w E36
    Mts z tego co słyszałem toż raczej kiszka. Niestety dobry amor kosztuje. Ale wydasz raz na dłuższy czas a nie na rok.
  2. Ale kolega nie montował tylko demontował. Pewnie coś uszkodził przy demontazu lub jakiś kabelek się zerwał. Sprawdź jak kolega matiss radzi wsztytkie wtyczki i kabelki. Pod deską roxdzielczą.
  3. KRIS85 odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w E36
    Najtańsze co może być na rynku! Chcesz pojeździć długo to Sachs, Monroe Refleks, Bilstein (chodz po moich reklamacjach z bilsteinem to nie polecam), ew. kayaba. Można się pokusić o Delphi.
  4. Dobrze że wszytko OK. ale o rozrządzie odpowiedziałem Tobie w grudniu. I dopiero teraz do niego zajrzałeś??
  5. KRIS85 odpowiedział(a) na Spigi0 temat w E46
    viewtopic.php?f=69&t=117886
  6. :cool2: Mojej trochę brakuje...niestety
  7. KRIS85 odpowiedział(a) na Remik87 temat w E30
    Świece, kopułka, palec, przewody. Tyle razy było opisane... :search:
  8. KRIS85 odpowiedział(a) na E.T. temat w Galeria - nasze samochody
    No widzę że czeka Cię dużo pracy by to auto doprowadzić do sensownego stanu. Powodzenia.
  9. viewtopic.php?f=68&t=120678 Jak masz vanosa to uszczelka pod Vanos do silnika m50. M52 ma inną troszkę uszczelkę. Reinz lub goetz i kpl z uszczelkiami świec. Koszt maks 80zł. Nie ma potrzeby stosowania sylikonu.
  10. KRIS85 odpowiedział(a) na micrak10 temat w E30
    1300-1700 to koszt samego kompresora, a gzie reszta.... dolot, intercoler, strojenie, bez zakucia to z mocą nie poszalejesz. Jak nie masz co z kasą robić to rób, ciekawy projekt by był a tak to lepiej swap-ować np. M42 prawie 140km bezwaryjnie a do is dostaniesz więcej części do podniesienia mocy.
  11. KRIS85 odpowiedział(a) na KRIS85 temat w X5 (E53)
    Podziękował. Sprawa już z głowy. Siedziało bardzo mocno ale w końcu puściło.
  12. KRIS85 odpowiedział(a) na iloveE34 temat w E30
    Pewnie klasyka M40. Masz post "najczęście zadawane pytanie", i tematy typu klaczego m40 klepie. Poczytaj. viewtopic.php?f=67&t=136132 ew.koszt naprawy w zależności od tego jak bardzo chcesz się p...ć dalej z tym m40. Wałek, popychacze i dzwigienki plus robota to ok 1 tyś. Można też kupić same popychacze i pojechać do gościa z aleksandrowa ktróry robi patent by uciszyć M40. koszt u niego to ok 350-500zl. Ale jak chcesz i masz kasę na SWAP to lepiej SWAP.
  13. Wszystkie m20 mają pasek. Dopiero m50 ma łańcuch ale nie były one w e30 montowane.
  14. KRIS85 odpowiedział(a) na croopsky temat w E34
    Może po prostu Ci się udawało. Jak reklamuje taie tarcze gdzie widać że na powiechchni przyleganie są jakieś wżery od brudu to reklamacja jest oda razu odrzucana ze względu na niewłaściwie przeprowadzony montaż. Oczywiście ważny jest też zacisk hamulcowy by tłoczke płynine się poruszał oraz sam zacisk po prowadnicach. Może tu leży problem. Pozdrawiam.
  15. KRIS85 odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Clip, dzięki za uwagę. Co mogłem to poprawiłem. Resztę mody usuną i mam nadzieję że nie dostnę po głowie. :D
  16. KRIS85 odpowiedział(a) na ATIK temat w E36
    Zwróć uwae że w e36 były amorki do 92 i od 92 roku
  17. KRIS85 odpowiedział(a) na croopsky temat w E34
    Ja widzę właściwie tylko niewłaściwy montaż.
  18. KRIS85 opublikował(a) temat w X5 (E53)
    Mam pytanie. W jaką stronę odkręca się sprzęgło wyskotyczne wentylatora? W mojej e30 wiem ze jest lewy gwint a jak jest w X5 4,4? Pozdrawiam.
  19. ecotronik nie ma żadnch śrubek do regulacji bo regulację elektroniczną. Takie c....o które dziła jak było nowe a po 20 latach to jak ma kaprys. Mój tata ma taki gaźnik to po złożeniu z 3 udało mu się coś sensownego stworzyć.
  20. KRIS85 odpowiedział(a) na ATIK temat w E36
    No nir porównujmy Monroa czy bilsteina do Kamoki. Ale monroe nie jest zły. szczególnie ten Refleks, czyli ta wyższa linia monroa. Po prostu by było za tanio jak na sachsa. A że zobzenie zawodowe każe mi sprawdzić takie promocje wiec sprawdziłem że sachsa to ja moę np. najtaniej zrobić 350/szt (sobie trochę taniej jeszcze ) ale normalnie to ok 400/szt. tak jak mieli na tej stronce. A swoją drogą 500zł za cztery amory do BMW..... strach się bać.
  21. KRIS85 odpowiedział(a) na ATIK temat w E36
    Matiss, sa na tej stronie ale po prawie 400 za sztukę i raczje nie jest jakaś rewelacyjna ta cena (:. Osobiście mogę polecić Monroa z seri refleks, ma 3 lata gwaracji i są po ok 250/szt. U mnie spisują się o niebo lepiej niż bilstein B4. http://www.czescidobmw.pl/Amortyzator,k,858.php
  22. KRIS85 odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Jak dla mnie to przednią napędówką łatwiej zmienia się pas gdy leży duż obłota pośniegowego, łatwiej się przyśpiesza przy wyprzedzaniu na śliskiej nawierzchni. (zmieniam pas i gaz w podłogę a auto bedzie zawsze ciagnąć, a z tyłem to trzeba delikatnie gazu bo zaraz postawi). I każy to potwierdzi. Ale ty w brew temu co mówisz, to jeździsz z dcs i elktronika CIę wyręcza. Ale poderzewam że jeszcze kilka kursów to i zimówek nie bedziesz potrzebował. Jak pisałem trochę wcześniej. Wpadnij to mnie na wioskę jak nawali z 40cm śniegu i wjedź 400 m pod góre. Objadę cię syrenką lub wartbugiem. Nie zmienia to faktu że mam tylny napęd i nie narzekam. Radzę sobie bez problemu. Bez DSC,ABS i innych wynalazków dla mięczaków :twisted: Seler i umówy się. Jesteś po szkoleniu więc ogarniasz tył. Ja nie jestem i też ogarniam bez problemu. Ale dla każdego co mało jeździ tyłem lu przesiada się z przedniego na tył to nie ogarnie. Zawsze przedni napęd bedzie lepszy. Bezpieczniejszy
  23. KRIS85 odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Co poradzić.
  24. KRIS85 odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Poprawione, oczywiście miał być cytowany seler. A tak z ciekawości zapytam tych co brali udział z takich szkoleniach, ile taka zabawa kosztuje??
  25. A co masz za gaźnik?? Zwykły czy ecotronic. Jak ecotronic to za obroty odpawiada takie ustrojstwo, jak zwykly to masz śrubę do regulacji paliwa i obrotów. ściągnij z netu książkę "Sam naprawiam e30" i tam poczytaj. Bo pewnie na forum już nikt tego nie będzie pamiętał. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.