Skocz do zawartości

M43b16 Strzaly na benzynie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
koledzy mam problem taki ze kupilem comapkta i byl tam gaz, pierwsze co zrobilem wywalilem instalacje bo nie chce gazu, problemem bylo to ze silnik nie chcial odpalic na benzynie, wymienilem pompe bo byla walnieta i teraz jest tak: \ odpalam i trzyma w granichach 1300-1500 obrotów na jalowym na zimnym i na cieplym to samo, jak sie zagrzeje zaczyna falowac, zmieniłem przeplywke 3 sztuki to samo, krokowca tez(tu jest krokowiec w przepustnicy) bez zmian, czujnik temperatury (czarny) zmienilem 3 razy, zmiana czujnika polozenia walka tez nie pomogla, jesdynie czego nie zmienilem to czujnika który jest kolo tego czarnego, tutaj jest na 4 piny i go nie mam zeby zmienic, ale jak go odlaczylem bylo jeszcze gorzej, nie mam pomyslów, jak dodaje gazu to wali w wydech albo w kolektor.jakies pomysly??
Opublikowano
  • Autor
wiem ze dziwna, jeszcze mysle nad zmiana listwy calej ale jak nie to to juz nie wiem, zostanie podlaczenie pod kompa
Opublikowano
kolego sprawdź szczelność kolektora ssącego i czy jest przepustnica w całośc w dolnej części kolektora
Opublikowano
  • Autor
jutro wezme skrece jeszcze raz wszystko i kupie plaka :D to bede sprawdzal, teraz jest pytanie takie, mam okazje kupic silnik IS m42 180tys przejechane za dobre pieniadze i nie wiem czy jest sens sie bawic w to, ale najpierw chcial bym dojść co jest tu nie tak
Opublikowano
w compakcie z is już można poszalec
Opublikowano
  • Autor
cewki zmieniłem wraz z kablami i świecami z jeżdżącego m43 i lipa
Opublikowano
kolego jak tam rozgryzłes temat?mi tak obroty trzymał jak miałem walnieta odme..sprawdz to..
Opublikowano
  • Autor
odme?? przewód jest nowy ale ta podstawka stara
Opublikowano
przyczyna wysokich obrotow na biegu jalowym moze byc zabogata mieszanka paliwowo powietrzna moze byc przyczyna tego czujnik temperatury cieczy mozna to wyregulowac na palcu w przepływomierzu moge cie pokierowac co i jak to zrobic
jedynakk
Opublikowano
strzaly na bezynie moze leja ci wtryski wysoka temperatura i pakiwo w kolektoze = strzal lub padniety regulator cisnienia paliwa
jedynakk
Opublikowano
  • Autor
nie wiem dalem sobie spokój, kupilem ISa za ha smieszne pieniadze moim zdaniem, mam nadzieje ze bedzie dzialal, cisnienie na baniakach w granicach 16(troche duze chyba) czy nie? ) a cena jak za darmo i to jeszcze z osprzętem
Opublikowano
wg mnie też leją wtryski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.