Skocz do zawartości

DjAquaz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DjAquaz

  1. DjAquaz odpowiedział(a) na xxxneoxxx1 temat w E36
    Jedynie musisz skasować adaptacje czyli reset kompa
  2. Hehe no właśnie się skapłem że mam też 2 wtyczki,bo właśnie mam automat,czyli gites wszystko :cool2: . A ASC to zupełnie inna bajka
  3. Jutro będę zakładać Helicoil na wszystkie 14 gwintów. Nie mam zamiaru ponownie ściągać głowicy.Zakupiłem uszczelke 2.05 i śruby nowe. Będzie można porządnie dociągnąć gwinty jak w M50 . Szacowany moment Nm to 95Nm i ma trzymać :cool2:
  4. DjAquaz odpowiedział(a) na xxxneoxxx1 temat w E36
    czasem jak powiedziałem wtryski się mogą zawiesić i będzie cykać a raczej prawie że klekotać. Raczej nie radzę wsadzania innych wtrysków z m50 do m52 ,napewno się różnią.Możesz wsadzić z m52b25 :cool2:
  5. Nie chce nic mówić .Może to i nie dowód,ale zderzak jest inny bynajmniej nie od 330i który charakteryzuje się lotkami na dole
  6. DjAquaz odpowiedział(a) na leniuch temat w E36
    A skoro ci nie świeci na desce to znaczy że masz żaróweczke padniętą albo ktoś wyjął
  7. DjAquaz odpowiedział(a) na leniuch temat w E36
    No to na bank jest to czujnik klocków bo innego nie ma
  8. DjAquaz odpowiedział(a) na leniuch temat w E36
    Jeżeli masz czujnik przy klocku hamulca to ten kabel będzie czujnikiem ABS
  9. M50 nie ma czujników stukowego
  10. No tak ale 3 śruby nie trzymały
  11. Sprawdziłem
  12. Głowica zdjęta. Diagnoza? Na 5 cyl puściła uszczelka. 3 gwinty przez poprzednich fachowców popłynęły.Nie miała szans utrzymać się długo. Zastosuje Helicoil na wszystkie gwinty...problem z głowy. Zastanawiam się czy muszę planować głowice???
  13. Widzę że nikt nic nie wie :(
  14. Spróbuje jeszcze zobaczyc pompe wodną bo mam na zapasie nówke i obejrze chłodnice ale wątpię w to wszystko .Dla mnie uszczelka poszła bo jak wyjąłem termostat to nawet na zimnym jak zapaliłem to węże puchną :(
  15. Czasem warto ryzykować,a jak mówie stać mnie na to ...hehe. Już gorzej być nie może :cool2:
  16. Biorę się za przeszczep silnika bo bierze olej(kopci) w mojej 2giej czarnej chabecie 328iA .U mnie nie ma ASC. Silnik, który mam przygotowany posiada ASC i pod machą ma 2 gniazda na ECU i chyba ASC. Teraz pytanie czy jeżeli podepnę jedno gniazdo tylko od ECU to czy nie podpinając ASC kompa i gniazda będą jakieś problemy ? ECU będzie ze starego silnika. Czy wiązka różni się od ECU czy tylko jest dołożona wiązka ASC która nie ma nic wspólnego z ECU?
  17. Aquaz : jk10055 Dzięki
  18. DjAquaz odpowiedział(a) na Limok temat w E36
    Potwierdzam ,Pompa ci siadła i nietrzyma już zimmering więc do wymiany :cool2:
  19. Ponoć jak zadziała to raz a porządnie. Niedawno ,w innej bmce miałem wyciek w chłodnicy przy termostacie.Plastik pękł co się zdzrza nachalnie w M52.Nie wierzyłem,ale wsypałem 2 saszetki i pomogło....juz nie cieknie,więc czemu miałbym nie spróbować i tym razem? To co tracę to ok 10 funtów :cool2: A nie mam zamiaru nigdzie jechać daleko dopuki nie zadziała :D.Jeżeli to pomoże to odrazu będzie widać bo węże nie będą puchły więc wystarczy że na postoju zaleje i silnik pochodzi do godziny wg instrukcji
  20. Mam ochote na wykorzystanie tego preparatu co w pierwszym poście napisałem. Widać że wyciek jest niewielki,bo nie dymi jak szalony. Możliwe że by zatamowało przeciek :roll: Chyba spróbuje. Będę pierwszym takim polakiem co tego dokonał mimo naszej natury niedowierzania :)
  21. Sam będę robić bo sam z zamiłowania mechanikiem jestem ,więc spoko.
  22. No więc tak: Sprawdziłem .I jednak lekki dymek leci,lekko słodkawy zapach .Cały czas bąble się pokazują w zbiorniczku wyrównawczym http://www.youtube.com/watch?v=h_WwO51ZGZY
  23. No właśnie.Jak odpowietrze. Zakręcam korek. Przejadę ok 1km i już pojawia się ciśnienie w układzie. Odpale ją na zimnym i zobacze czy pojawi się para .Nagram film
  24. No to jak wyjaśnisz zwiększające się ciśnienie w wężach? Jak obserwowałem odpowietrznik to po zalaniu do pełna wodą w odpowietrznika wydobywało się powietrze. Delikatnie ale ciągle
  25. Nic totalnie żadnej zmiany w pracy silnika ,olej czysty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.