Treść opublikowana przez nerwus
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Pierwsza rzecz to czy INPA smiga z autem?
-
INPA
Jaki sterownik masz dokladnie w tej e90? Probowales tool32 sie polaczyc? Jezeli nie znasz sterownika to daj koncowke vin.
-
Instalacja DIS na Vmware
Apitest przechodzisz?
-
Instalacja DIS na Vmware
Pare linkow dla tych ktorzy lubia sie pobawic. VMware.Workstation.v7.0.0.203739. Obsluguje vista, win 7 http://rapidshare.com/files/304411430/VMware.Workstation.v7.0.0.203739.Incl.Keymaker-EMBRACE.part1.rar http://rapidshare.com/files/304420871/VMware.Workstation.v7.0.0.203739.Incl.Keymaker-EMBRACE.part2.rar http://rapidshare.com/files/304684972/VMware.Workstation.v7.0.0.203739.Incl.Keymaker-EMBRACE.part3.rar Wersja sprawdzona i dzialajaca. Na procku Intela P8400 z virtualizacja dziala szybciej niz natywnie na IBM T40 :twisted:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Pare linkow dla tych ktorzy lubia sie pobawic. VMware.Workstation.v7.0.0.203739. Obsluguje vista, win 7 http://rapidshare.com/files/304411430/VMware.Workstation.v7.0.0.203739.Incl.Keymaker-EMBRACE.part1.rar http://rapidshare.com/files/304420871/VMware.Workstation.v7.0.0.203739.Incl.Keymaker-EMBRACE.part2.rar http://rapidshare.com/files/304684972/VMware.Workstation.v7.0.0.203739.Incl.Keymaker-EMBRACE.part3.rar Wersja sprawdzona i dzialajaca. Na procku Intela P8400 z virtualizacja dziala szybciej niz natywnie na IBM T40 :twisted:
-
Interface do INPY i problemy z anglikami
Trudno powiedziec nie majac go w reku.
-
Interface do INPY i problemy z anglikami
Tu ustawienia nie pomoga. Skoro ma fejsa na USB to ma go ustawionego na STD: OBD. I jest to jedyna opcja konfiguracji dla tego fejsu. Komunikuje sie z 1 autem wiec ediabas.ini jest poprawny. Wina lezy w fejsie.
-
Blad czujnika stopu - czujnik nowy i dalej bledy :(
Musisz zerknac do ETM za umiejscowieniem modulow. O ile sie nie myle to bedzie pod maska po lewej stronie (element A52 na fotce ponizej). http://img694.imageshack.us/img694/1162/absz3.th.jpg
-
Interface do INPY i problemy z anglikami
Ta wtyczka ktorej uzywasz pod maska to nie ADS tylko 20 pinowe zlacze BMW. ADS to nazwa interfejsu. Tania chinszczyzna wiec co sie dziwisz ze nie dziala z kazdym autem.
-
INPA
Albo masz ADS albo masz OBD interfejs. Z zdjec ktore dostalem na priv to masz fejs do Carsofta.
-
Interface do INPY i problemy z anglikami
Nie ma roznicy w sterownikach z UK i poza w tych autach. Protokol diagnozy jest taki sam. Mozesz napisac dokladniej jaki masz interfejs i jak jestes podpiety? W tej 99 lecisz przez 20 pin zlacze?
-
Test webasto w inpie
W takich sytuacjach to radzilbym podpiac DIS. Wtedy nie trzeba macac tylko leciec po sciezce diagnostycznej.
-
Emergency Call System
Kasuj go i jezdzij dalej.
-
Blad czujnika stopu - czujnik nowy i dalej bledy :(
Nie zmienia sie, ciagle jest ON . Patrzyles do WDS na schemat?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Ktora wersje vmawre uzywasz?
-
Blad czujnika stopu - czujnik nowy i dalej bledy :(
Czyli status odczyty nie zmienia sie z on na off w DIS rowniez?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Nie, nie ruszy, ale mozna zrović coś takiego: na tym kopie instalujesz emulator głowicy, inpe z przyległościami a na normalnym mocnym kompie instalujesz disa. Całość łączy się po sieci i działa. Ja mam coś takiego zrobione. Bardzo słaby laptop Della za 128MB RAM robi mi za głowice a DIS siedzi Quad Corze z 4 GB RAM. Jedyny problem to 30 metrów skrętki jakie ciągnie się przez cały do laptopa, bo emulator głowicy obraził się na kartę WI-FI w laptopie. Kilka e36 i Z3 przeprogramowałem w ten sposób. A tani laptop z comem to w tej chwili na allegro to jakieś 300 zł. Buziaczki! A co nie tak z emulatorem. Bo mam do niego zrodelka i moge cos podpatrzec. Raczej bym spodziewial sie ze windows wypial sie na karte.
-
Błąd INpy 190
Nie zawsze winny jest "carsoft". Ja bym bardziej patrzyl w strone "Tachopro"itd chyba, ze jak wprzydaku tego linku, ktory referujesz ewidetnie ktos grzebal carsoftem wczesniej.
-
Instalacja DIS na Vmware
Jasne ze tak bo troche osob z forum ma dzialajacego DIS. Napewno masz blad Api testu, bo nic innego mi do glowy nie przychodzi. Sprawdz ustawienia sieci w vmware, wylacz firewall, odpal ifhserv przed testem. Probuj precyzowac wypowiedzi to dostaniesz odpowiedz szybko.
-
NCS Expert nie można wyłączyć testowania żarówek:( Pomocy!
Zerknij do WDS moze tam znajdziesz jakies wskazowki dotyczac nazw. Przyznam szczerze ze zawsze jest problem z tymi skrotami.
-
NCS Expert nie można wyłączyć testowania żarówek:( Pomocy!
Jego interfejsu uzywasz do tego? Probowales zrobic update skryptow z plyty SSS
-
Tester GT1 - allegro, opinie
To jest napewno wersja z Chin. Za 10%-20% tej wartosci mozesz miec 100% funkcjonlnosci tego urzadzenia. Wystarczy komputer z portem com i dobry interfejs typu ADS.
-
Problem z uruchomieniem [ews]
EWS mozesz spokojnie podpiac na stole. Zerknij do WDS za rozpisem pinow. Ja mam EWS I i EWS II na stole podpiety bez porblemow. Idzie to diagnozowac normalnym fejsem do inpa uzywajac np tool32 lub INPA.
-
Interface z Ebay czy pujdą inne programy
Ten ktory masz do E36 sie nie nadaje wogole a takie auto widze masz. Z INPA powinien chodzi po czesci. Z DIS napewno nie.
-
Angielska wersja NCS-Expertool - skąd?
Z instalatorem 9.0.7 jest NCS w wersji angielskiej. viewtopic.php?f=97&t=108441