Treść opublikowana przez lobo.
-
[e39] Spalanie LPG M52B20 :(
n wystarczy jaki masz mnożnik poczatkowy? musi byc blisko jedynki. im więcej tym gorzej bedzie tym bardziej ze masz słabe wtryskiwacze. zwiekszając dysze zmniejsza mnożnik, może pomóc. nie powinno szarpac i nie moze gasnąc i najważniejsze musi sam przejsc kalibrację.
-
BRC w 540 2001r 4,4 - duże spalanie
tu nie potrzebne sa dwa laptopy tylko jeden skaner obd który bedzie pokazywał aktualne korekcje składu mieszanki na benzynie i laptop do regulacji lpg, co do spalania to nie tylko ustawienie moze pomóc ważne są też komponenty instalacji
-
instalacjia lpg stag 4
na sadzie masz cztery kable dwa biale szary i czarny, białe to grzałka, szary masa sygnału, a czarny sygnał ten cię interesuje fioletwy pod ten co przechodzi z czarnego bo tam masz stalowe kabe i nie polutujesz.
-
e36 318 Czy centralka lpg może mieszać w centralce pb
może i się czepiam ale centralka lpg miesza w centralce pb :duh:
-
E46 320i STAG 300-6 Plus
jakis pedał a nie gazownik, niech zmieni na zavoli zeta N i wtryskiwacze hana, jak podczas autokalibracji wylacza czasy to znaczy ze pomylił emulacje albo dal za małą lub za duza dysze nie polecam magic jet bo sie szybko brudza. nie ma czegos takiego jak poprawki do silnika pierdoli głupoty a juz tymbardziej ze Ty masz czegos szukac, zasugeruj mu wymiane na te czesci co napisalem a jak nie bedzie chcial to najpierw pismo o wyeliminowanie usterek pozniej rzeczoznawca a pozniej do sadu po pieniadze bo taka bladź pewnie nie odda bez sadu, trzeba bylo spytac czy te elementy co chce ci wstawic sie nadają.
-
[E90] 325iA N52 2996ccm Check Engine Soon
zupełnie nierozumiem takiego gdybania moze to moze tamto ten service engine soon to takie chceck engine w wersij usa. bo jak bys im napisał chceck egine to by się przestraszyli i pozwali dealera ze sprzedał im zly silnik. Trzeba podłączyc kompa i zczytac błędy w sterowniku silnika dopiero pozniej cos wymieniac. nawet jesli kontrolka zgasla to i tak w pamięc jest ten bład.
-
BMW E90 FL AUTOMAT 177KM
A ja widzę, że jak zwykle o automatach wypowiadają się osoby które go nie mają, bo drogi w naprawach bo to bo tamto. Jak będziesz używał go tak jak trzeba to bedzie słóżył bardzo długo, w rodzinie mamy 124 na licznku 280 tys olej zmieniamy co 60 tys i działa sam miałęm 525i tez ok 220 tys miało jak sprzedawałem i tez działa skrzynia. W automatycznej skrzyni wiekszość elementów napędzana jest cisnieniem oleju nie stykają sie ze sobą więc nie występuje tarcie co wpływa na zwiekszenie żywotności w stosunku do manualnej, w której trzeba wymianiać sprzęgło sachs z dwumasem kosztuje ok 1700zl .
-
Kodowanie BMW Warmia-Mazury, Kujawsko-Pomorskie
Jestem wolny od czwartku od 16 do niedzieli.
-
Kodowanie BMW Warmia-Mazury, Kujawsko-Pomorskie
Mój jest z USA i tej blokady nie mam. Jak mechanicznie usuniesz ten rygiel to napewno bedzie odblokowana, czy zapłon też się odblokuje nie wiem.
-
Kodowanie BMW Warmia-Mazury, Kujawsko-Pomorskie
Jeszcze nie robiłem. Jeżeli się da ncesem to zrobię.
-
E46 z jakim silnikiem najtaniej
Jeżeli są wtryskiwacze to będzie działać do e36 można nawet tańsze wtryskiwacze np. reg fast.
-
320d sterowanie w kierownicy
To chyba do tego właśnie służy, więc tak.
-
Sprowadzenie auta
W Polsce jak sie pas przedni wymieni po stłuczce to już: złom, spawany z dwóch itp więc nie ma co pisać o przekładce przekładni kierowniczej pedałów serwo i pompy hamulcowej i jeszcze paru drobiazgów hehe. Wg mnie to nic złego jezdzić po przekładce, nic złego jezdzic samochodem po naprawie blacharskiej ale pod warunkiem, że owe czynności wykona się zgodnie ze sztuką oraz poźniej nie żąda ceny jak za europejski "bezwypadkowy".
-
Kodowanie BMW Warmia-Mazury, Kujawsko-Pomorskie
Mieszkam i pracuje w Białymstoku, do Olsztyna mam 220km więc za dojazd wyjdzie 100zl tu oferta http://allegro.pl/show_item.php?item=1675397742 spróbujcie wiecej osób to sie rabat zrobi i dojazd na wszystkich.
-
Kodowanie BMW Warmia-Mazury, Kujawsko-Pomorskie
Jakie miasto dokładnie? przy 3 osobach możliwe, że dojadę jak niedaleko.
-
[E46] sterowanie szybami bez kluczyka- jak?
Nie da się samym kodowaniem, trzeba bezpiecznik od modułu komfortu spiąć ze stałym plusem, ale wtedy będziesz miał pod kilka rzeczy i bedzie jadło aku.
-
Pytanie w sprawie kodowania.
skoro nie dziala to musi byc jakis blad w pamieci modulu swiatel, dopiero z tym błędem bedzie mozna cos powiedziec.
-
jak włączyć tą funkcję
ja mialem tak jak dolozylem xenony do e39 po lifcie. możliwe ze w tamtej też tak masz. włączyc tego sie raczej nie da.
-
soczewki
musisz zmienic lampy na poliftingowe hella żadne depo i inne chujostwa angel eyes itp.
-
[e93] tylna lampa, typ LED czy "neon"?
skoro masz dwa paski to masz poliftową od polowy 2010 roku, Tam sa ledy niewymienialne, takie jak te http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/bmw-3-series-lci-m-package-316.jpg. 12V, minus daj na masę, masa to szary albo biały tam gdzie zarówka wstecznego. Plus podawaj na każdy pin oddzielnie sprawdzisz czy sie zapalaja.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
Robiłem dzienne w e91 2008 rok czyli przed liftingiem i ma juz NFRM. nie zwróciem uwago jak mocno świecą jak bedzie jeszcze raz to sprawdze
-
E46 z jakim silnikiem najtaniej
Przy sprawnym termostacie nie powinno to byc nawet 3km. Na gaz przełącza się gdy płyn ma 30 stopni a po 3 km to juz powinienes miec 90. Jak miałem 525i to przełączał sie po 600m a robocza temperature miał po ok 2km, temperatura ustawiona na 20 stopni na auto. Osoby które tak odradzja gaz to chyba maja udziały w spółkach paliwowych. Sie nie opłaca, gaz drogi, psuje silnik i temu podobne, a teraz jeszcze ze sie nie bedzie przełączał.
-
STAG 300-KME GOLD-HANA 2000 ale rurka 6mm PORADA
To musisz zmienić początek pierwszego postu bo powinno byc: "Witam serdecznie właśnie byłem u PARTACZA, zapytać...
-
E90 odczytanie danych z kluczyka-możliwa ewentualna pomyłka?
To raczej nie pomoze tym co mją juz ten problem ale sugeruję przed zgłoszeniem do ubezpieczalni sprawdzić dane w kluczyku i podać im taką godzine jaka ma wpisany kluczyk.
-
320i airbag
to zależy od tego czy modół zapisuje takie informacje ale przebieg przy jakim nastąpiła inicjacja poduszek na pewno