Treść opublikowana przez andrzej29
-
ALLEGRO - BMW 520i AUGUSTÓW WBANA31060B007667
andrzej29 odpowiedział(a) na ojciec_dyrektor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli uważasz mnie za mędrca to jesteś w błędzie. Sam się cały czas uczę, mam na forum jednego mędrca którego nie będę reklamował ( bo on o tym wie i to wystarczy ), jeśli mam jakiś problem lub coś mi może umknąć to piszę PW i wszystko się wyjaśnia.
-
Olx.pl E39 Poznań/ VIN:WBADD51030BP01800
andrzej29 odpowiedział(a) na maxiior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkóra w tym aucie sprawia wrażenie bardzo zmęczonej, Przednie lampy to jakaś chińska podróba ( przynajmniej tak wyglądają na tych fotach ) przednie błotniki lakierowane bo rynny swiecą się jak psu k....a. Prawe przednie nadkole w podróbie, brak gumowego spojlerka pod przednim zderzakiem. Lotka na tylnej klapie dołożona. Edit Skóry dołożone. Lampy przod i tył również. Powinien być pomarańczowy kierunek.
-
ALLEGRO - BMW 520i AUGUSTÓW WBANA31060B007667
andrzej29 odpowiedział(a) na ojciec_dyrektor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOjcze dyrektorze a czy nie zastanowiło cię że ten egzemplarz ma skóry elektryczne, z pamięcią a niema grzania tyłka ? W Niemczech taka konfiguracja niema racji bytu. Na przednim pasie ( a dokładniej na czarnym wzmocnieniu niema naklejki z ilością czynnika do klimy ), dodatkowo to wzmocnienie przykręcone jest na śruby z innej parafii. Już po czymś takim nie robiłbym sobie wycieczki żeby to obejrzeć. Dobrze że wrzuciłeś temat z tym autem na forum. Może następny chętny zakupu tego auta zaoszczędzi parę zł na wycieczkę do Augustowa. Pozdrawiam.
-
E46 330Ci WBABN51042JT84848 Warszawa
andrzej29 odpowiedział(a) na Michall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen individual to czysta fantazja sprzedającego. Równie dobrze gdybym swoją babcię wystawił na portalu aukcyjnym, mógłbym napisać że to Individual bo ma: S775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE- Podsufitka antracyt lub przynajmniej pakiet sportowy: S255A SPORTS LEATHER STEERING WHEEL Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S339A SATIN CHROME- Shadow-Line S481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER- Fotel sportowy S775A INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE- Podsufitka antracyt S785A WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS- Lampy kierunkowskazów białe.
-
BMW e46 330i WBAEV510X0PD80698
andrzej29 odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTego nie rozumiem. W Niemczech kosztował 6500 ojro, a u nas 19000 zł? No właśnie :? Nie wiem co się stało z tym tematem, ale jestem przekonany ze to auto juz widziałem... Ktoś może potwierdzić:D czy mam jakieś omamy Panowie wydawało się wam. Była srebrna e46 w dieslu, na takich samych felgach w podobnej scenerii zdjęciowej. Tamta była w M paku http://allegro.pl/oplaconalift-prawdziwy-m-pakiet-bezwypadek-skory-i5038563307.html A tu Marek znalazł jej ogłoszenie w Niemczech http://ww3.autoscout24.de/classified/266027998?asrc=st|as
-
e36 323 POZNAŃ, WBACB71050AP50869
andrzej29 odpowiedział(a) na vesez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem ci że ta coupe z Gdańska wyglądała o wiele ciekawiej niż ta.
-
E46 330Ci WBABN51042JT84848 Warszawa
andrzej29 odpowiedział(a) na Michall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie spokojnie, bez docinek. Ogłoszenie przypomina typowo handlarski bełkot. Tak jak słusznie zauważył kolega zielo i pakito z bocznego słupka pasażera zniknęła naklejka poduchy. Dodatkowo w aucie zagościły białe kierunki z przodu i na błotnikach oraz tylnych lampach. Bardzo możliwe że jako byłe auto reżysera, uczestniczyło w filmie akcji w roli głównej :mrgreen:
-
BMW E46 320d WBAAS71090CH13659
andrzej29 odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg 215 tyś. cena 15500 zł.
-
E36 323 WBABF71010EP46861, GDAŃSK
andrzej29 odpowiedział(a) na vesez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA link do ogłoszenia gdzie ?
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
andrzej29 odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Sa klienci którym szkoda kasy na dzwonienie potrafią pisać tylko maile lub SMS :mad2: Doskonale o tym wiem. Nie tak dawno sprzedawałem na jednym z portali ogłoszeniowych mieszkanie moich rodziców w pewnym mieście z podanym moim nr.tel. i z adnotacją że nie odpisuję na sms i maile. I wiesz co ? Miałem całą skrzynkę mailową zawaloną z prośbą o kontakt w tej sprawie. Ale wychodzę z założenia że jeśli kogoś nie stać jest na rozmowę telefoniczną za 0,0?zł za minutę połączenia to tym bardziej nie stać ją na mieszkanie za dużo, dużo wyższe pieniądze. Na szczęście mieszkanie zostało sprzedane drugiej osobie dzwoniącej w tej sprawie.
-
BWM E60 520d lift WBAPX31060CX40870
andrzej29 odpowiedział(a) na floryda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo znowu ty ? Mogłeś napisać do moda żeby odblokował poprzedni temat. Tak, to jest to słynne N47. Jeśli chcesz wiedzieć coś na temat tej akcji serwisowej wejdz na http://www.uokik.gov.pl/szukaj.php?szukaj=bmw&x=0&y=0 i poszukaj czy ten VIN kwalifikuje się do wymiany rozrządu. A z takimi rzeczami niema żartów. Nie tak dawno podczas długich spacerów z maleństwem po mieście, byłem można powiedzieć że świadkiem jak w kilku N47 strzelił rozrząd. Przy ostatnim ( e87 na niemieckich blachach) to nawet moja żona wiedziała że zaraz strzeli :norty: I strzelił :mrgreen: Pozdrawiam
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
andrzej29 odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę się tobie dziwię. Znalazłeś 3 dni temu e90 w M paku za przysłowiowe grosze i jeszcze nawet nie spróbowałeś potwierdzić w niej przebiegu. Jesteś zapewne dzieckiem google ale szukanie wiadomości wychodzi ci dosyć marnie. Pierwsze co powinieneś zrobić to wymusić na sprzedającym skan lub foto książki serwisowej. Następne co robisz to szukasz takiego serwisu w google, jeśli znajdziesz to dzwonisz, ( jeśli nie znasz niemieckiego ) używasz google tłumacza i piszesz do nich wiadomość czy znają to auto bo ponoć było u nich serwisowane. Jeśli nie znają odpuszczasz temat, jeśli znają jedziesz oglądać wcześniej umawiając się na najbliższy w okolicy serwis ASO. Jeśli otrzymasz maila z austriackiego ASO że zgodnie z polityką prywatności nie mogą udzielić ci informacji na temat auta, wtedy masz jeszcze duże pole manewru w polskich ASO, na pewno któreś z nich udzieli ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Podstawa to chcieć, mamy XXI wiek a połączenia telefoniczne są tanie jak barszcz.
-
bmw e60 520d lift Belgia
andrzej29 odpowiedział(a) na floryda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tata czytał o awariach silnika N47 ?
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
andrzej29 odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, się świeci ta poducha. Ale bez podpięcia pod kompa, niema zdalnej weryfikacji ww. błędu. Może to być np. mata pasażera, napinacze pasów, złamane instalację drzwi jak również wywalona któraś z poduch.
-
E70 X5 Niemcy win:WBAZW41070L830272
andrzej29 odpowiedział(a) na ewbud temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jeszcze w życiu mało słyszałeś, taki proceder odbywa się od początku lat 90. Przynajmniej ja od tego czasu pamiętam, wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Pamiętam jak w latach 90 do kraju trafiały MB 124 E klasa, S klasa W126,W140; Ople różnego rodzaju; Audi B4 i A4,A6; BMW e34,36,38 bardzo mocno rozbite. Wszystko to były świeże auta. W Polsce te auta były naprawiane, malowane po czym wracały znów do Niemiec żeby za jakiś czas znów do nas wrócić. Najbardziej drastyczną sytuację wspominam gdy zobaczyłem Audi 80 B4 prowadzoną do lakierni, która została złożona z 3w1.
-
Bmw e39 2.5d brak nawiewu
Pisałem ci kilka postów wcześniej ale widocznie nie chciało ci się czytać.
-
E39 530d Opole WBADL81070GX63899
andrzej29 odpowiedział(a) na PawelRybnikE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica powinna być 4 ramienna w połączeniu skóry z drewnem ( aukcja poglądowa ) http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/525/vhc:car,cnt:de,pgn:9,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:5__bmw_er_series,frn:2001-01,frx:2003-12,prx:7001,ful:petrol,vcg:limousine/pg:vipcar/203226060.html W omawianym aucie jest włożona kierownica sportowa S255A SPORTS LEATHER STEERING WHEEL
-
E39 530d Opole WBADL81070GX63899
andrzej29 odpowiedział(a) na PawelRybnikE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica nie jest od tego samochodu.
-
Zawieszenie tył E39 2.0 B kłopot
A wydech wisi na gumach ? W piątek kolega w e39 combi miał podobny problem. Też podczas jazdy na fotelu kierowcy stuki słychać było jakby prawego tylnego koła, przejeżdżając przez progi zwalniające przednimi kołami. Przyczyną problemu był wydech który wyskoczył z gumowych mocowań.
-
E92 LCI 320i Warszawa - E463733
andrzej29 odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdarza się i to wg mnie często że silnik silnikowi jest nierówny. Jeden potrafi bez problemu zrobić 500tyś inny tylko namiastkę tego. Znam kilka przypadków gdzie w prawie nowych autach wymienione zostały silniki.
-
Bmw e39 2.5d brak nawiewu
Miałem podobny problem kilka lat temu z nowo zakupionym jeżem. Jakiś czas pracował bezproblemowo po czym nagle padł sam z siebie. Problem znikał gdy jeż się wystudził, wtedy znów działał do momentu rozgrzania. Złożyłem reklamację ( na ten czas założyłem starego który żył własnym życiem lecz przynajmniej nawiewy działały), dopłaciłem trochę i kupiłem jeża firmy BEHR. Od tamtej pory działa bez problemów.
-
e39 520i 98r. m52 Jakiej firmy akumulator ?
Wracając do tematu, kupiłem nowy VARTA E11 BLUE DYNAMIC 74Ah 680A. Jak na razie wszystko ok, zobaczymy po jakimś czasie bo w końcu to świeżynka. Mam nadzieję że wytrzyma przynajmniej do końca gwarancji.
-
[e39] 520i Shadow line schwarz II na BBS RC
Moim wpisem nie próbowałem nikogo z was zniechęcać do poliftowych H7, po prostu napisałem swoje odczucie po zmianie lamp. Może gdybym wcześniej jechał poliftem na H7, nie podjąłbym takiej decyzji. Ja miałem fabrycznie białe kierunki, dlatego zostały białe. Ładne, nie wypiaskowane lampy z pomarańczowym kierunkiem również wyglądają ok. Kilka osób z 5er miało u siebie pomarańcze+ felgi z polerowanym rantem i naprawdę auta wyglądały :cool2: Ja również.
-
[e39] 520i Shadow line schwarz II na BBS RC
Szczerze, to nie pamiętam. Na pewno Philips ale jakie to trudno powiedzieć.
-
[e39] 520i Shadow line schwarz II na BBS RC
Wcześniej edytowałem. Jeździłem e39 znajomego i na tych nowych lampach jakość światła również mnie nie powaliła. Nie widziałem odczuwalnej różnicy między nowymi a używanymi.