Treść opublikowana przez nerwus
-
INPA
- prosba o przetlumaczenie bledow
Przyczyn moze byc pare (uszkodzenie lini CAN, uszkodzony modul ASC). Zerknij sobie tutaj http://rapidshare.com/files/313430911/BusTroubleShooting.pdf- tis po polsku
TIS w wersji PL nie ma. Temat zamykam.- Instalacja DIS na Vmware
Nowa porcja witamin: http://rapidshare.com/files/288556807/DIS_v57_USA.part1.rar http://rapidshare.com/files/288660165/DIS_v57_USA.part2.rar http://rapidshare.com/files/288687995/DIS_v57_USA.part3.rar http://rapidshare.com/files/288699444/DIS_v57_USA.part4.rar http://rapidshare.com/files/288711891/DIS_v57_USA.part5.rar http://rapidshare.com/files/288726791/DIS_v57_USA.part6.rar Instalacja analogicznie do wersji v56. Pliki sa chronie haslem (na priv podam).- INPA
- Interface do 316i
Szkoda kasy na CS za te pieniadze bedziesz mial interfejs do INPA, DIS.- Instalacja DIS na Vmware
Czy wogole wybierasz bootowanie z CD? Masz ustawienia virtualnej maszyny zgodne z filmikami (rozmiar dysku)?- Instalacja DIS na Vmware
Ten zaznaczony przez Ciebie nie jest uzywany. Usun go z listy dostepnych interfejsow sieciowych tak jak masz w filmikach.h- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
To wiadomo od dawna ze DIS ma parametry w normie ale do tego byl stworzony. INPA to inny typ softu.- Instalacja DIS na Vmware
Nic sie nie dzieje bo nic nie zrobiles. Powinienes wybrac z bootmenu tak by startowal z dysk CD. Wybrales to? Ostatnio plaga z tym nastapila.- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Sprobuj przez functional test. Czepiles sie jak nie wiem co tego live data. Do tych prostych rzeczy masz INPA.- Instalacja DIS na Vmware
Przeszedles do konsoli unixowej :wink: Sprobuj wcisnac ALT + F8.- Instalacja DIS na Vmware
Ustawienia sieci w vmware albo ustawienie ip i portu w ediabas.ini dla [remote]. Wylacz firewall itd. Jednym z powodów dla których męczę się jeszczę z XP jest własnie soft do obsługi gangsty. Rozumiem, że na W7 tworzysz wirtualnie XP i dopiero na nim instalujesz INPA i tworzysz maszynę dla DIS'a? Dzięki. Nie mam Win 7 na wlasne potrzeby. Uzywam XP i VMware 7.0- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Zrob ten sam test w DIS tam masz opis do parametrow i limity.- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Nie ma recepty gotowej ale popatrz na forum za car & key, ncs. Jest watek o aktywacji webasto, bc tam jest troche o tym co bedzie Ci potrzebne. Reszta to watek dis i inpa od zera i wtedy cos za trybisz.- Interface do 316i
Tak bedzie na interfejsie do carsoftu nie bedzie ignition. Live data to nie problem w e36 dla inpa i dis ale nie z tym fejsem ktory masz. Do e36 musi byc ADS.- Interface do 316i
Jezeli chodzilo o Carsoft to sie zgodze ze ma problemy. Ale dawno mamy INPA i DIS wiec nie ma problemu z starymi autami. Wszystko sie diagnozuje i live data tez jest.- Interface do 316i
Jezeli swieci sie kontrolka ABS to mozesz miec uszkodzony ten modul dla tego brak komunikacji z nim. Podmien go na inny z tego samego typu auta (ta sama ilosc garow i typ skrzyni) i tyle.- Instalacja DIS na Vmware
Po zmianie na fister robisz vm off a to gasi ta 'skala sygnału' na górze. Podlacz sie pod auta wtedy cos bedziesz wiedzial wiecej.- Instalacja DIS na Vmware
Co do emulatora glowicy to wyglada na jakies porblemu z prawami uzytkownika. Sprobuj odpalic ten soft z prawami administratora. Masz fizyczny port com w lapie czy karte pcmcia? Moze stery sa nie odpowiednie dla Vista i dla tego je wylacza.- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Do DIS obydwa nie nadaja sie.- INPA
Obydwa skrypty ktore wspomniales probuj polaczyc sie z sterownikiem na starcie. Sprobuj jeszcze tym skryptem do e65 ME9E65_6.prg ma w opisie ze jest dokladnie do ME9.2 for NG-Motor Probowales ugryzc to DIS? Co do uploadu to wrzuc na rapidshare i wrzuc linki.- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
To jest fejs do Carsoftu wiec z INPA nie bedzie dzialac.- Instalacja DIS na Vmware
Popraw link z bledem emulaotra glowicy. Mam dostep do zrodel wiec zawsze mozna cos poradzic. Co do portu com to mozesz miec problem z driverami. Narazie 7 ma jak kiedys xp sporo problemow z tym.- Interface do INPY i problemy z anglikami
Mozesz wsadzic fotki - prosba o przetlumaczenie bledow
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.