Skocz do zawartości

fomicz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fomicz

  1. Ale napisales 50-200 zl. - w Nieporecie biora 300 zl!
  2. Ja rowniez zastanawiam sie nad wymiana lamp na Helle z ringami. zastanawiam sie tylko czy zalozyc zwykle czy xenony. Auto z 11.1999, w jaki sposob sprawdzic werse LCM, czy da sie przeprogramowac czy nie?
  3. Tak powino to wygladac. Ja czekam na odpowiedz sprzedawcy, ktory sprzedal mi zegary do E39: "zegar sprawny 100% ,wizualnie BDB" z lekko peknieta pleksi i nieswiecacymi pixelami a kupilem zegary po to ay nie walczyc z brakiem pixeli u siebie i zaplacilem nawet wyzsza cene niz normalnie chodza na Allegro!
  4. fomicz odpowiedział(a) na bodziotx temat w E39
    Koszty utrzymania kazdego samochodu podobnej klasy beda bardzo podobne!
  5. To co napisal to sa rowniez nawigacje dostepne osobno na palmtopy. Jezeli chcesz najdokladniejsza mape Polski - na dzien dzisiejszy Auto-Mapa. Inne systemy maja mapy mniej dokladne.
  6. fomicz odpowiedział(a) na nimlot temat w E39
    Tak test 21 czy 20 kasuje bledy.
  7. fomicz odpowiedział(a) na adammart temat w E39
    Po wymontowaniu amorkow na maszynie do badania.
  8. fomicz odpowiedział(a) na adammart temat w E39
    Dokladnie, na tyle zawsze wyjdzie Ci niska sprawnosc. Ja niepotrzebni kupilem nowe amorki na tyl, po wymontowaniu okazalo sie, ze wszystko jest ok. Probowalem sprzedac Bilsteiny B6 do nivo ale brak zainteresowania. Podejrzewam, ze je po prostu zamontuje ;) a sprobuje sprzeda uzywki za grosze!
  9. fomicz odpowiedział(a) na obywately temat w E39
    Ale takie sa prawa rynku i sztuczne regulacje juz przerabialismy!
  10. fomicz odpowiedział(a) na nimlot temat w E39
    Tzw. kontrolka od elektroniki. Moze to byc spowodowane paliwem zlej jakosci. WYkasuj blad. Jezeli powroci to... wizyta na kompie i szukanie przyczyny.
  11. fomicz odpowiedział(a) na obywately temat w E39
    :jawdrop: Chyba zartujesz. Albo maja albo nie. :nienie: :nienie: nie mozna ograniczyc komus sprzedazy!
  12. fomicz odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w E39
    Ja mam nivo i lpg. Butla 48 l, nivo wyjete i zamontowane na butli. Nic nie przeszkadza poza mala iloscia gazu (40 l) ;)
  13. fomicz odpowiedział(a) na Mirgham temat w E39
  14. Gdzie miala takie wymiary ??? MSPAN ;)
  15. Przy okzaji kazdy cos dorzuci i bedzie 50 gr zamiast 27 gr, co nam daje 2,30-2,50 zl /litr! To juz jest paranoja. Solidarne panstwo :mlotek:
  16. Moze bardziej ekologiczne ale czy odnawialne? LPG powstaje jko produkt uboczny destylacji ropy naftowej!
  17. I od wczoraj w Zetce trabia. Dopiero po wakacjach. Moze zorganizowac jakis zajazd na Waraszawe?
  18. fomicz odpowiedział(a) na Fil4520 temat w E39
    Chodzi o to, zeby byla bez chromow?
  19. fomicz odpowiedział(a) na fomicz temat w E39
    E no tu juz lekko przesadziles ;). Silnik mozna wymienic a zegarow nie? To czesc wymienna jak kazda inna. Nie rozpatruje tego w aspekcie zgodosci z prawem, bo takie dzialania nie sa z nim sprzeczne, lecz w aspekcie zwyklego posiadacza samochodu! Oczywiscie tylko, ze ja nie chce uslugi za 1000 zl. majacej na celu oszukanie kupujacego.
  20. fomicz opublikował(a) temat w E39
    Zegary wymienilem ze wzgledu na calkowicie padniete piksele w moich starych zegarach, %5B640%3A480%5Dhttp%3A//lanciapolska.org/tomek/bmw_zegary.jpg postanowilem kupic zegary, naprawic stare i sprzedac albo jedne albo drugie. Oczywiscie zegary 100% sprawne i stan bdb maja lekko peknieta pleksi i minimalne problemy z pikselami, wlasnie jestem w trakcie walki z gosciem z Allegro, %5B640%3A480%5Dhttp%3A//lanciapolska.org/tomek/bmw3.jpg ale ja nie o tym chcialem. Zdziwilo mnie to, ze przebieg jest zapisany w zegarach, a nie w jakiejs innej czesci. I teraz mam dylemat, jezeli zostawie te kupione zegary to chyba musialbym ptrzywrocic przebieg jaki mialem na tych oryginalnych, ale jak ustawie jakis przebieg, to czy ktos pozniej nie zarzuci mi, ze licznik byl krecony :(
  21. Czy ktos moze to potwierdzic? Ktos ma wlaczone tageslicht?
  22. BTW: Czy byly orygiale alu do E39 z roznym 'malymi dekielkami'. W BMW maja dekielki 68 mm, ja w Alu mam inny rozmiar, wiec podejrzewam, ze sa nieoryginalne. Jakie macie romiary tych malych kolpakow?
  23. Ja filtr powietrza zminiam przy kazdej wymianie oleju tak jak filtr oleju, a filtry kabinowe co 6 miesiecy!
  24. Tez sie nad tym zastanawiam. W Lancii wlaczone pokretlem swiatla drogowe gasly mi po wylaczeniu zaplonu i to jest najlepsze rozwiazanie. W E39 zostaja pozycyjne :(. A moze da sie cos zakombinowac aby w pozycji nr 2 po wylaczeniu zaplonu gasly rowniez pozycyjne?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.