Skocz do zawartości

nerwus

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nerwus

  1. nerwus odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
  2. Przyczyn moze byc pare (uszkodzenie lini CAN, uszkodzony modul ASC). Zerknij sobie tutaj http://rapidshare.com/files/313430911/BusTroubleShooting.pdf
  3. nerwus odpowiedział(a) na tamtamtam temat w Oprogramowanie
    TIS w wersji PL nie ma. Temat zamykam.
  4. Nowa porcja witamin: http://rapidshare.com/files/288556807/DIS_v57_USA.part1.rar http://rapidshare.com/files/288660165/DIS_v57_USA.part2.rar http://rapidshare.com/files/288687995/DIS_v57_USA.part3.rar http://rapidshare.com/files/288699444/DIS_v57_USA.part4.rar http://rapidshare.com/files/288711891/DIS_v57_USA.part5.rar http://rapidshare.com/files/288726791/DIS_v57_USA.part6.rar Instalacja analogicznie do wersji v56. Pliki sa chronie haslem (na priv podam).
  5. nerwus odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
  6. nerwus odpowiedział(a) na Zarazek temat w Hardware
    Szkoda kasy na CS za te pieniadze bedziesz mial interfejs do INPA, DIS.
  7. Czy wogole wybierasz bootowanie z CD? Masz ustawienia virtualnej maszyny zgodne z filmikami (rozmiar dysku)?
  8. Ten zaznaczony przez Ciebie nie jest uzywany. Usun go z listy dostepnych interfejsow sieciowych tak jak masz w filmikach.h
  9. To wiadomo od dawna ze DIS ma parametry w normie ale do tego byl stworzony. INPA to inny typ softu.
  10. Nic sie nie dzieje bo nic nie zrobiles. Powinienes wybrac z bootmenu tak by startowal z dysk CD. Wybrales to? Ostatnio plaga z tym nastapila.
  11. Sprobuj przez functional test. Czepiles sie jak nie wiem co tego live data. Do tych prostych rzeczy masz INPA.
  12. Przeszedles do konsoli unixowej :wink: Sprobuj wcisnac ALT + F8.
  13. Ustawienia sieci w vmware albo ustawienie ip i portu w ediabas.ini dla [remote]. Wylacz firewall itd. Jednym z powodów dla których męczę się jeszczę z XP jest własnie soft do obsługi gangsty. Rozumiem, że na W7 tworzysz wirtualnie XP i dopiero na nim instalujesz INPA i tworzysz maszynę dla DIS'a? Dzięki. Nie mam Win 7 na wlasne potrzeby. Uzywam XP i VMware 7.0
  14. Zrob ten sam test w DIS tam masz opis do parametrow i limity.
  15. Nie ma recepty gotowej ale popatrz na forum za car & key, ncs. Jest watek o aktywacji webasto, bc tam jest troche o tym co bedzie Ci potrzebne. Reszta to watek dis i inpa od zera i wtedy cos za trybisz.
  16. nerwus odpowiedział(a) na Zarazek temat w Hardware
    Tak bedzie na interfejsie do carsoftu nie bedzie ignition. Live data to nie problem w e36 dla inpa i dis ale nie z tym fejsem ktory masz. Do e36 musi byc ADS.
  17. nerwus odpowiedział(a) na Zarazek temat w Hardware
    Jezeli chodzilo o Carsoft to sie zgodze ze ma problemy. Ale dawno mamy INPA i DIS wiec nie ma problemu z starymi autami. Wszystko sie diagnozuje i live data tez jest.
  18. nerwus odpowiedział(a) na Zarazek temat w Hardware
    Jezeli swieci sie kontrolka ABS to mozesz miec uszkodzony ten modul dla tego brak komunikacji z nim. Podmien go na inny z tego samego typu auta (ta sama ilosc garow i typ skrzyni) i tyle.
  19. Po zmianie na fister robisz vm off a to gasi ta 'skala sygnału' na górze. Podlacz sie pod auta wtedy cos bedziesz wiedzial wiecej.
  20. Co do emulatora glowicy to wyglada na jakies porblemu z prawami uzytkownika. Sprobuj odpalic ten soft z prawami administratora. Masz fizyczny port com w lapie czy karte pcmcia? Moze stery sa nie odpowiednie dla Vista i dla tego je wylacza.
  21. Do DIS obydwa nie nadaja sie.
  22. nerwus odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Obydwa skrypty ktore wspomniales probuj polaczyc sie z sterownikiem na starcie. Sprobuj jeszcze tym skryptem do e65 ME9E65_6.prg ma w opisie ze jest dokladnie do ME9.2 for NG-Motor Probowales ugryzc to DIS? Co do uploadu to wrzuc na rapidshare i wrzuc linki.
  23. To jest fejs do Carsoftu wiec z INPA nie bedzie dzialac.
  24. Popraw link z bledem emulaotra glowicy. Mam dostep do zrodel wiec zawsze mozna cos poradzic. Co do portu com to mozesz miec problem z driverami. Narazie 7 ma jak kiedys xp sporo problemow z tym.
  25. Mozesz wsadzic fotki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.