Treść opublikowana przez kamil560
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.6 M43
po co sylikon skoro chesz dac nowa uszczelke?? wyczysc wszystko ladnie zeby nie byloi syfu i po problemie. aaa i pamiętaj żebyś nie dokręcał od razu każdej śrubki do końca tylko pierw wszystkie połap, pozniej lekko dokrec a na koniec dopiero tak z czuciem :)
-
Kolejny problem 318i pada akumulator
ja mialem tak ze ladowal ladnie 14,4 chyba ale po zgaszeniu ciagnał gdzies lewy prad, nie wiadomo bylo co jest, i wyciagalem bezpieczniki i mierzylem ladowanie ze swiatlami i bez itp okazalo sie ze alternator ladowal ladnie ale bylo cos tam nie tak i ciagna prad, dopiero jak wyciagnelem alternator i koles mi sprawdzil to wszystko wyslo na jaw, wyciag alternator i daj do sprawdzenia
-
Ciagle problemy z moja E36
marekbmw21 podaj w koncu ten VIN i juz wszyscy beda wiedzieli co i jak
-
Kolejny problem 318i pada akumulator
jesli Ci podczas jazdy zgasł to albo jakies zwarcie albo alternator wez daj komus do sprawdzenia
-
Norwegowie poszli po bandzie M3 turbo
- Norwegowie poszli po bandzie M3 turbo
moze ktos nie widzial- Kolejny problem z odpaleniem 320
to jedz do kogos niech Ci ja wyciagnie, ale z drugiej strony pompa wody co ma do odpalenia auta?? nie wiem :(- 2.5 bez vanos NIE CHCE ODPALIĆ
jesli kabli nikt wczesniej nie przestawial to po latach one sie same tak układają ze nawet niewidomy by je podlaczyl dobrze, wiem bo nie raz to rozbieralem i nigdy nie bylo poblemu z cewkami, tam jesli na sile nie będziesz przekręcał kabli to wszystko ładnie samo pasuje- E36 320I brak zapłonu
i co które piny ??- Ciagle problemy z moja E36
numer nadwozia- Ciagle problemy z moja E36
- Ciagle problemy z moja E36
vin przepisz 7 ostatnich znaków i wszystko będziesz mial jak na dłoni :) http://www.realoem.com/bmw/select.do?lang=pl- Ciagle problemy z moja E36
ja bym stawial na przeplywke ..- 2.5 bez vanos NIE CHCE ODPALIĆ
podlaczyles wszystko?? nie pomyliles wtyczek?- Kolejny problem z odpaleniem 320
immo raczej dziala tak ze zapalisz auto i od razu gasnie- Kolejny problem z odpaleniem 320
sprawdz sprawdz bo moze to jednak to, jak bys miala mozliwosc to kup nowy tak zeby w razie czego mozna bylo oddac- 3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
mam w audicy 2.3 NG te zagary i raz ze dobrze to wyglada, dwa tak jak kolega napisal przydaje sie tem oleju, wskaźnik napięcia i ciśnienie oleju- 3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
przyznam sie szczerze ze nie czytalem tego tematu ;PP- 318 alufelga
nie no nie moge :D jak można polerować pęknięta felgę?? :mad2: :mad2: pawi12 załóż sobie przednia pęknięta szybę i sobie dopowiedz ....- 3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
dlaczego rzezba?:) jak masz zegary z czujnikami to tylko dobrze pomyśleć gdzie i jak je zamontować :)- Kolejny problem z odpaleniem 320
kolega mial 2.0 na siemensie i tez mu nie chciał odpalic okazalo sie ze czujnik halla padl- E36 320 m50b20 bez vanosa problem
kolega bardzo uparty i nie chce zatankowac zeby wykluczyc zje... pływak :P- E36 320 m50b20 bez vanosa problem
z tego co pamietam to masz dwie pompki :) dwie wyczysciles?- Kolejny problem z odpaleniem 320
sprawdz jeszcze przekazniki ktore sa kolo skrzynki bezpieczników, i czy wogole jest iskra, a druga rzecz powiedz czy masz wszystko na siemens czy boscha- Wymiana oleju w silniku benzynowym na olej diesel
sprawdź czy Ci właśnie swiec nie zmienili na zarowe hahaha xD - Norwegowie poszli po bandzie M3 turbo
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.