Skocz do zawartości

kamil560

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil560

  1. po co sylikon skoro chesz dac nowa uszczelke?? wyczysc wszystko ladnie zeby nie byloi syfu i po problemie. aaa i pamiętaj żebyś nie dokręcał od razu każdej śrubki do końca tylko pierw wszystkie połap, pozniej lekko dokrec a na koniec dopiero tak z czuciem :)
  2. ja mialem tak ze ladowal ladnie 14,4 chyba ale po zgaszeniu ciagnał gdzies lewy prad, nie wiadomo bylo co jest, i wyciagalem bezpieczniki i mierzylem ladowanie ze swiatlami i bez itp okazalo sie ze alternator ladowal ladnie ale bylo cos tam nie tak i ciagna prad, dopiero jak wyciagnelem alternator i koles mi sprawdzil to wszystko wyslo na jaw, wyciag alternator i daj do sprawdzenia
  3. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    marekbmw21 podaj w koncu ten VIN i juz wszyscy beda wiedzieli co i jak
  4. jesli Ci podczas jazdy zgasł to albo jakies zwarcie albo alternator wez daj komus do sprawdzenia
  5. moze ktos nie widzial
  6. to jedz do kogos niech Ci ja wyciagnie, ale z drugiej strony pompa wody co ma do odpalenia auta?? nie wiem :(
  7. jesli kabli nikt wczesniej nie przestawial to po latach one sie same tak układają ze nawet niewidomy by je podlaczyl dobrze, wiem bo nie raz to rozbieralem i nigdy nie bylo poblemu z cewkami, tam jesli na sile nie będziesz przekręcał kabli to wszystko ładnie samo pasuje
  8. kamil560 odpowiedział(a) na David1685048394 temat w E36
    i co które piny ??
  9. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    numer nadwozia
  10. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    podaj VIN
  11. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    vin przepisz 7 ostatnich znaków i wszystko będziesz mial jak na dłoni :) http://www.realoem.com/bmw/select.do?lang=pl
  12. kamil560 odpowiedział(a) na robson69 temat w E36
    ja bym stawial na przeplywke ..
  13. podlaczyles wszystko?? nie pomyliles wtyczek?
  14. immo raczej dziala tak ze zapalisz auto i od razu gasnie
  15. sprawdz sprawdz bo moze to jednak to, jak bys miala mozliwosc to kup nowy tak zeby w razie czego mozna bylo oddac
  16. mam w audicy 2.3 NG te zagary i raz ze dobrze to wyglada, dwa tak jak kolega napisal przydaje sie tem oleju, wskaźnik napięcia i ciśnienie oleju
  17. przyznam sie szczerze ze nie czytalem tego tematu ;PP
  18. kamil560 odpowiedział(a) na pawi12 temat w E36
    nie no nie moge :D jak można polerować pęknięta felgę?? :mad2: :mad2: pawi12 załóż sobie przednia pęknięta szybę i sobie dopowiedz ....
  19. dlaczego rzezba?:) jak masz zegary z czujnikami to tylko dobrze pomyśleć gdzie i jak je zamontować :)
  20. kolega mial 2.0 na siemensie i tez mu nie chciał odpalic okazalo sie ze czujnik halla padl
  21. kolega bardzo uparty i nie chce zatankowac zeby wykluczyc zje... pływak :P
  22. z tego co pamietam to masz dwie pompki :) dwie wyczysciles?
  23. sprawdz jeszcze przekazniki ktore sa kolo skrzynki bezpieczników, i czy wogole jest iskra, a druga rzecz powiedz czy masz wszystko na siemens czy boscha
  24. sprawdź czy Ci właśnie swiec nie zmienili na zarowe hahaha xD

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.