Skocz do zawartości

fomicz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fomicz

  1. Dokladnie, albo ktos uszkodzil kabel czujnika/czujnik, albo zuzyly Ci sie klocki hamulcowe.
  2. fomicz odpowiedział(a) na maniek__ temat w E36
    Rowniez jezeli zegary sa nieoryginalne i nieprzeprogramowane.
  3. fomicz odpowiedział(a) na komdell temat w E39
    Niekoniecznie, u nas jest polska fabryka tej firmy: http://www.vorwerk-autotec.de Ale normy jakosciowe sa oczywiscie narzucane przez BMW ;)
  4. fomicz odpowiedział(a) na komdell temat w E39
    To dlaczego elementy zawieszania do X5, A4 i innych aut koncernow niemieckich sa rowniez produkowane w fabryce w polsce.
  5. fomicz odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    Sprawdz czy w tescie 1 masz ten sam VIN co w DR, jezeli nie to do odblokowania uzyj tego co masz w zegarach!
  6. fomicz odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    Ktorys z testow zegarow ma gong on/off, ale nigdy nie probowalem tego ustawic.
  7. fomicz odpowiedział(a) na marcin.monia.bmw temat w E39
    Mozna samodzielnie zmieniac biegi +/-. Poza tym poprzednie automaty mialy 4 biegi, tiptronic ma 5 biegow. Ale wydaje mi sie, ze 520 jest troche za slabo do automtycznej skrzyni. Tego silnika radze szukac z manualem.
  8. 13 tys. nie wyciagniesz, ale wez wycene niezaleznego rzeczoznawcy i odoluj sie. Najpierw do HDI pozniej do Rzecznika Praw Ubezpieczonych. Oczywiscie mozesz to zroic bezgotowkowo w BMW.
  9. fomicz odpowiedział(a) na johnny temat w Diagnoza komputerowa
    No wlasnie?
  10. fomicz odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    Telefony dzialaja niezalzenie od sieci. Byc moze sa rozne rodzaje kart SIM, ale to juz inna historia. Co do doladowan, to przeciez mozna to zrobic zdalnie z internetu, wiec nie potrzebujesz do tego uzywac telefonu w samochodzie.
  11. fomicz odpowiedział(a) na Roberto temat w E34
    Km/mile to mozna przedstawic przez zlacze diagnostyczne podobnie jak jezyk i C/F.
  12. fomicz odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    Z tego co pamietam to chipem do gory, a naciecie pasuje tylko w jeden sposob.
  13. fomicz odpowiedział(a) na falcone temat w E39
    Jezeli masz karte w 'telefonie' to po prostu odpowiednio ja wloz. U mnie czasami cos nie lapie, wyjmuje karte, wkladam ponownie i juz dziaka,
  14. fomicz odpowiedział(a) na kubotek temat w E39
    Jak bedziesz mial szczescie i auto bylo serwisowane to tak. ale ja bylem osobiscie w BMW i mieli jakis problem, a przez telefon w jedym serwisie powiedzieli mi, ze takich informacji mi nie udziela! Chyba, ze jakis forumowicz pracuje w serwisie i zrobi taka przysluge!
  15. Z nowych radyjek w przystepnych cenach: Jezeli dostaniesz to Uniden 520XL dalej President Johnny, Walker, Tylor. Z uzywanych starych radyjek: President Herbert, Alan 28. Antena najlepiej na stale na srodku dachu ale jak masz sedana to polecam President Indiana w tylny blotniku - atena, ktora nie wyglada jak antena CB i spisuje sie bardzo przyzwoicie.
  16. No t wniose: powinni wyplacac brutto ale PZU wyplaca netto - nic na to nie porwadzisz. 'Kwota brutto' juz od dlugiego czasu jest po wyroku SN ale w naszym kraju nie ma prawa precedensowego i niektore firmy ubezpieczeniowe na tym bazuja. netto/brutto nie bedzie takie wazne jak zobaczysz wycene: np. cena zamiennika i 50% amortyzacji czy cena roboczogodziny usredniona dla danego rejonu!
  17. Powinni z VAT a niektorzy wyplacaja bez VA, powinni bez amortyzacji a wyplacaja z amortyzacja. Jezeli nie odpowiada Ci wysokosc odszkodowania to odwolanie a pozniej sad.
  18. fomicz odpowiedział(a) na DIABLO temat w E39
    Temat alkoway kilka razy dziennie. Ja polece STAG-300 z wtryskami Valtec, mam i jezdze. Co do warsztatu polecana firma to EGP ale nie wiem czy instluja STAGI, na pewno robia tam KME.
  19. Podjedz na zwykla diagnostyke spalin i bedzie to widac. Odpal na benzynie, zobacz jaki sklad - przelacz na gaz i zobacz jak to wyglada. Zdemuj po kolei kable WN ze swiec lub odpinaj cewki i zobacz czy jest jakas roznica. Jezeli podaje benzyne, to silnik powinien chodzic gorzej.
  20. fomicz odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    5 generacja to powinie byc juz wtrysk ciekly, ale nie sadze, zeby komus to sie oplacalo. Dobre instalacje wtrysku sekwencyjnego obsluza kazde auto. Polskie STAGI sa aktualnie mocno polecane i maja bardzo dobre opinie.
  21. fomicz odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    A lyzka na to... Fizyka sie klania prosze szanownego kolegi. W kazdej instlacji zuzycuie LPG bedzie min. 20% wieksze. Ja mialem w poprzednim aucie wtrysk ciekly Vialle, ktory mial nawet powrot do ziornika nadmiaru gazu i... tez palilo 20% wiecej niz benzyny, a jak trafisz kiepski gaz to i wiecej :(.
  22. fomicz odpowiedział(a) na Stanczi temat w E34
    Wg mnie to sygnaliuje problem z tylnymi swiatalami - mialem to samo. Nie swieci jakas zarowka z tylu, sprawdz dokladnie!
  23. Jak zwiekszysz moc a co za tym idzie moment to skrzyni moze tego nie wytrzymac. Przy automatach nie zaleca sie chipowania.
  24. Tylko wtrysk, chociazby polskiego STAGA-300. W Twoim przypadku koszt powinien byc ~3000-3200 PLN.
  25. W zaleznosci od rodzaju skrzyni i uzytego leju. Przy oleju LongLife wymiana co ok. 100 tys. km.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.