Treść opublikowana przez andrzej29
-
[e39] 520i Shadow line schwarz II na BBS RC
Kolega Daniel juz ci napisał. 1000zł + oprawki + żarówki ringów 240zł ( z tą ostatnią pozycją to cena wg mnie chora 90 zł/szt ). Dodatkowo nie jestem zbytnio z nich zadowolony ( poza tym że odmłodziły wizualnie babcię ) ponieważ wydaje mi się że nocą w trudnych warunkach, stare zwykłe lampy świeciły lepiej niż polifty. Te soczewkowe polifty mogę porównać do jakości świateł w e34. Jedyny plus zakupu jest taki, że kupiłem je od dobrego znajomego ( czyli z bardzo pewnego źródła ) którego znam kilkanaście lat i wiem ile pieniędzy pakuje w swoje BMKi. Ja nigdy nie narzekałem na pompy Ruvilla, osobiście nie znam nikogo komu by pompa tej firmy przeciekała. Chłodnica dalej wygląda jak nowa i tak samo się sprawuje. Oby tak dalej.
-
E38 740i 1998 Busko Zdrój, WBAGF81080DK69640
andrzej29 odpowiedział(a) na LesioW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak za taką cenę to ta e38 wygląda super. Wyposażenie też fajne, no i M contour :cool2: Gdyby była bliżej sam skoczył bym ją obejrzeć.
-
E39 523i Nie odpala
Po obejrzeniu tego filmiku, na pewno masz słaby akumulator i wydaje mi się że zegary chyba nie żyją. Tak jak napisał daniel paliwo dochodzi, jest iskra na świecach ?
-
E39 523i Nie odpala
Gdzie masz ten filmik ? Jaki program do diagnostyki był wgrany w komputerze pod który podłączałeś auto ?
-
e39 520i 98r. m52 Jakiej firmy akumulator ?
Miałem w 2 autach, bardzo udany akumulator, znajomi którzy mieli też nie narzekali. Sam pewnie kupie tople, jest stosunkowo tania, 100Ah w hurtowni mam za 330, gdzie futura kosztuje 500. Fajną masz hurtownię. Szkoda ze w mojej wiosce rybackiej takiej niema :cry2:
-
e39 520i 98r. m52 Jakiej firmy akumulator ?
Znajomy ma Centrę future w Mercedesie, pierwszą zareklamował po kilku miesiącach ale ta druga śmiga już bezproblemowo kilka lat. Ja w moim nie miałem takiej możliwości, ponieważ był bezobsługowy. Shadow, ta Topla to jakaś dobra marka ? Bo szczerze, to nigdy o niej nie słyszałem. Który dokładnie rozmiar kupiłeś ? 278(dł) x 175(szer) x 175(wysokość) czy 278x175x190
-
e39 520i 98r. m52 Jakiej firmy akumulator ?
Witam panowie i panie. Dziś skończył się żywot ori akumulatora w moim aucie 70Ah 570A, 61218381730, wytrzymał prawie 8 lat :cool2: . Wymieniony był jeszcze w Niemczech w 2007 r. Niestety jego koniec już nadszedł, przy pełnym naładowaniu przyrząd pokazuje 60/. Jakiej firmy akumulator kupić ? Tak żeby nie trzeba go było od razu wymienić po upływie gwarancji. Osobiście zastanawiam się nad VARTA BLUE DYNAMIC 74Ah 680A. Aczkolwiek słyszałem w ostatnich czasach na temat tej firmy różne opinie. Od razu powiem że BOSCH odpada, po przejściach mojego ojca który przez 2 lata reklamował akumulatory 4 razy.
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Wymienia gumki.
-
BMW E36 318i Touring VIN WBACE31000EU54361
andrzej29 odpowiedział(a) na vipgoz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczerze ? Auto wygląda na bardzo zmęczone. Do roboty lub wymiany blacharka zewnętrzna, nie wiadomo jak spód, kiera na 100/ do obszycia. Zawieszenie i sprawy mechaniczne też raczej stoją pod dużym znakiem zapytania. W takim stanie jak teraz, nie dałbym za nią więcej niż 500 euro.
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Moje od września 2012 i wciąż mają się dobrze. Jedyne co, to ramiona tych wycieraczek wyblakły mi na szaro. Ale sorry, taki mamy klimat :norty: .
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Lub mobilny modlitewnik :mrgreen:
-
E39 - 528 coś niepokojącego pod korkiem oleju.
Można powiedzieć że o tej porze roku, to naturalny objaw w silniku m52. Ten typ tak ma gdy pokonujesz krótkie odcinki. Dziwne że w m50, m51, m60 nie miałem takich objawów.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
andrzej29 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDramatu może i nie było tylko zastanawiającą kwestią jest to, dlaczego zmienili fotele przednie ze zwykłych na komforty i zegary. I co robi WUNDER-BAUM na podłodze :norty:
-
E39 530i 2000r Kalawria Zebrzydowska WBADT510X0CE71088
andrzej29 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA link do ogłoszenia gdzie ? Stary nieaktywny.
-
E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910
andrzej29 odpowiedział(a) na GediM3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzynajmniej jest oryginalny.
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
andrzej29 odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle jaka to wiarygodność jak teraz ma 140 tyś. ? 6 miesięcy temu mała 144 tyś. wcześniej przez 4 miesiące zrobiła 20 tyś. A jeszcze wcześniej przez 9 miesięcy 40 tyś. No chyba że przez pół roku stała w Berlinie, na placu u turka i beżowi śmigali nią do tyłu po mieście.
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
andrzej29 odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli obstaje że z Niemiec, to niech ci wyśle scan lub fotkę niemieckiego briefu z nr VIN. Jak pies na nią wskoczył to pewnie też pożarł książkę serwisową i blachy :norty:
-
Seria 5 F10 - Rybnik WBAFV31020C696108
andrzej29 odpowiedział(a) na Luk24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki proceder trwa już dobre kilkanaście lat.
-
BMW 520 e60 WBANX31090C087040 Radom - Korekta ponad 100tys
andrzej29 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże65 stoi bo wyposażenie jak na ten model jest podstawowe. To że stoi na berlińskich blachach nie oznacza że przyjechała do nas w jednym kawałku. Raczej nie wierzę że żaden miłośnik okazji już jej nie oglądał.
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Zdjęcia to sciema. Widziałeś kiedyś zakrzywione ramiona w e39 ? bo ja nie. Na jednym ze zdjęć jest foto mocowania tych wycieraczek, niczym nie odbiegające od good rain.
-
e36 m3 Żukowo Trochę niezgodne WBSBF9322SEH05246
andrzej29 odpowiedział(a) na tony h. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO tą e36 chyba ktoś pytał na naszym forum. edit viewtopic.php?f=44&t=186938&p=1927468&hilit=WBSBF9322SEH05246#p1927468
-
e46 coupe Gniezno WBABM31070EZ67072
andrzej29 odpowiedział(a) na pyra23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża no takim cudem że tak ;-) . M54B30 spalało mi w trasie 10 L podtlenkugazotu na 100km w miesicie 13/14 przy jeździe normalnej . Wszystko zależy od miasta w jakim mieszkasz. Mi m52b20 spala 15l benzyny na 100km, średnia prędkość 20km/h
-
e36 m3 Żukowo Trochę niezgodne WBSBF9322SEH05246
andrzej29 odpowiedział(a) na tony h. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba coś nie hallo z tymi linkami.
-
bmw x5 e53 2006, WBAFB71030LX66229
andrzej29 odpowiedział(a) na mistrz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd to auto jest, z Francji czy Belgii ? Brak grzania d-py w skórzanej tapicerce, to dla mnie minus dyskwalifikujący to auto na wstępie.
-
Problem z drzwiami e39 brak klamki i linki
Mechanizm w angolach jest identyczny jak w europejczykach. Mało tego, linka pasuje z prawych drzwi do lewych ( różni się tylko profilem pancerza ). Niestety żeby wszystko działało musisz mieć taką klamkę http://allegro.pl/klamka-wewnetrzna-prawa-przednia-bmw-e38-e39-i4852470702.html edit To aukcja poglądowa, chodzi o sposób mocowania linki.