Treść opublikowana przez fomicz
-
Czasami nawet w ASO są dobre ceny.
Kombinuja z cenami! Jezeli zauwaza, ze moze przez pomylke dali niewlasciwa cene to se wykrecaja. BTW: Czy taka oferta na stronie jest oferta w mysl prawa handlowego i zakup jest zawarciem umowy jak w przypadku slynnych aukcji na Allegro? Czy mozna dochodzic w sadzie prawa do zakup po cenie jaka byla w momencie transakcji?
-
filtry Gambera wasze opinie
Ja od kilku lat uzywam, jezeli to mozliwe filtrona i jestem zadowolony.
-
Czasami nawet w ASO są dobre ceny.
A jaki jest kod czesci dla latareczki?
- ile oleju
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Dokladnie po co kupic 2 jak wystarczy 1 albo kupic 1 a pozniej gnac przez cale miasto po jeszcze 1 ;). Lepiej wiedziec dokladniej.
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Ok. sprobuje znalezc w mojej miescinie jakis bardziej znany olej. ;) Jest Shell ATF 220 DexII i AGIP DEXIII w podobnych cenach! Ktory? Ciagle jednak nie wiem ile powinno wejsc do ukladu!
- ile oleju
- ile oleju
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
A co myslicie o produktach Statoil, maja dexrona III po ok.27 zl.
-
Poprzednicy waszych BMW..
1.Fiat UNO 900 2.Opel Acona 1988 diesel 3.Opel Vectra 1994 r. 2.0 automat 4.Lancia Kappa 2.0 20V 56 miesiecy - super auto - duzo obszerniejsze niz E39
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Juz troche przewertowalm forum. Nivo w E39 ma uklad napelniania powietrzem i z tego co wyczytalem to nie jest on polaczony z ukladem wspomagania kierownicy. Na korku mam jak pisalem ATF, tylko teraz kwestia, ktory Dexron II czy III i jakiej firmy.
-
[ E39 ] butla lpg w zapas a gdzie pompa nivo?
Butla 48 l. Mechanizm od nivo przychodzi na butle i wszystko sie miesci.
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Ok. W takim razie jaki konkretnie olej wybrac i ile go kupic, zeby wystarczylo do wymiany! Czy Statoil Dexron II jest dobry? Czy lepszy Mobil a moze Quaker State?
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Chyba w E39 jest to samo. Cholera teraz nie wiem co robic. Jakie kolory maja plyny ATF i CHF? W instrukcji obslugi do e39 jest wyraznie napisane ze w ukladzie jest ATF. Jak to jest z NIVO czy w taki uklad wchodzi wiecej plynu i jak sie go wymienia?
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Mam nivo, ale co nivo ma wspolnego ze wspomaganiem?
-
CHF zamiast ATF w ukladzie wspomagania - E39 z NIVO!
Koledzy. Na korku plynu wspomagania jest jak byk napisane ATF only, ale moj mechanik twierdzi, ze najprawdopodobniej jest tam plyn CHF. Co robic? Plyn narazie niewymieniony, bo mam nieszczelnosc przewodu w ukladzie, ale co robic dalej? Wylac caly plyn CHF i wlac ATF czy pozostac juz przy CHF?
-
[ E39 ] 528 Oleje Valvoline, Shell, Mobil czy Castrol
ZTCW, kluczyk robi tylko kopię tego co jest na wyświetlaczu, więc zawsze będzie się zgadzał z wyświetlaczem. No to mnie pocieszyliscie ;)
-
Części do BMW na pierwszy montaż.
Nawet w Polsce sa produkowane elementy zawieszenia do BMW.
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
A moja ma dopiero 158 kkm (potwierdzone z kluczyka w ASO + dokladne ogledziny. Wpisy w KS do 132 kkm.)
-
Czasami nawet w ASO są dobre ceny.
Ja za komplet Fitrona (powietrza, paliwa, oleju, kabinowy x2) zaplacilem 199 z przesylka. Nie wiem czy warto za Knechta dac 2 x wiecej!
-
Blyskanie swiatel lock/unlock
Stary temat ale moze sie przyda: tu sa opisane fukncje jakie mozna wlaczyc w E39, E38, E46, E52 i E53. http://www.e38.org/E38-Options.pdf Wg tego w przypadku centralnego zamka nie ma opcji mrugniecia kierunkami.
-
Instrukcja obslugi E39
Nie mam pojecia, dlatego poprosilem kupla zeby kupil mi jak byl w Warszawie.
-
gdzie jest zbiornik plynu hamulcowego...??
Sprawdz to dobrze - poszukaj, moze byc ATF lub CHF. Moj mechanik pojechal do sklepu i sprzedali mu FEBI 6161 (CHF) dobrze, ze poczytalem forum bo na nakretce od wspomagania mam ATF only!!! Co prawda nie mam zadnych naklejek pomaranczowych czy zielonych ale napis jest jednoznaczny. Zdazylem w ostatniej chwili za pare godzin mialbym zalany CHF :(
-
[ E39 ] Zaprogramowanie swiatel, gdzie poza ASO
Gdzie poza ASO mozna zaprogramowac automatyczne zapalanie swiatel w E39. Jaki do tego potrzebny jest komputer?
-
Instrukcja obslugi E39
A nie lepiej kupic i miec zawsze pod reka? Na http://www.bmw-partnerzy.pl/wyprzedaz/ jest wyprzedaz u Smorawinskiego w Poznaniu po 41 zl.