Treść opublikowana przez mmcv
-
chip tuning - wykres
a takie M57TUD30
-
chip tuning - wykres
Warszawiak86 spoko :cool2:
-
Rozkladana dzielona kanapa sedan - PYTANIE
Panowie , Pisze bo zaskoczyl mnie bardzo fakt ze nie mam rozkladanej kanapy w sedanie (myslalem ze takie rzeczy to norma) i nie mam rekawa na narty :mad2: :mad2: .Jako ze lubie na narty pojechac pytanie do Was: jak wyglada sprawa z rozkladana kanapy , ewentulanie dorobienie dziury na narty w kanapie ? Chodzi mi o zdjecia mocowania itp zeby ewentualnie wymienic cala kanape , lub zrobic tylko wneke . Nie wiem ile jest z tym zabawy i czy moze ktos juz taka przerobke u siebie robil . Napewno jest to mozliwe bo nie ma blachy z tylu wiec byloby to do zrobienia przez jakiegos tapicera. Generalnie to wolabym opcje z rozkladana kanapa tylko nie wiem jak wyglada sprawa z mocowaniami . ASO mowi ze jest to do zrobienia ale jak to w ASO ... nie ma zestawu naprawczego wiec oni sie nie podejma - norma :D .
-
chip tuning - wykres
kurde ... nie chce byc nie mily ale kolega pyta o konkretny model (2010) gdzie nie kazdy ogarnia temat. Chipy do starych VAGow wgrywaja juz nawet studenci :roll: Ja mysle ze napewno Masters ogarnia sprawe , ale mozesz zapytac rowniez Grzeska z tego forum .
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
no jednak tak :D , ale powiem Ci ze niewiele brakowalo. Mimo wszystko dzieki wielkie za mega rzetelna rozmowe i dokladne informacje o samochodzie , malo jest takich sprzedajacych :cool2: .Czlowiek od ktorego kupilem samochod wydawal sie byc rownie rzetelny i szczegolowy , jak bedzie, czas pokaze . Z uzywkami bywa roznie (zreszta z nowymi podobnie :roll: ).
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
dzieki :cool2:
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
no kupilem 5er i ... to w IXIE ... powiem tak 3ka to kapitalny samochod , swietnie jezdzacy po zakretach ale 5er to inna liga. Niechodzi mi o prowadzenie bo to jest prawie tak samo dobre jak w 3er ale o komfort , wyciszenie, przestrzen w srodku. No i oczywiscie 3.0d :mrgreen: :mrgreen: , nie wierzylem w spalanie tego motoru dopoki sam sie nim nie przejechalem . Sprzedajacy twierdzil ze nie bedzie mi mowil ile to auto pali bo i tak mu nie uwierze, spalanie jest naprawde rewelacyjne :cool2: :cool2: .
-
INPA
Panowie pytanie ... czy do LCI (rok 2007 i pozniejsze) potrzebny jest inny kabel? Probowalem wpiac sie w silnik przez INPE niestety nie bylem w stanie... do 2007 wpinam sie bez problemu bo wpinalem sie juz w 30 aut. Czy problem stanowi predkosc transmisji danych?czy moze chodzi o ustawienia na USB ?
-
Opony 235/45/18 nie za wysokie ??
dobra zamowilem 245/40 temat do zamkniecia :D
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
czy dlugo ? Praktycznie auto bylo sprzedane w momencie wystawienia na aukcje. Dzis poprostu ja odebral wkoncu :D
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
Co mnie sklonilo ... Od poczatku chcialem 3.0 , trafila sie fajna 2.0 to kupilem , zrobilem program jednak to nie to . Przyzwyczailem sie w A4 do V6 i niestety ale R4 nie dla mnie , choc to z BMW w porownianiu do VAG to mruczy bardzo ladnie :!: . Narazie nie mowie co , nie bedzie to niestety 3er , trzeba troszke zmienic :wink:
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
Dzis oddalem auto , troche smutno bylo jak odjezdzalo ale wiem ze trafilo w dobre rece :cool2: :cool2: , mam nadzieje ze kolega bedzie bardzo zadowolony z tego samochodu :D
-
Opony 235/45/18 nie za wysokie ??
chyba wlasnie bedzie 245/40. Teraz kwestia opon :mrgreen:
-
Opony 235/45/18 nie za wysokie ??
Panowie ale 245/45 to roznica 20.9 mm od WZORU ktorym jest 225/50... To jest ponad 3%, wiem ze BMW w takich przypadkach nie gwarantuje ze wszystkie systemy beda zachowywac sie tak jak powinny , a moze ja to tylko zle odbieram :roll: i nie nalezy sie tym przejmowac ... ? Jesil mialbym zakladac 245/45 to juz wole 235/45 bo bedzie mniejszy balon .
-
Opony 235/45/18 nie za wysokie ??
no wlasnie mysle o nich , fele beda 8cali ale to 245 spokojnie wchodzi . czekam na jeszcze jakies opinie.
-
Opony 235/45/18 nie za wysokie ??
Panowie czy 235/45/18 nie beda za wysokie do e60 ? . Generalnie widze ze wzorem opony jest 225/50/17 , wiec roznicy jest prawie 12mm . Zastanawiam sie jeszcze nad 245/40/18 tylko ze to beda juz kamienie (oczywiscie nie RSC). Prosze o porady i wyrozumialosc :D :D
-
Diesel- zapach spalin w kabinie
Przejedz sie po trasie zeby go wypalic. Skocz na autostrade(daleko nie masz) zrob 30min z obrotami powyzej 2500 wroc i sprawdz czy dalej smierdzi . Ew . sprawdz bledy czy napewno nic nie wywala i nie przerywa w trakcie wypalanai DPF
-
[E91] mało stabilne
sprawdz tez stan amortyzatorow i zobacz tuleje plywajace z tylu . One czesto sprawiaja ze tyl auta jezdzi wlasna droga.
-
smar do alu
ja zawsze smaruje miedziana i nigdy nie ma zadnego problemu (w zadnym aucie). W BMW problem jest taki ze felga idealnie przylega do piasty stad czeste zapieki... Przesmaruj miedzia bedzie dobrze. :cool2:
-
Myszkowanie na letnich
Jaki masz rozmiar opon zimowych a jaki letnich ? To Twoj pierwszy sezon na letnich czy juz na nich jezdziles? Kto w marcu zaklada letnie opony w RWD ? :duh: ... spadnie snieg (oby nie) jak w cos przykur.... to Ci sie odechce takich zabiegow ...
-
Silnik 2.0d M47N2 163km, większa turbosprężarka z 3.0d 231km
jak bedzei dokumentacja to tez moge sie dorzucic do projektu :wink: zeby sie na koncu nie okazalo ze nasze stowki poszly na wczasy w acapulco ;-)
-
BMW seria 3 - z silnikiem 2.0 163KM.
Trochę kategoryczne stwierdzenie. Ja swojego '06 wystawiam za 44tys bo ma przebieg 245tys km i za wyższą cenę pies z kulawą nogą się nim nie zainteresuje a poza przebiegiem autko jest w idealnej kondycji. ja swoja za 56k wystawilem i tylko dostaje informacje ze ktos ma 50 i szuka z 2007 roku :wink:
-
320d buczenie, wibracje >2000obr
Zawor dlawiacy ... zanim wymienisz dwumas /sprzeglo i ... wie co jeszcze to poczytaj sobie o CDV viewtopic.php?f=70&t=157252 . Mi na poczatku dokuczyl pare razy , od 10kkm wogole tego nie poczulem. Kolo pasowe nie ma nic wspolnego z czuciem czy nie czuciem spalin w aucie!,ani tez z wbijaniem 1ki... (1ka troche kulawo nieraz wchodzi 320d,za to skrzynia jest mega precyzyjna). Spaliny moze byc czuc bo np... zle zalozona jest opaska na EGR(ja mialem taki przypadek ), lub EGR jest nieszczelny . DPF jest juz troche przytkany i jak postoimy w korku to czuc spaliny - wniosek wyjechac na autostrade i 20min z obrotami powyzej 2.5k - jednym slowem dac mu w palnik a nie jezdzic jak emeryt. Co do buczenia u mnie tez lekko cos buczalo jak zdjolem oslone silnika to przestalo cokolwiek buczec czy to jade na 4ce i delikatnie przyspieszam czy mam 5ke czy 6ke...Polecam sprobowac bo ja tez nie sadzilem ze to oslona ale z glupia ja zdjolem i jest :cool2:
-
Silnik 2.0d M47N2 163km, większa turbosprężarka z 3.0d 231km
podpinam sie zeby sledzic temat :D :D
-
BMW seria 3 - z silnikiem 2.0 163KM.
mi kiedys ktos powiedzial ze oleju w skrzyni to sie nie wymienia tylko dolewa... nie wiem na ile jest to prawda a na ile nie . Manual to nie automat. Moze poprostu masz malo tego oleju. Znalem taki przypadek z A4 , bylo malo oleju skrzynia na mrozach pracowala ciezko dopoki auto sie nie zagrzalo. Dolano oleju skrzynia zaczela pracowac miekko .