Treść opublikowana przez fomicz
-
[Elektronika] Problem z wyświetlaczem pod zegarami
Ale napisales 50-200 zl. - w Nieporecie biora 300 zl!
-
Błąd w komputerze po montażu Xenonów
Ja rowniez zastanawiam sie nad wymiana lamp na Helle z ringami. zastanawiam sie tylko czy zalozyc zwykle czy xenony. Auto z 11.1999, w jaki sposob sprawdzic werse LCM, czy da sie przeprogramowac czy nie?
-
[Elektronika] Problem z wyświetlaczem pod zegarami
Gdzie, gdzie???
-
Grill - oszustwo na allegro - proszę o pomoc
Tak powino to wygladac. Ja czekam na odpowiedz sprzedawcy, ktory sprzedal mi zegary do E39: "zegar sprawny 100% ,wizualnie BDB" z lekko peknieta pleksi i nieswiecacymi pixelami a kupilem zegary po to ay nie walczyc z brakiem pixeli u siebie i zaplacilem nawet wyzsza cene niz normalnie chodza na Allegro!
-
Jake są koszty utrzymania E39
Koszty utrzymania kazdego samochodu podobnej klasy beda bardzo podobne!
-
Jaką nawigację kupić?
To co napisal to sa rowniez nawigacje dostepne osobno na palmtopy. Jezeli chcesz najdokladniejsza mape Polski - na dzien dzisiejszy Auto-Mapa. Inne systemy maja mapy mniej dokladne.
-
[E39] kontrolka od emisji spalin
Tak test 21 czy 20 kasuje bledy.
-
amortyzatory przód
Po wymontowaniu amorkow na maszynie do badania.
-
amortyzatory przód
Dokladnie, na tyle zawsze wyjdzie Ci niska sprawnosc. Ja niepotrzebni kupilem nowe amorki na tyl, po wymontowaniu okazalo sie, ze wszystko jest ok. Probowalem sprzedac Bilsteiny B6 do nivo ale brak zainteresowania. Podejrzewam, ze je po prostu zamontuje ;) a sprobuje sprzeda uzywki za grosze!
-
Instrukcja obslugi E39
Ale takie sa prawa rynku i sztuczne regulacje juz przerabialismy!
-
[E39] kontrolka od emisji spalin
Tzw. kontrolka od elektroniki. Moze to byc spowodowane paliwem zlej jakosci. WYkasuj blad. Jezeli powroci to... wizyta na kompie i szukanie przyczyny.
-
Instrukcja obslugi E39
:jawdrop: Chyba zartujesz. Albo maja albo nie. :nienie: :nienie: nie mozna ograniczyc komus sprzedazy!
-
nivo a butla do gazu w kole
Ja mam nivo i lpg. Butla 48 l, nivo wyjete i zamontowane na butli. Nic nie przeszkadza poza mala iloscia gazu (40 l) ;)
-
FELGI - czy będą pasowały
- [EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
Gdzie miala takie wymiary ??? MSPAN ;)- Drożeje akcyza na gaz o 27 gr/l
Przy okzaji kazdy cos dorzuci i bedzie 50 gr zamiast 27 gr, co nam daje 2,30-2,50 zl /litr! To juz jest paranoja. Solidarne panstwo :mlotek:- Drożeje akcyza na gaz o 27 gr/l
Moze bardziej ekologiczne ale czy odnawialne? LPG powstaje jko produkt uboczny destylacji ropy naftowej!- Drożeje akcyza na gaz o 27 gr/l
I od wczoraj w Zetce trabia. Dopiero po wakacjach. Moze zorganizowac jakis zajazd na Waraszawe?- nakładka zderzaka przedniego
Chodzi o to, zeby byla bez chromow?- [ E39 ] Wymienilem zegary i...
E no tu juz lekko przesadziles ;). Silnik mozna wymienic a zegarow nie? To czesc wymienna jak kazda inna. Nie rozpatruje tego w aspekcie zgodosci z prawem, bo takie dzialania nie sa z nim sprzeczne, lecz w aspekcie zwyklego posiadacza samochodu! Oczywiscie tylko, ze ja nie chce uslugi za 1000 zl. majacej na celu oszukanie kupujacego.- [ E39 ] Wymienilem zegary i...
Zegary wymienilem ze wzgledu na calkowicie padniete piksele w moich starych zegarach, %5B640%3A480%5Dhttp%3A//lanciapolska.org/tomek/bmw_zegary.jpg postanowilem kupic zegary, naprawic stare i sprzedac albo jedne albo drugie. Oczywiscie zegary 100% sprawne i stan bdb maja lekko peknieta pleksi i minimalne problemy z pikselami, wlasnie jestem w trakcie walki z gosciem z Allegro, %5B640%3A480%5Dhttp%3A//lanciapolska.org/tomek/bmw3.jpg ale ja nie o tym chcialem. Zdziwilo mnie to, ze przebieg jest zapisany w zegarach, a nie w jakiejs innej czesci. I teraz mam dylemat, jezeli zostawie te kupione zegary to chyba musialbym ptrzywrocic przebieg jaki mialem na tych oryginalnych, ale jak ustawie jakis przebieg, to czy ktos pozniej nie zarzuci mi, ze licznik byl krecony :(- [ E39 ] Zaprogramowanie swiatel, gdzie poza ASO
Czy ktos moze to potwierdzic? Ktos ma wlaczone tageslicht?- Po czym poznac ze felgi sa oryginalne?
BTW: Czy byly orygiale alu do E39 z roznym 'malymi dekielkami'. W BMW maja dekielki 68 mm, ja w Alu mam inny rozmiar, wiec podejrzewam, ze sa nieoryginalne. Jakie macie romiary tych malych kolpakow?- filtry Gambera wasze opinie
Ja filtr powietrza zminiam przy kazdej wymianie oleju tak jak filtr oleju, a filtry kabinowe co 6 miesiecy!- [ E39 ] Zaprogramowanie swiatel, gdzie poza ASO
Tez sie nad tym zastanawiam. W Lancii wlaczone pokretlem swiatla drogowe gasly mi po wylaczeniu zaplonu i to jest najlepsze rozwiazanie. W E39 zostaja pozycyjne :(. A moze da sie cos zakombinowac aby w pozycji nr 2 po wylaczeniu zaplonu gasly rowniez pozycyjne? - [EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.