Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
[520i] chłodnica oleju automatycznej skrzyni biegów
Ciezko powiedziec a kiedy byl zmieniany olej?
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
No to na 90% wyciek mam chlodnicy skrzyni automatycznej dzieki Maciej, w piatek zabieramy sie do roboty
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
no wlasnie w skrzyni nie mam czerwonego tylko lekko zolty
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
Maciej orientujesz sie moze czy nasze V8 maja chlodnice oleju silnikowego?
-
[520i] chłodnica oleju automatycznej skrzyni biegów
No to kolego ja tez mam to samo prawdopodobnie mam zajebisty wyciek w okolicach chlodnicy wody ale oleju wyciek.Czekam na diagnoze
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
No zobaczymy skad cieknie
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
Malo osob Ma V8 przewaznie R6:)
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
Po rozkodowaniu vinu wyszlo ze mam 2 chlodnice http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DE61-EUR-03-1996-E39-BMW-540i&diagId=17_0117 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DE61-EUR-03-1996-E39-BMW-540i&diagId=17_0106 moze ktos naprawial taka awarie w V8 M62 4.4 bez vanosow?
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
Witam Niestety mam bardzo duzy wyciek oleju z tego co z kolega mechanikiem zauwazylismy ze cieknie w okolicach chlodnicy wody i teraz pytanie u mnie jest chlodnica oleju silnika czy moze tylko chlodnica skrzyni biegow automatycznej?
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
u mnie jak byla uszkodzona cewka pierwsze co bylo to wypadanie zaplonu na kompie i od dolu przerywal jak dodawalem gazu na zimnym jak rozgrzal sie tego nie bylo,sprawdz czy wszytskie fajki masz czyste nie uwalone olejem.
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
cholera pol silnika wymienione i nic jedynie co mi przychodzi to moze wydech masz zapchany i cewka moze ktoras.
-
523i + LPG, brak mocy, muł, nie jedzie...
Moze wydech masz zapchany od katalizatora.
-
e39 540i dziwny dźwięk silnika
To cos jest nie tak ja bym proponowal oddac samochod do fachowca ktory ogarnia temat bmw.
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat rozmiaru opon
no ja mam et 13 przod a tyl et 17 to beda pasowac?
-
520i M54B22 gaśnie na zimnie po odpaleniu
Podlacz pod kompa moze cos wyjdzie.
-
[e39] 528i gasnący xenon
mozesz poszukac taniej ale musza byc przetwornice cyfrowe.
-
[e39] 528i gasnący xenon
A wiec zarowki masz D2S do nich musisz albo kupic orginalne przetwornice albo hidy przetwronice jak hidy to bedziesz musial do kupic kable dodatkowe koszt okolo 50zl za pare tu masz link http://allegro.pl/przewod-zasilajac-adapter-d2s-d2r-gniazdo-kabel-i6103483122.html a przetwronice kup cyfrowe np te http://allegro.pl/zestaw-slim-xenon-35w-h1-h4-h7-h9-h11-h13-hb3-hb4-i6561716092.html Ja tak u siebie robilem wszystko dzialalo dobrze.
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat rozmiaru opon
a jakie masz opony?
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat rozmiaru opon
Witam Mam ladne felgi rondelki 0058 do kupienia do swojej Basi i teraz pytanie mam opony letnie i nie wiem czy beda pasowac,a wiec felgi przod 2x8,5j Et13 a tyl 2x10j Et 17 a opony mam przod 225 45 a tyl 235 45 a wszystko 17 cali opony i felgi.
-
bmw e39 520i rozmieszczenie czujników klimy
A to nie sa przypadkiem czujniki od chlodnicy ktore zalaczaja wentylator elektryczny wspomagajacy uklad chlodniczy?
-
Brak świateł cofania i kierunkowskazów na desce
Kiedys mialem podobny objaw odlacz klemy od akumulatora plus zegary odlacz od kostek moze to pomoze u mnie zadzialalo.
-
520i problem z odpalanien
Podlacz pod kompa u mnie bylo to samo kombinowalem ze swiecami i itp a okazalo sie czujnik polozenia walu i czujnik temperatury silnika. :D
-
Bmw E39 540i 1996 sedan szum podczas jazdy
Odswiezam temat okazalo sie ze prawe przod lozysko bylo do wymiany po wymianie totalna cisza. :D
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
a ile na gazie masz nalatane?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
moze sproboj zakrecic butle z gazem wypal gaz w instalacji i odpal na 2 dzien z benzyny moze ktorys wtrysk od gazu przepuszcza gaz do kolektora ssacego i masz zla mieszanke i ciezko odpala